Skip to content

Jak pobrać Panel sterowania Nvidia na Windows 10 32 i 64 bit? (Przykład)

25 de luty de 2021

Jeśli Twój komputer ma rozszerzenie Karta graficzna GeForce, będziesz musiał pobrać Panel sterowania Nvidia, zadanie, które w systemie Windows 10 może wydawać się trudne, ale jest łatwiejsze niż jest.

Jedną z zalet karty graficznej Nvidia lub Intel jest to, że można ją aktualizować bez potrzeby korzystania z programu.

To narzędzie do regulacji zapewni Ci pełne doświadczenie dotyczące pojemności graficznej karty z dużym komfortem i skutecznością. Sposobów na to jest wiele pobierz sterownik wideo dla swojej karty. Dziś możesz przeczytać opis dwóch najbardziej skutecznych sposobów, aby to zrobić.

Jeśli posiadasz kartę graficzną GeForce i chcesz pracować z panelem sterowania Nvidia, pomoże ci to wiedzieć, że jedną z zalet jest to, że możesz wyłączyć funkcję automatycznego powtarzania.

Pobierz Panel sterowania Nvidia ze sklepu Windows 10

Jedynym sposobem wykonania tej metody jest zainstalowanie dowolnej architektury systemu Windows 10 na komputerze lub laptopie. Jak już wiesz, ten system operacyjny Ma oficjalny sklep, z którego można pobierać różne aplikacje i gry.

Niedawno firma, która opracowała te karty wideo, przekazała sklepowi panel sterowania Nvidia dla wszystkich, którzy mieli GPU swojej marki.

Dostęp do Microsoft Store jest prosty, wystarczy wpisać nazwę w pasku wyszukiwania systemu Windows lub znaleźć aplikację na pasku zadań. Gdy okno sklepu się otworzy, załaduje się na kilka sekund, zanim będzie można wyświetlić całą jego zawartość. To wtedy główny widok Tego samego.

Możesz spróbować wyszukać program z listy kategorii. Lub po prostu użyj ikony wyszukiwania, która znajduje się w prawej górnej części okna.

Klikając w nią, pozwoli Ci napisać, czego szukasz, a po prostu wpisać nazwę marki „Nvidia” i naciski „Wchodzić” kontynuować. To zwróci kilka wyników. Ale ze wszystkich powinna Cię zainteresować pierwsza, zielona i kwadratowa ikona, na której wygrawerowana jest nazwa firmy wraz z odpowiednim logo w kształcie spiralnego oka.

Jest to bezpłatne oprogramowanie, więc można pobrać Panel sterowania Nvidia. Musisz kliknąć wynik, aby wyświetlić opcje pobierania, a następnie przycisk „Otrzymać”.

Pobierz program Nvidia ze strony programisty

Teraz w tym przypadku możesz nie tylko pobrać system Windows 10 (najbardziej optymalny i zalecany system), ale także zrobić to w innych wersjach systemu operacyjnego.

Aby osiągnąć tę metodę wystarczy mieć zainstalowaną przeglądarkę, może to być Chrome, Firefox lub nawet Edgeważne jest, abyś mógł nawigować. To powiedziawszy, musisz przejść do strony głównej Google lub użyć paska wyszukiwania przeglądarki, aby wykonać zapytanie.

W nim umieścisz nazwę dewelopera lub markę GPU. To jest do powiedzenia „Nvidia” i naciśnij odpowiedni klawisz, aby kontynuować wyszukiwanie.

Przed pobraniem programu sterownika Nvidia pomoże Ci dowiedzieć się, jak później odinstalować sterowniki.

Spowoduje to przejście bezpośrednio do strony wyników Google, na której znajduje się link „Ściągnij Sterowniki Nvidia”, Na który klikniesz.

zielony znak pobierania

W ten sposób wejdziesz na stronę internetową firmy, która ma wszystkie sterowniki dla wszystkich zbudowanych przez siebie układów GPU.

Tutaj zobaczysz format, w którym musisz wypełnić wszystkie aspekty karty graficznej. Dzięki temu strona może zlokalizować dokładnie potrzebny sterownik.

Wśród nich możesz zobaczyć rodzaj produktu, rodzinę i serię, a także używany system operacyjny. Oprócz typu pobierania, o który prosisz (Gra gotowa).

Naciskając „Szukać”, Witryna przeniesie Cię do innej sekcji, w której określi dane Panelu sterowania Nvidia, które znalazła dla Ciebie, oraz wagę pobranego pliku. Teraz wystarczy kliknąć przycisk z napisem „Ściągnij” i poczekaj, aż program zakończy pobieranie na komputer.

Po pobraniu programu Nvidia musisz tylko dowiedzieć się, jak otworzyć panel sterowania.