Skip to content

Jak pobrać i zainstalować przeglądarkę Tor Browser 7.0 na swoim komputerze, aby anonimowo przeglądać Internet?

15 de sierpień de 2022

Choć prawdą jest, że na urządzeniach mobilnych z systemem Android możemy znaleźć ogromną liczbę aplikacji jako przeglądarki, a nawet niektóre z nich, jak Chrome czy Firefox, mają możliwość otwierania kart czy okien incognito, prawda jest taka, że ​​wielu naszych czytelników Pytają nas ostatnio, czy istnieje możliwość anonimowego przeglądania na telefonie komórkowym. Musimy powiedzieć, że jest to rzeczywiście możliwe i zalecamy przeglądarkę do przeglądania w trybie incognito Przeglądarka Tor 7.0 za to.

Prawda jest taka, że ​​jeśli zamierzasz przeglądać całkowicie anonimowo, musisz wiedzieć, że konieczne jest pobranie przeglądarki takiej jak Tor Browser 7.0, pamiętając, że jest to nieco bardziej kompletne narzędzie niż inne przeglądarki, które mają okna incognito. Przeglądarka Tor 7.0 jest to najnowsza wersja tej prywatnej przeglądarki, którą możemy polecić wszystkim naszym czytelnikom. Następnie pokażemy Ci wszystkie szczegóły, które powinieneś wiedzieć o tym, jak to działa.

Pobierz przeglądarkę Tor 7.0

Cóż, jeśli analizujesz możliwość anonimowego przeglądania przeglądarki Tor Browser 7.0, musisz w pierwszej kolejności wziąć pod uwagę, że jedna z głównych funkcji oferowanych przez tę aplikację jest związana z możliwością uruchamiania wewnątrz piaskownicy. Być może zastanawiasz się, o co w tym chodzi, i musimy powiedzieć, że jest to chroniony obszar, który jest generowany w systemach operacyjnych, takich jak MacOS i Linux, chociaż w tej chwili nie możemy z niego korzystać w systemie Windows, możesz poprawić bezpieczeństwo i Twoja prywatność.

Co do reszty, należy zawsze zauważyć, że Tor Browser 7.0 do anonimowego przeglądania jest całkowicie anonimowym systemem przeglądania, jednym z najbardziej kompletnych, jaki istnieje, i że pozwoli ci przeglądać sieć lub Internet bez pozostawiania zapisów witryn odwiedziłeś. Zasadniczo ten rodzaj aplikacji został opracowany specjalnie, aby uniknąć wszelkiego rodzaju Śledzenie onlineco z pewnością doceni wielu czytelników.pobierz program przeglądaj anonimowo

Tor może blokować pliki cookie i poprawiać twoje bezpieczeństwo, umożliwiając odwiedzanie wszystkich stron internetowych, które chcesz, bez wiedzy, że na nich jesteś, co jest ogromną zaletą w takich przypadkach. Jednocześnie twórcy tej aplikacji zwrócili uwagę, że jest ich kilka błędy, które próbują naprawić. Na przykład niektórzy użytkownicy mieli problemy z pobieraniem różnych plików typu PDF. W ten sam sposób jest prawdopodobne, że czasami przeglądarka będzie wymagać ponownego uruchomienia. Aby również uzyskać do niego dostęp.

Zalety korzystania z przeglądarki Tor

  • Jak to jest nspecjalistyczna przeglądarka internetowa który jest dystrybuowany i prowadzony przez wolontariuszy, jest mało prawdopodobne, że rząd lub jakakolwiek organizacja go zamknie.
  • The prywatność Twojego adresu IP jest zabezpieczony, ponieważ nie ujawnia go nawet odwiedzanym witrynom.
  • Jest całkowicie darmowy.
  • Będziesz mieć dostęp do stron internetowych, których zawartość ma ograniczenia geograficzne.

Wady korzystania z przeglądarki Tor

  • Jest to nieco powolna przeglądarka, przynajmniej w porównaniu z VPN, ponieważ Twoje dane są przekierowywane w różnych i wielokrotnych odsłonachkażdy z inną przepustowością.
  • To nie jest całkowicie bezpieczne, każdy może być w stanie skonfigurować węzeł wyjściowy, który pozwala na szpiegowanie innym użytkownikom, ponieważ węzeł wyjściowy nie został zaszyfrowany.
  • Ponieważ węzły są prowadzone przez wolontariuszy i są bezpłatne, nikt nie jest odpowiedzialny za ich utrzymanie.
  • Ta przeglądarka jest zwykle używana przez osoby, które chcą ukryj informacjeco oznacza, że ​​jeśli często go używasz, możesz być pod obserwacją jakiejś organizacji.
  • Jeśli pobierzesz za jego pośrednictwem jakikolwiek dokument, ryzykujesz, że podczas pobierania w trybie online Twój adres IP może zostać ujawniony.

Jak już zauważyłeś, ta przeglądarka oferuje ważne zalety i możliwość przeglądania sieci incognito ze smartfona bez większych trudności. Oczywiście ma pewne wady, o których należy pamiętać, zwłaszcza jeśli używasz go do ochrony ważnych poufnych informacji. A jeśli już z niego korzystałeś, nie zapomnij zostawić nas w komentarzach, jakie było Twoje doświadczenie i czy poleciłbyś je.

Czy udało Ci się pobrać przeglądarkę Tor Browser 7.0, aby przeglądać anonimowo na telefonie komórkowym?

dołącz do naszego kanału telegram