Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Peel Smart Remote na moim telefonie — pilot do telewizora

7 de Listopad de 2021

To normalne, że czasami w domu gubimy pilota, w przeciwnym razie jego baterie się rozładowują lub uszkadzamy pilot w naszym domu. Myśląc o wszystkich tych możliwych sytuacjach, Peel Smart Remote opracował aplikację które pozwolą nam sterować naszym telewizorem, odtwarzaczem DVD / Blu-ray lub dowolnym innym urządzeniem multimedialnym z wygodnego urządzenia mobilnego z systemem Android.

Ta aplikacja pozwala nam korzystać z telefonu komórkowego aby zwiększyć lub zmniejszyć głośność, zmienić kanał, a nawet włączyć i wyłączyć telewizor, więc posiadanie naszego telefonu jako pilota do telewizora to świetny pomysł, a można to osiągnąć dzięki Peel Smart Remote.

Wbrew temu, co mogą myśleć niektórzy użytkownicy, Peel Smart Remote działa nie tylko z telewizorami marki Samsung, ale także z wieloma różnymi markami. Może zastąpić pilota; z Samsung TV, ale także ze starych telewizorów, LG TV, Sony TV, Vizio TV, DirecTV, a nawet Apple TV.

Indeks()

Odklej inteligentny pilot APK

Ten to bardzo przydatna aplikacja dla naszego smartfona. Jest to w zasadzie uniwersalny pilot, który może być używany do telewizorów, odtwarzaczy DVD, odtwarzaczy Blu-Ray, dekoderów, Apple TV, Roku, klimatyzatorów, systemów audio, grzejników i plusKrótko mówiąc, każde urządzenie, które można obsługiwać za pomocą pilota. Ta aplikacja jest bezpłatna i ułatwi Ci życie. Pamiętaj, że aby korzystać z pilota, musisz mieć telefon komórkowy i tablet w tej samej sieci Wi-Fi co telewizor i musisz zaakceptować komunikat wyświetlany na telewizorze.

Oprócz pełnienia funkcji pilota zdalnego sterowania, służy również jako przewodnik po programowaniu, dzięki czemu niektóre kanały są zalecane z uwzględnieniem referencji, którą nadajemy kontrolce. Jest bardzo łatwy w obsłudze, dlatego polecany jest dla osób posiadających smartfon, na którym mogą zainstalować tę przydatną aplikację.

Jedną z rzeczy, o których należy pamiętać, jest to, że ta aplikacja musi być niezbędnym wymogiem, który Twój telefon komórkowy ma czujnik podczerwieni z podczerwienią, aby móc z niego skorzystać, ponieważ podczerwień będzie odpowiedzialna za transmisję sygnału. Teraz konfiguracja i parowanie odbywają się automatycznie, czyli wystarczy włączyć smartfon i uruchomić aplikację do sterowania sprzętem.

Pobierz Peel Smart Remote

Pobieranie tej aplikacji jest bardzo proste, ponieważ można ją znaleźć w oficjalnym sklepie z aplikacjami na Androida, a najlepsze ze wszystkich, jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to jest całkowicie darmowy. Jeśli nie wiesz, jak go pobrać, oto kilka prostych kroków, aby zrobić to szybko i bez problemów.

Kroki pobierania Peel Smart Remote

  1. Pierwszą rzeczą jest otwarcie aplikacji Graj w Google. Ta aplikacja może znajdować się w katalogu aplikacji systemu Android.
  2. Teraz musisz szukać Peel Smart Remote w Google Play, za pomocą paska wyszukiwania. Jeśli nie możesz pobrać tej aplikacji, możesz wypróbować ten link.
  3. Kiedy znalazłeś Odklej inteligentny pilot, musisz go kliknąć, aby wprowadzić szczegóły tej aplikacji, a następnie musisz kliknąć przycisk zainstalować.
  4. Po wykonaniu tej czynności pojawi się okno, w którym będą informacje, których potrzebujesz, aby móc uzyskać dostęp i pobrać aplikację, więc musisz nacisnąć tam, gdzie jest napisane Akceptować.
  5. Teraz aplikacja powinna zacząć się pobierać, poczekaj na zakończenie pobierania i zainstaluj automatycznie.
  6. Po zakończeniu instalacji możesz otwórz tę wirtualną kontrolkę dla Android. Musisz tylko postępować zgodnie ze wszystkimi instrukcjami, które wydają się korzystać z tego narzędzia bez problemów.

menu aplikacji serii przyciski filmowe pilot zdalnego sterowania

Po wykonaniu tych wszystkich czynności możesz używać telefonu komórkowego z Androidem jako pilota do telewizora, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, ponieważ jeśli udasz się do niewłaściwego kraju, możesz nie znaleźć marki swojego telewizora.

Ogólnie rzecz biorąc, nie będziesz mieć problemów, ponieważ Peel Smart Remote jest kompatybilny z wieloma markami, takimi jak Sony, LG, Samsung itp. Więc nie powinieneś mieć żadnych niedogodności podczas korzystania z tego narzędzia. Należy pamiętać, że jedną z wad jest to, że zawiera reklamy, a wszystkie elementy sterujące znajdują się na tym samym ekranie.