Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Turbo C++ na urządzeniu mobilnym z systemem Android

9 de październik de 2022

Jeśli jesteś jednym z tych użytkowników, którzy zwykle przeszukaj wszystkie rodzaje samouczków Aby w pełni wykorzystać wydajność, jaką może zaoferować Twoje urządzenie mobilne z systemem operacyjnym Android, jesteśmy pewni, że może to być jedna z tych, które opierają się Tobie przez długi czas.

Rzeczywiście, musisz wziąć pod uwagę w tym sensie, że nauczymy Cię wszystkich kroków pobrać Turbo C ++ na Androida, biorąc pod uwagę, że mówimy o dość specjalnym samouczku, który nie ominie Cię.

Jeśli nie wiesz, czym jest Android, możesz sprawdzić, co jest powiązane z oficjalną stroną Androida, najlepiej, że wiesz wszystko o tym systemie operacyjnym ponieważ ten samouczek koncentruje się właśnie na możliwości pobrania Turbo C ++ na telefon komórkowy z tym systemem operacyjnym.

Przede wszystkim upewnij się, że Twoje urządzenie telefon komórkowy ma wystarczająco dużo miejsca do przechowywania ponieważ musimy upewnić się, że jest miejsce na Turbo C++, jeśli wiesz, że nie masz wystarczającej ilości miejsca, najlepiej jest wiedzieć, jak usunąć lub odinstalować aplikacje fabryczne, dzięki czemu będziesz mieć miejsce.

Jak bardzo łatwo pobrać Turbo C++ na telefon z systemem Android

Prawda jest taka, że ​​po pierwsze, jeśli jesteś tradycyjnym użytkownikiem, prawdopodobnie nie tylko nie wiesz, jak pobrać Turbo C++ na Androida, ale też nie wiesz. masz za dużo pojęcia o C lub C++z części języka programowania Turbo C++.

Prawda jest jednak taka, że ​​w dzisiejszych czasach wiele szkół, uczelni i instytucji jest używać tego języka przed innymi bardziej złożony. Dlatego chcemy nauczyć Cię, jak w najprostszy i najprostszy sposób zainstalować Turbo C++ na Androida.

W szczególności w tym artykule dowiesz się, jak pobrać Turbo C++ na Androida za pomocą emulatora AnDosBox który jest jednym z najlepszych w swoim segmencie. Jednocześnie musimy wyjaśnić, że Turbo C++ działa na wszystkich urządzeniach z Androidem, co jest kolejnym ważnym szczegółem, który należy wziąć pod uwagę.

Jeśli lubisz świat programowania i chciałbyś tworzyć aplikacje na Androida, Właściwie jest to coś, co możesz zrobić dość łatwo, a jeśli masz już zainstalowany Turbo C++, będzie to dla ciebie znacznie prostsze.

Wystarczy wykonać kilka kroków, jak zaprogramować i stworzyć aplikację na Androida od podstaw na komórce i po hiszpańskuchoć wydaje się to zupełnie niemożliwe, w rzeczywistości jest to coś, co możesz zrobić po prostu i możesz robić, co chcesz.

W ten sposób będziesz mógł pobrać Turbo C++ na swój telefon

Zanim zaczniesz procedurę, którą przedstawimy w tym samouczku, abyś mógł pobrać Turbo C++ na swojego Androida, musisz pamiętać, że jesteś aplikacja pobierana z przeglądarki Być może będziesz musiał zaakceptować niektóre uprawnienia, najlepsze jest to, że możesz usunąć uprawnienia aplikacji na Androida.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby zainstalować Turbo C++ na Androida, jest bezpośrednie wyszukanie aplikacji z preferowanej przeglądarki, która pozwoli Ci pobrać zawartość czego potrzebujesz. Zobaczysz, że jest to zawartość skompresowana, więc musisz ją wyodrębnić za pomocą eksploratora plików.

I chociaż istnieje kilka naprawdę dobrych eksploratorów plików, gorąco polecamy Aplikacja Eksplorator plików Es które możesz pobrać z tego linku. Z niego poszukaj Turbo C++ i naciśnij Compress.

Przedstawiliśmy już wstępne kroki, aby pobrać Turbo C++ na Androida. Następnie musimy powiedzieć, że będą one konieczne, z rozpakowanego folderu, znajdź plik o nazwie AnDosBox i zainstaluj go. Po zainstalowaniu musisz przenieść go z tego folderu na kartę SD.

tworzenie kodu na Androida

Możesz więc szybko zainstalować Turbo C++ na swoim telefonie z Androidem

Pamiętaj jednocześnie, że ten początkowy folder, zwykle nazywany TC, powinien również znajdować się na karcie SD, a nie w żadnym innym podfolderze. Jest to ważne, aby uniknąć problemów w tym zakresie.

Gdy skończysz z powyższymi krokami, musisz wprowadź ciąg linii lub poleceń, które konkretnie będą następujące:

“cd tc”
“cd bin”
“tc”…

Jeśli wykonałeś wszystkie kroki we właściwy sposób, przekonasz się, że pojawi się niebieski ekran w pytaniu, a następnie bez wahania można rozpocząć programowanie Turbo C++ na Androidzie. Jest to, jak widać, dość prosty krok po kroku, który w ogóle nie doprowadzi cię do szaleństwa.

Co do reszty, musisz pamiętać, że musisz tylko zainstaluj, napisz, uruchom program, i w zasadzie wykonywać wszystkie funkcje oferowane przez już klasyczny Turbo C ++.

Czy udało Ci się pobrać Turbo C++ na Androida za pomocą tego krok po kroku? Jeśli masz jakieś pytania i chciałbyś, abyśmy rozwiązali je poprzez samouczek, możesz to zostawić w komentarzach a my z chęcią odpowiemy na nie w najlepszy sposób.

dołącz do naszego kanału telegram