Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Sony Vegas i inne profesjonalne edytory wideo i audio

13 de luty de 2022

Istnieje ogromna różnorodność programów do edycji wideo, jasne jest, że każdy z nich będzie miał swoje zalety i wady, ale ogólnie, gdy zdecydujemy się na edycję wideo w zależności od tego, do czego to robimy, przyda się ten lub inny program nas. Mówię to? Ponieważ oczywiście nie jest możliwe osiągnięcie z Windows Movie Maker tego, co można osiągnąć za pomocą Sony Vegas pro Niektórzy?

edytory wideo

Następnie zobaczymy różne programy do edycji filmów za darmo lub to są na chwilę.

Sony Vegas pro: Jest to profesjonalny edytor wideo ze wszystkimi literami i mówię to, ponieważ ma wiele zalet, aby móc tworzyć i modyfikować treści audiowizualne w czasie rzeczywistym. Możesz edytować i renderować dowolne wideo z imponującą precyzją, a także zapewnia wydajność akcelerowaną przez GPU. Można pracować z plikami o dość zmiennej jakości, od najgorszej jakości, jaką byłaby SD, po HD, Full HD, 2K, a nawet 4K.

Windows Movie Maker: Co jeszcze możemy powiedzieć o tym programie? Jest to jeden z najpopularniejszych edytorów wideo, nie dlatego, że jest najlepszy, ale dlatego, że przypomina Internet Explorer, ponieważ jest instalowany fabrycznie w starszych wersjach systemu Windows. Jest to dość prosty edytor, ale być może zbyt prosty, że nie jest nawet po piętach, na przykład Sony Vegas Pro.Oczywiście, jeśli chcesz edytować proste filmy dla rodziny, jest to najlepsza opcja.

Adobe After Effects: Ta aplikacja jest naprawdę używana bardziej niż cokolwiek przez profesjonalistów, nie tylko będziesz mógł edytować różne typy plików, ale także będziesz mógł tworzyć animacje i nakładać na nie pożądane efekty, modyfikować filmy i wiele więcej. Jedną z wielkich atrakcji tego programu jest możliwość tworzenia grafiki 3D, nakładania efektów ruchu na dowolny obraz, a nawet tworzenia tekstów w trzech wymiarach.

ezvid: miałem okazję wypróbować ten edytor wideo, który jest darmowy, ale dość prosty, nie możemy zaprzeczyć, że jest potężny i działa całkiem dobrze, ale wciąż jest to coś prostego, myślę, że między nim a Windows Movie Maker nie mam pomysł, przy którym pozostać pod względem prostoty, ale nie można zaprzeczyć, że działa całkiem dobrze, jest szybki i możesz przesyłać swoje treści bezpośrednio na przykład na YouTube.

Windows live movie maker: Powiedzmy, że jest jak jego młodszy brat Windows Movie Maker, ale w tym przypadku został zaprojektowany wyłącznie dla pakietu aplikacji Windows Live. Jest nieco bardziej zaawansowany niż ten, o którym wspomnieliśmy wcześniej, akceptuje większą różnorodność formatów wideo, oprócz ogólnie lepszych efektów i moim zdaniem pozwala nam na szybszą edycję filmów, mimo to nadal jest dość prosty program . Wśród programów, które obecnie istnieją do edycji wideo i audio na profesjonalnym poziomie Sony Vegas jest bez wątpienia najlepsze. zdecydowanie dzięki ogromnej liczbie opcji, dzięki którym film będzie naprawdę nieskazitelny.

pobierz programy do edycji wideo

Dla tych, którzy chcą nagrać wideo w jakości HD, zdecydowanie najlepszą opcją jest Sony Vegas. Wiem, że istnieją inne alternatywy, które są nieco prostsze w użyciu, takie jak Studio Camtasia, ale liczba opcji i efekt końcowy są dość zauważalne, pozostawiając Sony Vegas daleko powyżej pod względem jakości.

Idealny dla profesjonalistów, ale także dla amatorów

Prawda jest taka, że ​​program z nawiązką spełnia wszelkie wymagania, aby profesjonalista musiał montować filmy, nie wchodząc dalej, postacie zajmujące się kwestiami związanymi z edycją wideo zarówno dla telewizji, jak i YouTube, aby dać przykład, wybierz Sony Vegas na wielki wiele opcji i możliwości.

Być może dla tych osób, które dopiero zaczynają w tym świecie, rozpoczęcie stawiania pierwszych kroków po pobraniu edytora wideo może ich trochę kosztować Sony vegasPodobnie program zawiera bardzo szczegółowe instrukcje dotyczące każdej z dostępnych opcji, więc nauka obsługi nie będzie zbyt skomplikowana. Ponadto jest to tak popularny program, że ogromna liczba samouczków dostępnych w Internecie może szybko pomóc Ci poznać wszystkie możliwości, jakie może zaoferować Ci ten profesjonalny edytor wideo i audio.

Wygodny i schludny interfejs

Interfejs w tej klasie programów staje się niezbędny, aby móc wygodnie i efektywnie wykonywać naszą pracę. Sony Vegas doskonale spełnia ten wymóg, ponieważ jego interfejs jest dość prosty a dodatkowo masz opcje na pierwszy rzut oka, wszystkie bardzo intuicyjne i szybko będziesz w stanie oswoić się z tym programem, co, jak powiedziałem, może wydawać się na pierwszy rzut oka skomplikowane, ale mogę cię zapewnić, że po kilku godzin poświęconych na to szybko się nauczysz, nawet jeśli robisz tylko podstawy.

pobierz profesjonalny edytor wideo

Całkowicie zaleca się pobranie Sony Vegas, ponieważ jest to jeden z edytorów, który zaspokaja wszystkie potrzeby profesjonalistów, oprócz szczegółowej instrukcji wszystkich opcji, jest kompatybilny z ogromną liczbą formatów (więcej niż alternatywy) ma szeroką gamę filtrów i efektów zarówno dla wideo, jak i audio, a efekt końcowy jest po prostu niesamowity, fantastyczna jakość.

dołącz do naszego kanału telegram