Skip to content

Jak pobrać i zainstalować sterownik Ethernet dla systemu Windows 10 Universal? (Przykład)

28 de luty de 2021

Komputer bez dostępu do internetu jest obecnie praktycznie bezużyteczny. Po sformatowaniu komputera może się zdarzyć, że sterowniki dające dostęp do internetu nie zostały poprawnie zaktualizowane, co spowoduje awarię połączenia. Odkryć jak pobrać i zainstalować sterownik Ethernet dla Windows 10.

Brak zaktualizowanych sterowników sieciowych może powodować szereg problemów w komputerze. Ponieważ awarie połączenia sieciowego z systemem operacyjnym i inne elementy sprzętowe (Pobieranie ich jest prawie tak samo ważne, jak pobieranie i instalowanie sterownika sieci Wi-Fi).

3DP Net

Zwykle zdarza się, że po sformatowaniu komputera nie można połączyć się z Internetem, ponieważ brakuje sterowników umożliwiających połączenie. Jak je pobrać, jeśli nie masz połączenia z Internetem? Czytaj dalej, aby wiedzieć jak pobrać i zainstalować sterownik Ethernet dla Windows 10.

Osiągniesz to za pomocą programu 3DP NET. Jego główną funkcją jest zapewnienie połączenia internetowego z komputerem. Logicznie rzecz biorąc, będziesz musiał pobrać go z komputera, który ma połączenie sieciowe lub z urządzenia mobilnego, a następnie przesłać go do komputera, na którym występuje problem.

Aby pobrać program, po prostu musisz przeprowadź proste wyszukiwanie w Google i przejdź do oficjalnej strony 3DP NET. Na jego oficjalnej stronie w oknie pobierania zobaczysz, że dwa serwery są pokazane u góry. Kliknij dowolną z nich, a pobieranie programu rozpocznie się automatycznie.

Po zakończeniu pobierania aplikacja zostanie przekazana z urządzenia, na które została pobrana, do komputera, na którym wystąpiła awaria połączenia.

Po zakończeniu tego procesu jest instalowany na komputerze. Odbywa się to poprzez wyszukanie pliku 3DP NET i uruchomienie go jako administrator.

Pobierz i zainstaluj sterownik Ethernet dla systemu Windows 10

Po uruchomieniu 3DP NET jako administrator rozpocznie się instalacja. Zawiera różne sterowniki do połączeń internetowych w najnowszych wersjach systemu Windows, zarówno 32-bitowych, jak i 64-bitowych. Stąd wiem będziesz mógł pobrać i zainstalować sterownik Ethernet dla Windows 10.

Po zakończeniu procesu instalacji okno programu otworzy się na pulpicie komputera. Tam zobaczysz różne opcje sterowników, które są oferowane dla twojego komputera.

W tym oknie musisz zlokalizować kartę z kontrolerem Ethernet i kliknąć na nią. Okno instalacji pojawi się automatycznie. W nim będziesz musiał kliknąć przycisk „następujący”Aby sterownik Ethernet dla systemu Windows 10 mógł zostać natychmiast pobrany i zainstalowany.

Z tej aplikacji można również pobrać niezbędne sterowniki, aby móc uzyskać dostęp do Internetu na komputerze za pośrednictwem pliku Sieć Wi-Fi. Wszystko, co musisz zrobić, to poszukać opcji pobrania sterowników do karty sieciowej i wykonać kroki wyjaśnione powyżej.

Aby sprawdzić, czy proces został przeprowadzony pomyślnie, przejdź do ustawień sieciowych i internetowych komputera i sprawdź, czy masz już połączenie sieciowe, zarówno przez Wi-Fi, jak i przez kabel Ethernet.

Aspekty do rozważenia

Aby pobrać e wymagana jest instalacja sterownika Ethernet dla Windows 10 z programu 3DP NET, Musisz pamiętać, że będziesz musiał pobrać go z innego komputera lub telefonu komórkowego, który ma połączenie z Internetem. Waży 132,55 MB, więc jeśli pobierzesz go z urządzenia mobilnego, musisz uzbroić się w cierpliwość do momentu pobrania.

białe kable Ethernet

Po opanowaniu programu kroki są naprawdę proste. Działa na System operacyjny Windows 7, 8 i 10. Program automatycznie wyświetli sterowniki potrzebne do komputera.

Kiedy je masz, wszystko będzie gotowe. Jeśli zdarzy się, że Twój komputer nie rozpoznaje kabla Ethernet, powinieneś poszukać rozwiązania online, ponieważ jak powiedziano, ważne jest, aby mieć taki funkcjonalny system. Z kolei nie przestawaj szukać więcej informacji na ten temat, bo znajomość swojego komputera to jak poznanie siebie, dlatego warto poszukać, jak poznać prędkość mojej karty sieciowej wifi lub ethernet w systemie Windows 10?

dołącz do naszego kanału telegram