Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Przebudzenie Saint Seiya na moim komputerze o niskich zasobach

8 de Maj de 2021

Jeśli jesteś fanem anime i mangi i urodziłeś się w latach 90., z pewnością widziałeś jedno z najbardziej legendarnych anime, które do dziś zyskuje nowych widzów, Saint Seiya lub znane również jako Rycerze Zodiaku. to seria, która wywarła ogromny wpływ na widzów dzięki swojej historii, scenom, mocom i doskonałej animacji, która pozostawiła Cię na wiele godzin przed ekranem.

Ta doskonała seria zawiera wiele sag, które krążą wokół jej długiej historii, wypuściła również dużą liczbę akcesoriów, które bez wątpienia każdy fan nie zawaha się zdobyć, to właśnie tam firmy zajmujące się grami wideo decydują się wydobyć na światło dzienne części tej sagi, w których historia się rozwijai dzięki temu będziesz w stanie kontrolować swoje ulubione postacie z serii i płonąć w kosmosie.

Jedną z popularnych odsłon w tej chwili jest Przebudzenie św. Seiya, dlatego w tym poście nauczymy Cię, jak jak pobrać i zainstalować tę grę wideo na komputerze przy niewielkiej liczbie zasobów. Kontynuuj czytanie i dowiedz się więcej.

Kroki, aby pobrać i zainstalować Saint Seiya Awakening na komputerze z niewielkimi zasobami

Ściągnij Saint Seiya Awakening na PC Nie jest to tak skomplikowane, jak się wydaje, ponieważ można to osiągnąć za pomocą emulatorów urządzeń z systemem Android, w których można pobrać wybrane gry wideo i cieszyć się nimi na komputerze oraz grać za pomocą klawiatury i myszy.

Istnieje kilka aplikacji do emulacji urządzenia z Androidem, w tym między innymi BlueStack, NOXplayer, wystarczy wziąć pod uwagę, która z nich jest dostosowana lepiej do wymagań twojego komputera, ale dzisiaj pokażemy, jak zainstalować tę grę z aplikacją LDPlayer.

  • Najpierw musisz wprowadzić wybraną przeglądarkę i umieść LDPlayerPo zakończeniu wyszukiwania wybierasz pierwszą opcję, która jest oficjalną stroną aplikacji.
  • Po pobraniu aplikacji działasz jako administrator i podasz go jako następny, a zainstaluje się w żądanej ścieżce.
  • Po zainstalowaniu aplikacji uruchomi się ona automatycznie.
  • Istnieją dwie opcje pobrania gry Saint Seiya Awakening, główna to uzyskać dostęp do LD Store tam możesz znaleźć grę, inną opcją jest dostęp do pliku W Google Play szukasz gry wideo, naciśnij zainstaluj i to wszystko.

W ten sposób masz już zainstalowaną grę wideo na swoim komputerze i będziesz mógł cieszyć się tą doskonałą odsłoną i rozpalić swój kosmos.

Skonfiguruj sterowanie i optymalizację

Konfiguracja tej gry byłaby bardzo łatwa do zrobienia, ponieważ Saint Seiya Awakening to gra wideo z gatunku RPG z bitwami po kolei, które będą łatwe do wykonania. obsługiwać za pomocą myszy komputera. Ale jeśli chcesz umieścić więcej przycisków i użyć klawiatury, powinieneś przejść do sekcji sterowania, kiedy tam wybierzesz typ sterowania, który chcesz skonfigurować i to wszystko, wystarczy przypisać przyciski, które chcesz i możesz grać wygodnie.

Z drugiej strony, jeśli masz kontrolkę Xbox360, możesz podłączyć ją do swojego komputera, dzięki czemu możesz grać bez klawiatury i wygodniej grać, działa tak samo, jeśli masz Playstation .

bitwa rycerzy z brązu

Zoptymalizuj emulator, aby uzyskać lepszą wydajność

W tym kroku będziesz musiał skonfigurować emulator w zależności od cech, które ma twój komputer, w tej sekcji będziesz mógł przenieść liczbę dedykowanych rdzeni Procesor i jego rozdzielczość, iw ten sposób zauważysz, czy twoja gra się poprawia.

Aby wejść do tych opcji, przejdź do koła zębatego, gdy przejdziesz do opcji zaawansowanych i możesz je skonfigurować na swój sposób, możesz również podać zalecaną konfigurację, a ona przeanalizuje twój komputer i wybierze jedną optymalne ustawienia dla najlepszej wydajności.

I voila, miałbyś Przebudzenie Saint Seiya na swoim komputerze z kilkoma zasobami szybko i łatwo. Z drugiej strony, jeśli jesteś fanem sagi Dragon Ball Z i posiadasz jej grę wideo Dragon Ball FigthersZ, zapraszam do sprawdzenia najlepszych sztuczek i kombinacji, które możesz wykonać w tej doskonałej grze.