Skip to content

Jak pobrać i zainstalować przezroczysty Notatnik dla systemu Windows 10

1 de marzec de 2021

Notatnik to plik niezastąpione narzędzie w systemie Windows, często używany do umieszczania notatek, a nawet transkrypcji kodów HTML w celu przygotowania programowania strony.

Obecnie istnieje wiele możliwości poprawy estetyki komputerów i sprzętu technologicznego używanego na co dzień w celu poprawy wrażeń i komfortu ich użytkowników.

W przypadku tego charakterystycznego padu są osoby, które wolą nadać im nowy wygląd, albo zmieniając kolor, kształt, czcionkę czy wymiary na ekranie.

Do dziś jedną z najbardziej pożądanych zmian od czasu wydania Windows 7 była poprawa przezroczystości okien, aby nadać im szklany wygląd, który podkreśla ich estetykę i wizję na ekranie.

Szklany notatnik, prototyp podobny do notatnika, który uwielbiają wszyscy użytkownicy

W przypadku tych, którzy mają dość poszukiwania uzupełnienia, które działa z tym programem Windows, powinni wiedzieć, że Szklany Notatnik jest alternatywą, która pozwoli zachować te same funkcje oprogramowaniao poprawionej estetyce.

Do tej pory jest to program dostępny tylko dla tych, których system operacyjny znajduje się pomiędzy Windows Vista i Windows 7.

Jeśli mówimy o jego zaletach i cechach, powinniśmy wiedzieć, że jest to oprogramowanie przenośne, to znaczy nie wymaga instalacji wewnątrz komputera, dzięki czemu można je przechowywać na pendrive i dalej używać na innym komputerze.

Podobnie ten notatnik wymaga wcześniejszej aktywacji motywu „Aero” aby móc pracować z pełną efektywnością, gdzie można między innymi tworzyć notatki, dodawać symbole, modyfikować wyrównanie tekstów.

Jeśli z jakiegoś powodu jesteś jednym z tych użytkowników, którzy stale korzystają z notatnika, pamiętaj, że ta opcja jest przenośna, dlatego bardziej realne jest zakotwiczenie ikony na pasku narzędzi, aby móc ją otworzyć w dowolnym momencie.

Glass2K zmienia wygląd wszystkich okien twojego komputera

W przypadku oprócz notatnika chcesz zmodyfikować widok innych okien na komputerzeIstnieje również opcja, która łamie ranking pobrań na wielu stronach.

Glass2K to program, który do tej pory pozostaje w fazie testowania, ale liczba pozytywnych wyników rośnie wykładniczo i dlatego wiele komputerów utrzymuje go zainstalowanego w swoim systemie.

Charakteryzuje się byciem lekkie oprogramowanie, które modyfikuje wygląd okien i menu System operacyjny Windows, z którym współpracuje komputer.

Podobnie, pozwala każdemu użytkownikowi modyfikować stopień przezroczystości według własnego uznania, albo tylko w oknie notatnika, albo być może także w innych aplikacjach.

zmień układ komputera z systemem Windows

W ten sposób iw zależności od konfiguracji, którą użytkownik dokonał za pomocą domyślnych skrótów, programowanie Glass2K dba o zapamiętanie wprowadzonych zmian, aby wyświetlić je ponownie przy następnym użyciu okna lub menu komputera.

Wnioski i opinie

Konieczność usuwania programów lub zmiany ustawień komputera w celu uzyskania pożądanego stylu to już przeszłość, ponieważ dziś odkrywasz nowe opcje, które pomogą Ci poprawić widoczność pulpitu.

Konstrukcja Aero, którą mają różne wersje systemu Windows, czasami nie wystarcza niektórym osobom, więc zwracają się do takich programów, aby czuć się bardziej komfortowo i komfortowo podczas korzystania z komputera.

Niezależnie od tego, czy jest to oprogramowanie przenośne, czy też takie, które umożliwia modyfikowanie każdej przestrzeni i menu w systemie, dobrze jest wiedzieć, że możesz zmodyfikuj wygląd swojego notatnika aby lepiej przyjrzeć się przypomnieniom, pracy lub notatkom przechowywanym na pulpicie.

Wystarczy więc dać jednemu z nich możliwość oceny stopnia satysfakcji, jaką dają swoim potrzebom, a tym samym bardziej komfortowej pracy.

dołącz do naszego kanału telegram