Skip to content

Jak pobrać Netflix na Windows? Łatwiejsze niż możesz sobie wyobrazić!

10 de maj de 2023

Kiedy myślimy o obejrzeniu filmu lub serialu online, pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest Netflix. W końcu wspomniana usługa przesyłania strumieniowego znacznie ułatwia korzystanie z tego rodzaju treści.

To dobrze, że ma Netflix polega na tym, że jest dostępny na wielu platformach. Od urządzeń mobilnych po Smart TV, konsole do gier wideo i komputery.

Właśnie dzisiaj zobaczymy jak pobrać netflix na windowsdla osób, które chcą oglądać setki godzin między serialami i filmami na swoim komputerze z tym systemem operacyjnym.

Pobierz Netflix na Windowsa

Nie ma znaczenia, czy masz Windows XP, Windows 7, Windows 8 lub Windows 10. Możesz bez problemu pobrać Netflix z jego oficjalnej strony internetowej i korzystać z aplikacji.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otworzyć przeglądarkę i wpisać „netflix.com” bez cudzysłowów.

W prawym górnym rogu znajduje się link z napisem „Zaloguj sie” tutaj konieczne będzie dodanie adresu e-mail i hasła, aby móc zalogować się do serwisu Netflix. To więcej niż oczywiste, że konieczne jest posiadanie konta w serwisie streamingowym.

Po zalogowaniu pojawi się profil, którego chcesz użyć, musisz wybrać ten, który chcesz.

Jak zainstalować Netflix w systemie Windows

To by było na tyle, teraz możesz korzystaj z netflixa na swoim komputerze. Nie musisz instalować absolutnie niczego, aby móc korzystać z usługi w systemie Windows.

W przypadku, gdy chcesz obejrzeć film na większym telewizorze, który nie jest Smart TV i dlatego otwierasz aplikację w systemie Windows. Możesz więc podłączyć wspomniany telewizor LED przez HDMI.

Dzięki kablowi HDMI możesz oglądać filmy w najwyższej jakości na telewizorze, powielając ekran, aby móc cieszyć się tym, co chcesz zobaczyć na obu. Kable HDMI przesyłają jednocześnie obraz i dźwięk, więc nie musisz się martwić.

Jeśli nie masz HDMI, możesz użyć VGA, ale pamiętaj, że ten kabel przesyła tylko wideo, więc będziesz potrzebować głośników, aby móc słuchać tego, co chcesz oglądać na komputerze.

Aby przeglądać wszystkie treści Netflix bez żadnych problemów, zaleca się dobre połączenie z Internetem. Idealnie powinno być tak stabilne, jak to możliwe, aby uniknąć cięć i LAG. Dobrą rzeczą w tej aplikacji jest to, że w zależności od połączenia automatycznie zarządza jakością wideo. Więc jeśli twoje połączenie na to pozwala, możesz oglądać go w 4K.

Jeśli twoje połączenie nie działa dobrze, zauważysz to, ponieważ zaczniesz widzieć całe wideo w pikselach. To nie jest błąd Netflix, ale chodzi o szybkość i stabilność Internetu, oznacza to, że twoje połączenie nie działa dobrze.

Netfliksa na Windows 10

Jeśli masz Windows 10, jest aplikacja Netflix dla systemu operacyjnego, który można pobrać ze sklepu Microsoft.

Wystarczy nacisnąć klawiszokna” lub kliknij start, a następnie napisz „sklep” pojawi się „Sklep Microsoftu”.

Tutaj musisz mieć konto Outlook lub Skype. Zaloguj się, aby kontynuować.

Teraz wystarczy wejść w wyszukiwarkę i pisać Netflixa. Będziesz mógł pobrać i zainstalować aplikację bez zbyt wielu problemów.

Jak zobaczysz w Windows 10, kiedy mamy sklep Microsoft, mamy wiele ułatwień, jeśli chodzi o instalowanie wielu aplikacji, ponieważ w tym sklepie są nawet aplikacje z różnych sieci społecznościowych i różnych usług.

dołącz do naszego kanału telegram