Skip to content

Jak pobrać i zainstalować sterowniki i / lub sterowniki USB dla mojego telefonu komórkowego lub tabletu Xiaomi?

5 de grudzień de 2021

Czy tablet lub telefon komórkowy, który aktualnie posiadasz, ma problemy z oprogramowaniem poza tym, że należy do marki Xiaomi? Wtedy na pewno w każdej chwili będziesz musiał podłączyć go do swojego komputera, czy nie? Oczywiście twoja odpowiedź będzie brzmiała tak. Problem w tym, że nie wystarczy go podłączyć i tyle.

Ale musisz Pobierz sterowniki USB dla Xiaomi w przeciwnym razie komputer nigdy go nie rozpozna. Oznacza to, że nie będziesz mógł przesyłać plików i korzystać z funkcji, takich jak udostępnianie danych mobilnych z komputerem. Z tego powodu bardzo ważne jest, aby zarówno Twój komputer, jak i posiadane przez Ciebie urządzenie Xiaomi, posiadało odpowiednie sterowniki i było aktualizowane.

Niestety Xiaomi nie oferuje aplikacji PC Suite w przeciwieństwie do innych marek, takich jak Samsung. Ale nadal jest to możliwe pobierz uniwersalne sterowniki USB które będą działać na twoim urządzeniu. Nie z taką samą skutecznością, ale przynajmniej da ci możliwość tymczasowego rozwiązania problemu.

Urządzenia zgodne ze sterownikami Xiaomi

W tym przewodniku przedstawiamy serię uniwersalnych sterowników USB, które są oficjalnie kompatybilne z Xiaomi, specjalnie dla tych urządzeń:

  • Xiaomi Redmi 1S
  • Xiaomi Redmi
  • Xiaomi Mi 2
  • Moje 1S, Moje 2S, Moje 2A, Moje 3W, Moje 4i, Moje 4, Moje 5
  • Xiaomi Mi Note Pro i Xiaomi Mi Note
  • Xiaomi Mi Redmi 2, Mi Redmi 2 Prime, Xiaomi Redmi Note 2, Xiaomi Redmi Note 4G
  • Xiaomi Smart Tab 7, Smart Tab III, Xiaomi V860 Smart II, Xiaomi Smart Tab 10 i każde inne posiadane przez Ciebie urządzenie Xiaomi.

Kroki, które musisz wiedzieć, aby móc pobrać sterowniki Xiaomi

Jeśli chcesz pobierz sterowniki USB dla Xiaomi, możesz wprowadzić ten link i poszukać sterowników znajdujących się na dole tej strony. Warto wspomnieć, że w zależności od posiadanego systemu operacyjnego i jego architektury będziesz musiał pobrać wersję 32-bitową lub 64-bitową. Jednak ważne jest, aby wziąć pod uwagę pewne punkty, o których wspomnimy poniżej:

1.- Jeśli nie masz sterownika USB dla swojego Telefon komórkowy lub tablet marki Xiaomi nie musisz się martwić. Cóż, masz możliwość uzyskania ich na dowolnej stronie internetowej, ponieważ są to uniwersalne sterowniki. Dlatego niezależnie od modelu urządzenia będą działać poprawnie, ponieważ będą kompatybilne z programem i zainstalowaną wersją.

2.- Wszystkie urządzenia wymienione na poprzedniej liście mogą korzystać z tych sterowników, są oficjalnie dostarczane przez Xiaomi. Jeśli więc masz jakiekolwiek problemy z ich instalacją, powinieneś skontaktować się z zespołem obsługi klienta Xiaomi z jego oficjalnej strony internetowej. Pamiętaj, że ta strona będzie w języku angielskim. Więc jeśli jeszcze go nie opanowałeś, miej pod ręką tłumacza online.

3.- Jeśli chcesz mieć dostęp do przewodnika po rootowaniu Xiaomi bez komputera, możesz tam wejść i przejrzeć dostępne dla Ciebie informacje.

Sterowniki Xiaomi przez połączenie USB

Dlaczego sterowniki telefonów i tabletów są tak ważne?

Musisz wiedzieć jedno i nigdy z jakiegokolwiek powodu o tym nie zapomnieć. A to znaczy, że sterowniki to małe programy i/lub sterowniki, które są instalowane w komputerach i laptopach. w celu ułatwienia rozpoznawania urządzeń mobilnych a tym samym być w stanie nawiązać komunikację między obydwoma urządzeniami.

Dlatego konieczne jest ograniczenie, że programy te umożliwiają użytkownikowi tworzenie kopii zapasowych, odzyskiwanie informacji, dostęp do biosu lub systemu urządzenia, instalowanie programów i wiele innych rzeczy. Czy teraz rozumiesz znaczenie kierowców? Nie jest to zwykły kaprys, ale coś, co pomoże Ci z dowolnym urządzeniem mobilnym, nie tylko tej marki, ale od każdego w ogóle.

To wszystko, co musisz wiedzieć, aby Pobierz sterowniki USB dla Xiaomi. Tym bardziej, jeśli są Modele Note 4, Note 4 Prime i Redmi 1S Dzięki temu będziesz mógł podłączyć swoje urządzenie do komputera i korzystać z pełnego zakresu opcji, które ta marka ma dla Ciebie.

dołącz do naszego kanału telegram