Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Rust w języku hiszpańskim na PC lub PS4

23 de luty de 2021

W czasach pandemii rozrywka nabrała naprawdę spektakularnej wartości. Poza tym wiele osób może pracować lub studiować w domu … inni po prostu się nudzą. A jaki jest lepszy sposób na zabicie czasu niż granie w gry? Dlatego dzisiaj się nauczysz jak pobrać i zainstalować Rust w języku hiszpańskim na PC lub PS4.

Rust to gra wideo dostępna dla całej społeczności graczy od dawna. Ale ostatnio powrócił, aby o nim mówić po doświadczeniu interesujących aktualizacji.

Co to jest Rust?

Jak zapewne wiesz, świat gier wideo jest dziedziną bardzo konkurencyjną. Tak więc, aby gra wideo się wyróżniała, musi mieć coś specjalnego. Tak jest w przypadku Rust, gra wideo oparta na przetrwaniu.

Poza tym, że miał wersję wczesnego dostępu, to w 2018 roku oficjalnie ogłoszono jego ogólnoświatową premierę.

Dwa tygodnie po wydaniu Rust sprzedał się w ponad 150 000 egzemplarzy. Liczba ta oczywiście z czasem rosła. W ciągu kilku miesięcy gra miała już milion sprzedanych egzemplarzy.

Jednak premiery innych długo oczekiwanych gier wideo nieco przyćmiły popularność, jaką miał. Dlatego programiści musieli wymyślić, jak się wynurzyć.

O co chodzi w tej grze?

Wiesz, że Rust to gra wideo typu survival. Jeśli to po prostu nie wystarczający powód, aby pobrać i zainstalować Rust w języku hiszpańskim na PC lub PS4… może bardziej szczegółowy opis sprawi, że zmienisz zdanie!

Czego twoja postać może doświadczyć w grze? Absolutnie wszystko! Kiedy mówią o przetrwaniu, traktują to bardzo poważnie. Twoja postać w trakcie gry Możesz wykonywać różne czynności:

 • Zbieranie zasobów, takich jak tkaniny i drewno.
 • Poluj na zwierzęta dla pożywienia.

W tym celu można wyprodukować instrumenty lub broń, które ułatwiają te zadania. Chociaż jest to również możliwe weź broń od graczy, którzy już nie żyją lub o śmierci.

W miarę postępów w grze twoja postać jest narażona na wiele rzeczy. Od dolegliwości po ataki. Możesz więc napotkać niektóre z tych sytuacji:

 • Atakowany przez dzikie zwierzęta.
 • Hipotermia.
 • Głód i pragnienie.
 • Promieniowanie.

Graj w Rust na swoim komputerze

Ta niesamowita gra wideo jest dostępna, głównie do komputerów. Przed rozpoczęciem gry możesz sprawdzić, który jest najlepszy hiszpański serwer Rust. Gra jest kompatybilna z głównymi systemami operacyjnymi (Windows i MacOS).

Taka zaskakująco realistyczna gra wymaga wymagań, o których trzeba pamiętać. Czy chcesz pobrać i zainstalować Rust w języku hiszpańskim na PC lub PS4? Następnie, upewnij się, że komputer spełnia następujące wymagania:

 • Procesor I7.
 • 10 GB pamięci RAM.
 • Karta graficzna GTX 670 2GB / AMD R9 280
 • Zajmuje 20 GB na dysku twardym.
 • W przypadku Windows: 64-bitowy system operacyjny i Windows 8.1 i nowsze.
 • MacOS: 64-bitowy system operacyjny i OS X 10.11 i nowsze.
 • Utwórz konto Steam.

Łatwa instalacja i grywalność

Po spełnieniu wszystkich wymagań pobranie i instalacja Rust w języku hiszpańskim na PC lub PS4 jest bardzo prosta. Wystarczy wejść na platformę Steam, wyszukać Rust i dokonać zakupu.

Po potwierdzeniu zakupu i wykonaniu pobierania możesz umieścić Rust w języku hiszpańskim, a reszta będzie tak prosta, jak wejście na serwer. Właściwie jest to procedura, która nie zasługuje na dalsze wyjaśnienia i nie zajmie więcej niż 2 minuty.

rdza gra parowa

Rust na PS4, problem oczekujący

Facepunch Studios, odpowiedzialne za rozwój tej gry wideo, przeprosiło użytkowników zarówno PS4, jak i Xbox One. Organizacja dała do zrozumienia, że ​​pracuje nad włączyć wersje dla każdej konsoli.

Spodziewano się, że tak będzie dostępne na PS4 w 2020 roku. Jednak pandemia opóźniła plany. Teraz, w 2021 roku, głównym celem firmy jest udostępnienie serwerów Rust na PS4. W międzyczasie… Jakie są inne gry, takie jak Rust?

dołącz do naszego kanału telegram