Skip to content

Jak łatwo uzyskać antyczny lub stary efekt wideo w Sony Vegas

16 de kwiecień de 2021

Plik stary efekt wideo Jest to możliwe na różnych platformach edycji, jeśli jest to wideo w nowym formacie i najnowszej rozdzielczości technologicznej, możesz zastosować stary efekt wideo i sprawić, by wyglądał jak wideo nagrane wiele dekad temu.

Jeśli jesteś podekscytowany pomysłem nauczenia się korzystania z tego klasycznego lub starego efektu wideo, dzięki Sony Vegas możesz to zrobić bardzo łatwo i szybko. Musisz tylko zwrócić uwagę na ten samouczek, a zobaczysz to przenieść scenę wizualnie dla środowiska sprzed 50 lat, jest to łatwy proces.

Jak uzyskać stary lub stary efekt wideo w Sony Vegas?

Przede wszystkim aktywujemy okno efektów wideo, w przypadku braku aktywacji. Aktywujemy go w menu, klikając „Widok”, a następnie „Efekty wideo”.

Następnie przeszukamy lista efektów wideo pakiet o nazwie „Efekty filmowe”; Na tej liście znajdziemy wiele opcji, ale wybierzemy tylko tę o nazwie „Bardzo stary film”.

Aby zastosować go do wideo, wystarczy kliknąć ten efekt i przeciągnij go na pasek wideodo osi czasu. Po tym otworzy się okno, w którym możemy dostosować różne parametry.

Będziesz mógł bawić się niuansami, a także różnymi opcjami wspomnianych parametrów; Jednakże domyślne ustawienie parametrów zawsze daje to efekt antycznego lub starego wideo, jakiego oczekujemy.

Następnie zamkniemy to okno, kliknij odtwórz podgląd aby potwierdzić lub sprawdzić wynik, a na koniec zapiszemy zmiany.

Korzystanie z narzędzi zastosowanych w tym efekcie nie ma żadnej złożoności, każdy może to zrobić, dlatego w tym przypadku poleca się Sony Vegas, jak i wiele innych, gdzie ten program może wydajnie i skutecznie zastosuj efekty.

Jakie inne proste efekty edycji wideo można zastosować w Sony Vegas?

Oprócz uzyskania antyczny lub stary efekt wideo w Sony Vegas, to oprogramowanie umożliwia edycję filmów w innych aspektach, tak łatwo, że możesz być zaskoczony.

Przykładem edycji wideo z własnymi efektami Sony Vegas jest wykonanie zmodyfikować czas, na który składa się nagranie, będąc w stanie zwolnić lub przyspieszyć ruch z jednym efektem tego programu.

Właściwie wyróżnia się Sony Vegas nieliniowa edycja typu w formatach wideo jest to powód jego niesamowitej wszechstronności.

Innym przykładem edycji jest pikselizacja lub cenzura części filmu za pomocą Sony Vegas, wykonując świetną robotę, bez żadnych komplikacji. Ten efekt można łączyć ze starym lub starym efektem wideo, aby uzyskać bardziej realistyczny widok starego wideo.

I o wiele więcej przykładów edycji wideo, w rzeczywistości Sony Vegas ma domyślna lista efektów bardzo dobre, a także inne można dodawać za pomocą plików do pobrania; to jest rzeczywiście fenomenalne.

Jakie inne specjalizacje ma Sony Vegas, poza edycją filmów z tymi efektami?

Edycja wideo nie kończy się na tym, Sony Vegas ma kilka funkcji, które sprawiają, że ten program jest opcją wielokrotnie rozważaną przez profesjonalistów; jest używany na przykład do często montażyści filmów krótkometrażowych, i chodzi o to, że jeśli chodzi o wideo, jak już powiedziano, ma wiele narzędzi.

stary efekt wideo sony vegas

Jednym z nich jest modyfikacja czasu filmu i jego zawartość wizualną, aby dać przykład, możemy zamrozić obraz lub klatkę w Sony Vegas, tak długo, jak chcemy.

Niesamowita różnorodność rzeczy i narzędzi, które można edytować w Sony Vegas, staje się niezwykła w czasach wejść i używać tego oprogramowania.

Sony Vegas z definicji jest uważane za program do edycji wideo z specjalność w mediach słuchowych, będąc jednym z najlepszych pod tym względem.

Jeśli chodzi o edycję wideo, narzędzia audio są niezwykłe. Aby to zilustrować, wystarczy niesamowity sposób umieszczenia głosu wiewiórki w audio wideo z Sony Vegas. Wielu profesjonalistów wybierają Sony Vegas z zamkniętym okiem edytować.