Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Spotify na moim telewizorze Smart TV

15 de Maj de 2021

Muzyka jest czymś, co rodzi się w naszym życiu, człowiek ma potrzebę przenoszenia swoich emocji na płaszczyznę fizyczną, można to zrobić poprzez sztukę, taniec, muzykę i inne pasje, które towarzyszą człowiekowi, dlatego człowiek stworzył artefakty dla wielu lata na propagowanie rzeczy, które go uszczęśliwiają, wśród nich możemy znaleźć, gramofon, radio i telewizor.

Te urządzenia były coraz bardziej dopracowywane, aby uczynić je bardziej wyrafinowanymi, ulepszając każdy z jego elementów i całkowicie je rewolucjonizując, do tego stopnia, że ​​opuściły swoją fizyczną formę i są teraz w innych urządzeniach, takich jak telefony komórkowe, telewizor jest jednym z tych, którzy mieli najwięcej zmiany i ewolucje, zmieniając się z gigantycznego i ciężkiego w płaski, z szerokim ekranem i systemem operacyjnym.

Telewizory Smart TV

Telewizory Smart TV są obecnie najbardziej zaawansowanymi telewizorami, mają różne rozmiary i funkcje, są również wyposażone w dodatkowe funkcje, aby zapewnić najlepsze wrażenia z oglądania, Ponieważ może to być najwyższa jakość w sekcjach obrazu i dźwięku, eleganckie wzornictwo i połączenie bez konieczności okablowania, a wszystko to poprzez połączenie przez Wi-Fi, jeśli kupiłeś telewizor, sprawdź, czy to Smart TV.

Posiadanie Smart TV z inteligentne oprogramowanie operacyjne Moglibyśmy mieć takie funkcje, jak przeglądanie w Internecie, dające nam możliwość otwierania aplikacji takich jak WhatsApp na Smart TV, a nawet instalowania przeglądarki w systemie operacyjnym naszego telewizora i wyszukiwania w niej, przykładem jest Mozilla Firefox który ma wersję przeglądarki Firefox dla Smart TV.

Jak pobrać Spotify na mój Smart TV?

Spotify to aplikacja do przesyłania strumieniowego skoncentrowany na sekcji muzycznej, To YouTube z piosenkami, jest tak popularny, że każdy artysta ma obecnie swoją platformę Spotify, ale Spotify nie tylko koncentruje się na posiadaniu przy sobie piosenek wszystkich artystów, ale działa również jako radio internetowe, w którym można słuchać transmisji na żywo wszelkiego rodzaju piosenek i podcastów.

Ta platforma, która istnieje od ponad 10 lat, jest dziś w każdym z systemów, zarówno w wersji Premium, gdzie można mieć dodatkowe funkcje, jak i bezpłatnej wersji, która zawiera reklamy i reklamy, można to uzyskać zarówno w Sklepie Google Play jak w App Store, ale także możesz go pobrać na swój Smart TV, Następnie pokażemy, jak go pobrać:

  • Pierwszą rzeczą jest poznanie naszego Smart TV, po którym musimy się poruszać interfejs systemu operacyjnego że ma, ważne jest, aby wiedzieć, jaki system operacyjny ma nasz telewizor, te zwykle mają system android lub podobny, musimy też poznać każdą z jego cech, zobaczyć, jakie aplikacje zawiera, ponieważ często przynosi tego typu aplikacje, takie jako zintegrowane z YouTube, Spotify, Netflix.
  • W przypadku gdyby tak nie było, nasz Smart TV będzie miał własny zintegrowany sklep z aplikacjami skąd możemy pobrać Spotify.
  • Wtedy wejdziemy sklep naszego Smart TV, w środku zobaczymy, jak jest zorganizowany i jak działa.
  • Zlokalizujemy się w wyszukiwarce sklepu i poszukamy aplikacji Spotify, w jej ramach zobaczymy specyfikację aplikacji, jaka jest jej wielkość w Smart TV, jaki jest jej interfejs i inne, pobierzemy i poczekamy, aż zostanie pobrany na nasz telewizor.

Jak zainstalować Spotify i jak z niego korzystać na moim Smart TV?

Po pobraniu z tego samego sklepu naszego Smart TV będziemy mieli możliwość otwórz Spotify, w ten sam sposób w interfejsie menu naszego telewizora znajdziemy go i możemy go otworzyć.

Interfejs systemu operacyjnego smart tv

Pierwszą rzeczą do zrobienia podczas otwierania Spotify jest wprowadź nasz adres e-mail Z którym zarejestrowaliśmy nasze konto i hasło Spotify pamiętaj, że jeśli masz darmowe konto, będziesz otrzymywać reklamy podczas korzystania z aplikacji, jeśli posiadasz wersję premium, będziesz mógł bez problemu poruszać się po platformie Spotify.

Po wprowadzeniu naszych danych zostanie otwarte nasze konto Spotify i będziemy mogli dostęp do wszystkich funkcji że aplikacja ma, przeglądając listę najpopularniejszych miejsc w Twoim kraju, polecaną na podstawie Twoich ulubionych gatunków lub nawet uzyskując dostęp do naszych zapisanych list do słuchania z muzyki, koncertów lub podcastów.