Skip to content

Jak pobrać i zainstalować najnowszą wersję SP Flash Tool na Androida za darmo?

11 de Listopad de 2021

Narzędzie MTK Flash lub SP Flash Tool Jest to szeroko stosowana platforma oprogramowania, która głównie pomaga w flashowaniu Stock ROM, niestandardowego odzyskiwania i naprawy w niektórych ekstremalnych przypadkach (aktualizacja lub instalacja oprogramowania, odzyskiwanie Flash itp.) bezpośrednio na urządzeniach z systemem Windows PC, systemem operacyjnym Linux lub Mac które mają procesory MediaTek lub MediaTek SoC.

Urządzenia, które mają tę klasę procesorów nie są dokładnie nieliczne, więc jak można sobie wyobrazić, jest to a Całkiem przydatne narzędzie.

Więc jeśli masz telefon komórkowy z tym procesorem i chcesz poeksperymentować z różnymi wersjami Android w magazynie lub niestandardowymNastępnie musisz mieć to narzędzie tak lub tak, aby proces stał się znacznie łatwiejszy do przeprowadzenia, czytaj dalej artykuł, w którym zostawimy ci link, abyś mógł łatwo pobrać ten program na swój komputer.

Za pomocą tego ważnego narzędzia możesz:

  • Miga włączone zapas-ROM Android (oparte na rozpraszaniu)
  • Niestandardowa pamięć Flash ROM (oparta na rozpraszaniu)
  • Podanie naprawa urządzeń Murowany.
  • Zaawansowane testowanie i weryfikacja pamięci.
  • Odczyt/zapis parametrów.
  • Wymaż / Formatuj / Uruchom ponownie urządzenie w oparciu o MTK.

Pamiętaj, że Minimalne wymagania dla SP Flash Tool to: komputer stacjonarny lub laptop, kabel USB do transmisji danych do urządzenia, sterowniki (sterowniki MediaTek USB-VCOM), plik rozproszony + pliki do flashowania i tworzenia kopii zapasowych urządzenia.

Ważne, aby się upewnić zrobić kopię zapasową urządzenia z systemem Android przed użyciem narzędzia flashowania smartfona. Dzieje się tak, ponieważ Twoje dane osobowe, takie jak zdjęcia, kontakty i wiadomości, mogą zostać usunięte podczas procesu aktualizacji.

Na szczęście korzystanie z tego narzędzia staje się dziecinnie proste. Ponieważ aby to zrobić, wystarczy otworzyć odpowiednie narzędzie po pobraniu pliku Scatter zawierającego oprogramowanie układowe, po czym wybierz to samo w narzędziu. Podłączasz telefon do komputera i po prostu uruchamiasz proces flashowania nowego oprogramowania, jak zobaczysz, korzystanie z niego nie jest wcale skomplikowane.

Ponadto musimy pamiętać, że pozwala nam robić wiele rzeczy będąc całkowicie za darmo, nie musisz płacić ani grosza, aby móc z niego korzystać. Do pobierz narzędzie Flash To bardzo proste, po prostu wejdź na jego stronę internetową, tam wybierasz system operacyjny, w którym chcesz uruchomić narzędzie i kontynuujesz jego instalację.

Narzędzie flash sp dla Androida

Po pobraniu musisz rozpakować plik, a następnie poszukać pliku wykonywalnego, który jest SPFLASHTOOL EXE, co musisz zrobić po jego uruchomieniu, to kliknąć w miejscu, w którym jest napisane „Ładowanie rozproszone”, Odznacz wszystkie pola, teraz kliknij pole ODZYSKIWANIE z listy i prześlij obraz odzyskiwania zgodnie z urządzeniem / wyborem (prześlij obraz z osobnego okna -> otwórz).

Teraz możesz zobaczyć, że pudełko POWRÓT DO ZDROWIA jest zaznaczone i możesz zobaczyć lokalizację obrazu odzyskiwania (odznacz wszystkie inne pola) i wyłączyć smartfon.

Gdy wszystko będzie gotowe, po prostu zobacz, co się pojawi przycisk z napisem Pobierz, w górnej części (nie w zakładce), kliknij go, a cały proces się rozpocznie, poczekaj, aż się zakończy, a po jego zakończeniu masz już zainstalowane oprogramowanie na telefonie komórkowym, MTK flashTool zajmie się resztą .

Po wykonaniu Spodka zostaniesz oznaczony zielonym kółkiem. Gratulacje, został pomyślnie zaktualizowany Twoje smartfony MediaTek Android z SP Flash Tool.

Pamiętaj, co mówiliśmy Ci wcześniej, że po zainstalowaniu nowego oprogramowania układowego to tak, jakbyś sformatował telefon, więc wszystkie pobrane dane i aplikacje zostaną utracone, ważne jest, aby nowa kopia zapasowa danych przed flashowaniem urządzenia, aby w ten sposób nie stracić między innymi zdjęć i filmów, dlatego warto wziąć ten szczegół pod uwagę.