Skip to content

Jak pobrać klawiaturę do Samsung Gear S2

19 de grudzień de 2021

Wiele osób żałuje, że nie mieli Samsung Gear 2, dla tych, którzy nie wiedzą, powiemy, że jest to jeden z najlepszych smartwatchów, jakie istnieją, jest naprawdę niesamowity. Wiele firm wypuściło własne linie tego produktu, ale wiele z nich nie działa Android WearMa wiele zalet, ale jedyne, czego temu zegarkowi brak, to klawiatura, o której wcześniej mówiono, że nie jest to możliwe ze względu na wielkość ekranu i procesora.

Ale ostatnio aplikacje wychodzą na wszystko, nawet dla twojego inteligentnego zegarka, z pewnością jesteś zmęczony koniecznością wyjmowania telefonu komórkowego, aby odpowiedzieć na wiadomości, które ci wysyłają, chociaż to, co naprawdę może cię trochę złościć, to to, że jeśli zegarek musi być Wygodniejszym sposobem kontrolowania wielu rzeczy bez konieczności wyjmowania telefonu komórkowego. Dlaczego nie mam klawiatury? Więc teraz istnieje możliwość posiadania klawiatury Qwerty na Twoim Samsung Gear 2, a powiemy Ci, jak to zrobić.

Jak mieć klawiaturę Samsung Gear 2?

Jedną z klawiatur opracowanych dla tego urządzenia mobilnego jest Zwinna klawiatura i na szczęście wielu jest dostępny dla Samsung Gear 2. Ta klawiatura zajmuje cały ekran, a także możesz pisać za pomocą emotikonów i możesz go używać do różnych aplikacji do przesyłania wiadomości.

Chociaż klawiatura Samsun T9 z prognozami działa całkiem dobrze, dlatego jest to świetna opcja dla użytkowników do ponownego użycia. Każdy z nich może je pobrać z Aplikacje sprzętowe A najlepsze jest to, że nie zajmuje miejsca, to trzeba go aktywować z ustawień i to wszystko.