Skip to content

Jak pobrać plik lub prezentację Prezi – oto wyjaśnienie

13 de kwiecień de 2021

Prezi stało się teraz jedną z najlepszych opcji, jeśli chodzi o to tworzyć pliki do prezentacji. Cóż, jego platforma oferuje bardzo zróżnicowaną liczbę narzędzi do edycji tych plików, które są tak niezbędne, jeśli chodzi o wykłady.

Jedną z tych różnych opcji, które oferuje i dla której wielu użytkowników uważa Prezi za najlepszą platformę do tworzenia prezentacji, jest to, że udostępnia swoim użytkownikom możliwość pobierz pliki prezentacji które stworzyli. Podobnie jak inni użytkownicy, a wszystko to bez konieczności instalowania jakiegoś rozszerzenia lub nowego programu na komputerze.

Dlatego tutaj pokażemy Ci kroki, które musisz wykonać, aby się uczyć jak pobrać plik lub prezentację z Prezi. Abyś mógł korzystać ze wszystkich funkcji tej platformy na swoim komputerze.

Czy można pobrać plik lub prezentację z Prezi?

Wielu użytkowników ignoruje większość narzędzi i opcji oferowanych przez platformę Prezi podczas tworzenia prezentacji, takich jak kolekcje obiektów, obrazów i kształtów do prezentacji. Podobnie ignorują, czy jest to możliwe, czy nie pobrać prezentacje z tej platformy kiedy skończą.

Tak więc, biorąc pod uwagę fakt, że jeśli możliwe jest pobranie prezentacji Prezi, należy wziąć pod uwagę sposoby ich pobierania. Dlatego musisz pamiętać, że ta platforma oferuje użytkownikom usługę Pro, w której mogą uzyskać dostęp do dodatkowych funkcji edytować i tworzyć pliki prezentacji, co obejmuje możliwość ich pobrania.

Podobnie też możesz pobrać prezentacje Prezi za darmo, wykonując szereg prostych czynności, aby pobrać pliki. W ten sposób będziesz mógł otwierać i edytować prezentacje, które utworzyłeś w pierwszej kolejności na platformie Prezi, ale teraz z komputera.

Jak możemy pobrać plik lub prezentację Prezi?

Pobierz Pliki lub prezentacje Prezi Można go użyć do późniejszego wysłania go do znajomych lub po prostu do poparcia profesjonalnej prezentacji, którą stworzyłeś w Prezi.

Dlatego platforma wzięła to pod uwagę i możesz pobrać prezentacje które przygotowałeś na swoim komputerze. Aby to zrobić, musisz zalogować się na swoje konto Prezi i przejść do opcji oznaczonej jako „Twoje prezi”. Tam musisz uzyskać dostęp do prezentacji, którą chcesz pobrać.

Następnie musisz zlokalizować opcję, która jest wyświetlana pod oknem prezentacji i jest oznaczona jako „Pobierz”. Po wybraniu wyskakujące okienko pokaże ci dwie opcje pobierania, jeden, który pozwoli Ci zaprezentować plik w systemie Windows i Mac bez instalowania aplikacji Prezi, a drugi do pobrania z konta Pro.

prezentacja prezi

Dlatego musisz wybrać opcję „Prześlij bez instalacji”To jest wyświetlane po lewej stronie tego nowego okna, a następnie„ Pobierz ”, które jest wyświetlane w dolnym rogu. W ten sposób pobierzesz plik lub prezentację Prezi.

Jak mogę otworzyć pobrany plik lub prezentację Prezi?

Prezi stało się ulubioną platformą dla tych, którzy chcą tworzyć prezentacje, ponieważ ma unikalne narzędzia do edycji tego rodzaju. Ale dodatkowo ta platforma pozwala użytkownikom pobierz własne prezentacje, albo w celu utworzenia kopii zapasowej, albo wykonania tego samego z komputera bez połączenia z Internetem.

Więc po wybraniu opcji pobierz prezentację na swój komputerzauważysz, że jest on zintegrowany w skompresowanym pliku. Z tego samego powodu niektórzy użytkownicy martwią się, ponieważ ten skompresowany plik zawiera foldery, które są zwykle nieznane.

Jest to jednak całkowicie normalne, ponieważ plik zawiera wszystko, co musisz zrobić Twoja prezentacja została przeprowadzona poprawnienawet podczas osadzania filmów z komputera w prezentacji Prezi.

Na koniec wystarczy kliknąć plik o nazwie „Prezi.exe” do otwórz i uruchom pobraną prezentację Prezi. W ten sposób będziesz mógł bez problemu rozpocząć prezentację i bez konieczności połączenia z internetem w celu poprawnego działania prezentacji.

dołącz do naszego kanału telegram