Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Spyzie, aby monitorować aktywność mobilną na Androidzie lub iPhonie

3 de grudzień de 2022

Jeśli zwykle czytasz wszystkie nasze artykuły, prawdopodobnie wiesz, że nie raz rozmawialiśmy o tym, co uważamy za najlepsze telefony komórkowe, a wraz z nimi wiele razy także o niektórych aplikacjach najbardziej poszukiwane przez użytkowników. W tym konkretnym przypadku chcieliśmy zatrzymać się na aplikacji stworzonej specjalnie dla najbardziej wymagających użytkowników urządzeń mobilnych, tak zwany szpiegdostępne zarówno dla terminali iOS, jak i Android.

Prawda jest taka, że ​​doskonale wiemy, że w telefonach komórkowych znajdują się obecnie dane osobowe, informacje o naszych codziennych zadaniach i wiele innych elementów, które możemy uznać za niezbędne. Zdarza się, że wiele razy mogą one również zostać pozostawione w rękach naszych małych dzieci, możemy je stracić i tak dalej. Z tego powodu zawsze zalecamy zainstalowanie na urządzeniu mobilnym aplikacji specjalnie stworzonej, abyś mógł sterować telefonem w jednym szybko, łatwo i za darmo.

Spyzie to rozwiązanie internetowe, które jest idealne dla użytkowników smartfonów, którzy boją się utraty swoich smartfonów. Jak powiedzieliśmy, możesz bez problemu zainstalować go na urządzeniu mobilnym z systemem Android lub iOS, a następnie utworzyć bezpłatne konto, aby jak najszybciej zacząć go używać do sterowania telefonem komórkowym. Po wykonaniu wszystkich kroków, których nauczyliśmy Cię wcześniej, następną rzeczą będzie śledzenie połączeń, wiadomości tekstowych, lokalizacji GPS telefonu komórkowego z dowolnego miejsca oraz wiele innych istotnych informacji.

Zainstaluj Spyzie na Androida i iOS

Spyzie to jedna z najbardziej kompletnych aplikacji w tym segmencie, w zakresie, w jakim przechowuje absolutnie wszystkie nasze informacje, nawet elementy, które możemy uznać za nieistotne, takie jak zakładki przechowywane w naszych przeglądarkach. Jednym z kluczy, które musimy wziąć pod uwagę, jeśli chodzi o tę aplikację, jest to, że nie jest to konieczne mieć telefon komórkowy zrootowany. Poza tym jest całkowicie darmowy, więc samo zainstalowanie daje dostęp do wszystkich jego funkcji.przeglądaj aktywność Androida

Jak powiedzieliśmy wcześniej, Spyzie jest jedną z tych szczególnie atrakcyjnych aplikacji dla wszystkich użytkowników, którzy z jakiegoś powodu stracili swoje urządzenie mobilne z Androidem. Zawsze w takich okolicznościach należy wziąć pod uwagę, że utrata telefonu komórkowego jest irytującą sytuacją, chociaż dzięki tej aplikacji jest o wiele mniej. Rzeczywiście, musimy powiedzieć, że dzięki panelowi Spyzie będziesz mieć dostęp do ostatnich połączeń, ostatnich wiadomości tekstowych i wszelkich innych działań ostatnia sytuacja z telefonemAby nie utracić tych informacji, możesz pobrać te aplikacje z dowolnego telefonu komórkowego.

W ten sam sposób Spyzie pozwoli ci korzystać z niektórych treści w różnych sytuacjach. Aby wymienić jasne przykłady, musimy porozmawiać o funkcjach, takich jak przeglądanie zdjęć na większym ekranie, przesyłanie ich między różnymi urządzeniami i wiele innych alternatyw do rozważenia. Będziesz także mógł uruchomić pokaz slajdów przy użyciu obrazów zapisanych w terminalu. Będziesz mógł zobaczyć historię odwiedzanych stron, przejrzeć różne adresy URL i wiele innych kwestii.

Zalety korzystania ze Spyzie

Korzystanie z telefonów niesie ze sobą pewne zagrożenia, a zwłaszcza dla najmłodszych, którzy są narażeni na nieskończoną liczbę sytuacji, z których wielu rodziców może nie być świadomych, tutaj wkracza spyzie.

jak aplikacja przeznaczony do monitorowania mobilnego Jest to wielka zaleta dla rodziców, ponieważ w ten sposób można wiedzieć, gdzie znajduje się dana osoba i inne aspekty, wśród innych korzyści to:

  • Możliwe jest przeglądanie dziennika połączeń, wiadomości oraz dostęp do historii przeglądania, a także tych, które zostały usunięte i mogą zwrócić na siebie uwagę.
  • oferuje możliwość zablokowania aplikacji.
  • Możliwe jest ograniczenie korzystania z telefonu komórkowego od lub po określonych godzinach.
  • The dostępna jest mobilna geolokalizacja przez cały czas, co daje witrynę, w której znajduje się właściciel telefonu.
  • Możliwe jest również robienie zrzutów ekranu telefonu komórkowego w określonych godzinach.

Każda z tych zalet jest czym sprawiają, że Spyzie jest doskonałą aplikacjąszczególnie dla rodziców, którzy mają pewne obawy co do swoich dzieci i tego, co może się dziać poza domem, ze względu na ich zdolność do przekazywania bardzo potrzebnych informacji.

Pobierz Spyzie na Androida / iOS

Czy byłeś w stanie zainstalować Spyzie na telefonie komórkowym krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram