Skip to content

Jak pobrać i zainstalować program uruchamiający iOS 11 na Androida za darmo?

29 de czerwiec de 2022

Czy chcesz, aby Twój Android wyglądał jak iPhone z systemem iOS 11, jak to tylko możliwe? Musisz wtedy wiedzieć, że trafiłeś we właściwe miejsce, biorąc pod uwagę to W tym artykule porozmawiamy o tym trochę..

W szczególności będziemy Cię uczyć jak pobrać program uruchamiający ios 11 na Androida w najszybszy i najłatwiejszy sposób, dzięki czemu możesz zmienić wygląd swojego smartfona.

Rzeczywiście, chcemy pokazać poniżej, jak możesz zrobić, aby Ubierz swojego Androida z Apple iPhone po prostu pobierając aplikację, a jednym z najlepszych, jakie mamy pod ręką, jest OS 11 Launcher Phone 8.

Jest to, jak wyjaśnimy poniżej, specjalnie opracowana i dostosowana aplikacja na urządzenia mobilne z systemem Android, jeden z najlepszych w całym swoim segmencie.

W ten sposób będziesz mógł szybko mieć iOS 11 na Androidzie

Jeśli masz urządzenie mobilne marki Alcatelzalecenie, które Ci damy, z pewnością to pokocha, a to oznacza, że ​​jeśli Launcher iOS 11 na Twoim telefonie komórkowym nie działa, zalecamy, abyś wiedział, jakie są najlepsze programy uruchamiające Androida, które powinieneś mieć na swoim Telefon komórkowy Alcatel.

Wśród najważniejszych cech aplikacji, które tutaj polecamy, możemy wymienić takie, jak na przykład to, że posiada nie tylko wszystkie klasyczne ikony iOS zaktualizowane do iOS 11.

Ale w ten sam sposób ma wiele aplikacje wyróżniające ten system operacyjnywśród których jest np. iNoty, by przytoczyć inny przypadek.

Z kolei ta aplikacja ma również całkowicie intuicyjny panel sterowaniaktóry umożliwi natychmiastowy dostęp i wyszukiwanie różnych aplikacji wchodzących w skład systemu operacyjnego Android.

Musisz to wiedzieć dzięki tej sekcji możesz przeglądać wszystkie powiadomienia z ekranu, coś podobnego do tego, co naprawdę dzieje się z iPhonem.

Jak pobrać i zainstalować iOS 11 na telefonie z Androidem

Oczywiście musisz wiedzieć, że po zainstalowaniu będziesz mieć usunięto niektóre efekty które są typowe dla systemu operacyjnego Android, więc jeśli je przegapisz, będziesz musiał dezaktywować ten program uruchamiający, aby móc ponownie na nie liczyć.

I oczywiście, znajdziesz inne dodatkowe treści na iOStakich jak widżety, tapety, ikony i słynne motywy od ludzi w Apple.

Launchery są bardzo przydatne w każdej chwili, dlatego jeśli chcesz mieć Twój telefon komórkowy całkowicie zmodyfikowany Najlepsze jest to, że zainstalujesz dość łatwy Launcher, jeśli masz urządzenie z Androidem i chcesz, aby wyglądało znacznie nowocześniej z innym motywem.

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić i którą zalecamy, jest to, że wiesz, jak zmienić dowolnego Androida w Samsung Galaxy S8 z określonym Launcherem, dodatkowo to będzie coś całkiem oryginalnego i na pewno go pokochasz, ponieważ jest to dość efektowny projekt.

Możliwe jest łatwe posiadanie wersji iOS 11 na urządzeniu z Androidem

Do pobierz i zainstaluj tę aplikację czego Cię uczymy, czyli iOS Launcher Phone 11, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wejść w ten link, gdzie możesz przejść bezpośrednio do sklepu Google Play, aby pobrać go za darmo i w kilka sekund.

Oczywiście musisz daj opcję pobieraniaa następnie aplikacja zostanie automatycznie pobrana i zainstalowana na Twoim Androidzie.

Po kliknięciu Pobierz, aplikacja zostanie pobrana i zainstalowana automatycznie na smartfonie, a jeśli nie przekonał Cię po zainstalowaniu, powinieneś wiedzieć, że istnieją inne podobne aplikacje.

telefon komórkowy z białym jabłkiem

Polecamy również zwrócenie uwagi na Centrum sterowania IOS 11, które można pobrać z Sklep Google Play, i że ma również wiele cech poprzedniego.

Inną rekomendacją jest to, że jeśli Twoje urządzenie mobilne ma: bardzo mało miejsca do przechowywania i nie możesz pobrać Launchera iOS 11, najlepsze jest to, że wiesz, które są najlepszymi Launcherami, które zużywają mniej zasobów lub zużywają mniej pamięci RAM, w ten sposób możesz pobrać dobry Launcher, który nie waży tak dużo.

Mamy nadzieję, że naprawdę podobał ci się ten samouczek i że teraz masz telefon komórkowy z Androidem zmodyfikowany za pomocą najnowszej wersji systemu operacyjnego Android, dzięki czemu możesz mieć znacznie nowocześniejszy telefon komórkowy i móc pochwalić się nim w sieciach społecznościowych lub ze znajomymi.

Czy udało Ci się ubrać swojego iPhone’a z Androidem za pomocą tych niesamowitych aplikacji? Jeśli masz jakieś pytania i chciałbyś, abyśmy rozwiązali je poprzez samouczek, możesz to zostawić w komentarzach a my chętnie odpowiemy na nie w najlepszy możliwy sposób, aby było dla Ciebie całkowicie jasne.

dołącz do naszego kanału telegram