Skip to content

Jak pobrać sterowniki Samsung USB na komputer z systemem Windows 10/8.1/8/7 za darmo?

10 de luty de 2022

Kiedy mówimy osystem operacyjny google android, Już myśląc o naszych przyjaciołach lub o sobie, szybko możemy zorientować się, że wielu z tych, którzy go wybierają, ma z kolei terminale od koreańskiego Samsunga.

Statystyki rzeczywiście pokazują, że ta firma prowadzi z absolutną przewagą pod względem liczby sprzedawanych urządzeń z Androidem na całym świecieLub, chociaż ich sprzęt normalnie działa bez problemu, wielu użytkowników pyta nas o sterowniki Samsunga, które w niektórych szczególnych przypadkach muszą być zainstalowane, aby te smartfony działały tak, jak powinny, przestań sprawiać kłopoty.

Bo, Następnie nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o sterownikach Samsung.

Sterowniki Samsunga, czym są i do czego służą?

Cóż, pierwszą rzeczą, którą wtedy powiedzieliśmy, jest to, że wielu użytkowników szuka teraz sterowników Samsung, rodzaju instalatora podobnego do tych, których możemy potrzebować na naszych komputerach, aby działały poprawnie. Zaletą korzystania ze sterowników do telefonów Samsung z systemem Android jest fakt, że pozbywając się ich, uratujemy zainstaluj Samsung Kies i obowiązkowo zsynchronizować nasze urządzeniecoś, czego z różnych powodów niektórzy użytkownicy wolą nie robić.

Jeden szczegół, którego nie można przegapić podczas instalacji sterowników Samsung, jest bezpośrednio związany z tym, co przede wszystkim musisz odinstalować wszystkie poprzednie wersje, aby uniknąć problemów. Dlatego teraz nauczymy Cię, co należy wziąć pod uwagę podczas aktualizacji sterowników Samsung, a jeśli zamierzasz je zainstalować tylko po raz pierwszy lub już je odinstalowałeś, możesz zapisać następny akapit jako ten w którym w zasadzie wyjaśnimy, jak usunąć wszelkie ślady ze starszych wersji sterowników Samsung.

Aby odinstalować sterowniki Samsung, pierwszą rzeczą do rozważenia jest to, że musisz przejść do Panelu sterowania systemu Windows, Dodaj lub usuń programy, a następnie zobaczysz, że pojawia się stary pakiet sterowników mobilnych Samsung i tam musimy wybrać „Odinstaluj lub zmień ”, aby wybrać oczywiście pierwszą opcję. w tak prosty sposób Będziesz wtedy mieć dostęp do czyszczenia poprzednio zainstalowanych sterowników, a następnym krokiem będzie zainstalowanie nowych, zapominając na zawsze o Kies.

Z tego powodu jedyne, co musisz wtedy zrobić, to przejść do , a następnie poszukać pliku wykonywalnego, który należy zainstalować na naszym telefonie przez komputer zgodnie z potrzebną wersją. Po uruchomieniu zauważysz, że wykonywanie kroków kreatora wcale nie jest skomplikowane i Gdy wszystko będzie gotowe, będziesz mieć już zainstalowane sterowniki Samsunga na swoim telefonie, bez konieczności całkowitego synchronizowania go z komputerem, zapominając jednocześnie o Kies.

Czym są Samsung Kies?

pobierz Kies Samsung

ten Kies to oficjalny program który jest zarządzany w wszystkie urządzenia Samsung. Ten program posiada funkcję przekazywania wszelkiego rodzaju treści multimedialnych i jednocześnie tworzy kopię zapasową wszystkich Twoich kontaktów.

Ale skoro wiemy, co nas naprawdę interesuje, czy to zainstaluj sterowniki telefonu na swoim komputerze!. Ponadto te klucze mogą być pobierane przez użytkowników, nie ma problemu z Oficjalna strona Samsunga

Innymi słowy, ta aplikacja pełni funkcję komunikować się z naszymi urządzeniami Samsung każdy. W ten sam sposób pozwala nam uzyskać dostęp do prawie wszystkich plików w telefonie komórkowym z komputera, o ile ma internet.

W tym procesie, używany jest adres IP przypisany do telefonu komórkowego, który przejmuje kluczową funkcję, aby przejąć kontrolę nad wszystkimi funkcjami urządzenia mobilnego. Ten program można pobrać ze strony Oficjalna strona Samsunga lub na indywidualnych stronach pomocy technicznej dla każdego urządzenia. Ten program jest podobny do iTunes firmy Apple

Księżniczki mogą nam służyć do:

  • Kopia zapasowa danych urządzenia
  • Transfer danych między komputerem a urządzeniem mobilnym.
  • zarządzanie mediami
  • Charakterystyka nabyta przez każde urządzenie
  • Aktualizacja firmware

To tylko jeden mała lista funkcji, które posiada Kiesktóre powstały w celu ułatwienia przesyłania danych i komunikacji między urządzeniami Samsung.

dołącz do naszego kanału telegram