Skip to content

Jak pobrać i podłączyć pakiet APK aplikacji MirrorLink na telefon komórkowy Samsung za darmo?

17 de maj de 2022

Telewizory, odkąd zostały wynalezione, były urządzeniami chętnie używany przez wszystkich członków rodziny. Być może dlatego, że jest dużym ekranem, przypomina kino, w którym wszyscy się spotykamy. Telewizory czy telewizory Smart TV, tak jak prezentowano je w ostatnich latach, z nowoczesnego luksusu stały się praktycznie jeszcze jednym urządzeniem rozrywkowym.

Zarówno Mirror Link, Smart View lub Screen Mirroring, jest to funkcja, którą wiele urządzeń mobilnych ma już fabrycznie, aby móc połączyć Twoje urządzenie z telewizorem. W ten sposób możesz oglądać wszystko, co dzieje się na telefonie komórkowym, wraz z kompatybilnymi aplikacjami, takimi jak Netflix, YouTube, Spotify, Amazon Prime i wieloma innymi, ale na Smart TV.

Jedna z najbardziej przydatnych funkcji tych telewizorów. Ponieważ bez wątpienia jest to świetny pojazd, aby móc cieszyć się wszystkim, co robimy na telefonie komórkowym, ale na ekranie naszego telewizora. Coś, czego wiele osób używa między innymi do oglądania filmów lub filmów.

Więc dzisiaj zobaczymy jak pobrać mirrorlink dla samsung j5 i j7 dzięki czemu możesz korzystać z trybu lustrzanego z tymi urządzeniami na swoim telewizorze Smart TV.

Dobrą rzeczą jest to, że istnieje nowa metoda. Różnica w stosunku do trybu „Klasycznego” w którym podłączyliśmy komórkę do telewizora. Czyli w zasadzie podłączenie urządzenia przez HDMI (co jest zalecane, gdy telewizor nie jest Smart TV, a raczej LED bez internetu). Najlepsze jest to, że przy tej metodzie nie potrzebujesz żadnych kabli ani specjalnych anten.

Dzięki innowacjom możemy po prostu łatwo i szybko połączyć się z telefonu komórkowego ze Smart TV bezprzewodowo i szybko. Co jest znacznie wygodniejsze i bardziej zwinne. Nie marnujemy tyle czasu i wysiłku, próbując wymyślić, gdzie i jak zainstalować go z kablami.

Aby móc mieć i pobierać link lustrzany na urządzeniu Samsung J5 i J7 należy pobrać aplikację”powielacz ekranu”. Co było bardzo prostą i darmową aplikacją, która pozwala nam podłączyć urządzenie do telewizora. Wszystko po to, aby móc zobrazować wszystko, co robimy z telefonem komórkowym, bez konieczności używania jakichkolwiek kabli. Która byłaby lepszą opcją, która minimalizuje bałagan i czas spędzany na ręcznej instalacji.

Jest kompatybilny z każdą marką telewizora, który ma tę opcję, ważne jest tylko to, aby telewizor był gwarantowany Smart TV. Ponieważ te funkcje są używane wyłącznie w tego typu telewizorach. W normalnym oczywiście nie ma dostępu do internetu. Innymi słowy, służyłoby to tylko jako większy ekran, na którym można zobaczyć, co dzieje się na komputerze w większym wymiarze.

pobierz mirrorlink samsung za darmo

Pamiętaj, że kolejnym warunkiem działania tej klasy nowoczesnych aplikacji jest to, aby oba urządzenia podczas próby połączenia są w tej samej sieci Wi-Fi. W przeciwnym razie wykonanie parowania będzie niemożliwe. Ponieważ nie mieliby tych samych informacji lub tego samego adresu IP potrzebnego w momencie instalacji.

Jak mogę podłączyć telefon komórkowy do Smart TV?

Możemy również skorzystać z innej aplikacji o nazwie „Przesyłaj na Smart TV„Działa w bardzo podobny sposób do poprzedniego. Są to proste w obsłudze aplikacje i proste w użyciu, więc nie musisz mieć dużej wiedzy, aby móc w pełni korzystać z obu aplikacji.

Inną aplikacją używaną do tworzenia kopii lustrzanych na telewizorze jest „Screen Stream Mirroring Free”, która ma te same funkcje, co dwie poprzednie. Ta aplikacja wyróżnia się tym, że jest w stanie odtwórz obraz swojego telefonu komórkowego na Smart TV. W imponującej jakości i bez jakichkolwiek nacięć. Idealny, gdy chcemy oglądać treści online, ponieważ pochłaniają one Internet.

jak sam zobaczysz podłącz swoje urządzenie mobilne do Smart TV a możliwość odtworzenia wszystkiego, co na nim robisz, nie jest wcale skomplikowane i działa z każdym telefonem.

Czy te informacje okazały się przydatne? Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, zostaw je w komentarzach. Bardzo chcielibyśmy to przeczytać!

dołącz do naszego kanału telegram