Skip to content

Jak pobrać i zainstalować program antywirusowy na bezpłatnej Nokia Asha krok po kroku

23 de czerwiec de 2021

Telefony komórkowe Nokia Asha mogą nie być teraz tak powszechne, a jednak kiedyś były niektóre z bestsellerów na całym świecie, dlatego ogromna liczba osób nadal je posiada.

Prawda jest taka, że ​​powoduje to, że użytkownicy chcą wiedzieć, w jaki sposób mogą wykorzystaj je jak najlepiej, dlatego postaramy się przedstawić Państwu kilka rozwiązań w tym zakresie.

Chcieliśmy więc przy tej szczególnej okazji mówić konkretnie o tym, jak pobrać program antywirusowy na telefon komórkowy Nokia Asha.

Najlepsze funkcje Nokia Asha

Ekran i wejście

Telefony te mają 2,4-calowy ekran LCD (36,0 mm wysokości i 48,0 mm szerokości) o rozdzielczości 240 x 320 pikseli, w układzie poziomym. Ten wyświetlacz jest w stanie reprezentują do 262.144 kolorów.

Posiadają tylną kamerę cyfrową o rozdzielczości 2,0 megapiksela, z 4-krotnym zoomem cyfrowym i bez lampy błyskowej. Rozdzielczość przechwytywanie obrazu z kamery Jest to 1760×1168 pikseli. Należy zauważyć, że nie ma obiektywów Carl Zeiss, w przeciwieństwie do modeli z serii Lumia firmy Nokia.

Wykonane zdjęcia są kompresowane w formacie JPEG. Można rejestrować obrazy normalne i czarno-białe, sepię i negatywy; możesz ustaw światłoczułość light i balans bieli.

Klawiatura i przyciski

Telefony posiadają pełną i kompaktową klawiaturę w formacie QWERTY, AZERTY itp. w zależności od regionu gdzie są sprzedawane. Mają też kilka specjalnych klawiszy, które charakteryzują oba telefony. Znajdują się one pod ekranem i nad pełną klawiaturą.

Dzięki temu typowi klawiatury możesz się dostosować pisz szybciej i bardzo rzadko są one blokowane, ale jeśli tak, istnieje sztuczka, aby odblokować klawiatury Nokii za pomocą kodu, a to ci bardzo pomoże.

wyjazd

Urządzenia posiadają użyteczne złącze AV 3,5 mm do podłączenia kompatybilne słuchawki. Czyje słuchawki są używane zarówno do wyjścia audio, jak i anteny radiowej FM.

Telefony komórkowe mogą łączyć się przez USB dzięki Złącze micro USB klasy B, którą posiadają. Łączą się również bezprzewodowo przez Bluetooth 2.1 + EDR.

Bateria i karta SIM

Ta bateria ma pojemność 1430 mAh (5,3 Wh) i napięcie 3,7 V, przybliżony czas trwania bateria wystarcza na 890 godzin w trybie czuwania 52 godziny odtwarzania muzyki i 7 godzin rozmów w sieci 2G.

Jeśli chodzi o kartę SIM, to właśnie w tym, co dyktuje największą różnicę między 200 a 201: model 200 posiada dwa gniazda na karty SIM Telefon z dwiema kartami SIM, podczas gdy 201 ma tylko jeden. Żaden model nie obsługuje karty micro SIM ani nano SIM.

Bateria znajduje się pod pokrywą tył, który nie wymaga narzędzi do jego otwarcia, podczas gdy karty SIM są wkładane i wyjmowane z prawej strony: model 201 ma jedno gniazdo SIM, 200 ma dwa, jedno wyższe od drugiego, ale zawsze po tej samej stronie .

Przechowywanie

Centralna pamięć wewnętrzna telefonów ma Pojemność 64,0 Mb. Urządzenia obsługują dodatkową pamięć o pojemności do 32 GB.

Antywirus dla Nokii Asha

Co się dzieje i tutaj zaczyna się problem, to to, że te terminale mają system operacyjny, który nie ma sklepu z aplikacjami i pobierania, takich jak Google Play na Androida, który ułatwia dobrą część zadań, które mamy do wykonania.

W każdym razie nie martw się, bo nadal istnieje możliwość zainstalować program antywirusowy na Nokia Asha, aczkolwiek ręcznie.

Jak powiedzieliśmy, aby móc zainstalować program antywirusowy w tego typu smartfonie, co musisz zrobić, to pobrać program antywirusowy na komputer, a następnie przenieść go do telefonu, aby zainstalować go na tym urządzeniu.

sklep z plikami do pobrania Google Play

Zainstaluj program antywirusowy na telefonie Nokia Asha

Cóż, w tym miejscu musimy wspomnieć, że na szczęście jeśli szukasz antywirusa dla swojej Nokia Asha, możesz wybierz jedną z kilku opcjiBiorąc pod uwagę, że jest naprawdę wielu programistów tego typu oprogramowania udostępniających aplikacje.

Oto niektóre z najlepszych:

  • Spybot: mówimy o jednej z najlepszych aplikacji, które istnieją dzisiaj, gdy myślimy o pozbyciu się głównych wirusów, które powodują uszkodzenia telefonów komórkowych. To także platforma, która sprawi, że Twój smartfon będzie działał jeszcze szybciej.
  • Bezpieczeństwo smartfonów Norton: To naprawdę interesująca opcja, biorąc pod uwagę, że jest to jeden z niewielu programów antywirusowych, który ma oficjalną wersję dla komputerów z Symbianem, system operacyjny Nokia Asha. Jest zdolny do wykrywania wirusów, spamu, oprogramowania szpiegującego i złośliwego oprogramowania w ogóle. Jest również całkowicie darmowy.
  • AntyCommWarrior: jeden z najłatwiejszych w użyciu, umożliwiający wykrywanie różnych typów wirusów.

Czy masz już zainstalowany program antywirusowy na swoim smartfonie Nokia Asha?