Saltar al contenido

Jak pobrać i zainstalować Najlepsze Darmowe Gry Online Wyścigi Samochodowe dla telefonu Android

2 de febrero de 2022

Gry wyścigowe są zwykle jednymi z najczęściej pobieranych przez użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android, jeśli chodzi o dobrą zabawę, dlatego chcemy pokazać Ci kilka dobrych alternatyw dla tego segmentu. To, co zamierzamy zrobić, to przejrzeć niektóre z najlepszych gier wyścigowych online na Androida , przeglądając ich funkcje. Które możesz pobrać ze Sklepu Play.

Najlepsze w tej liście  gier wyścigowych online na Androida jest to, że nie tylko będziesz mógł bawić się sam, ale jednocześnie będziesz mógł grać jednocześnie z innymi graczami w czasie rzeczywistym. Jeśli zainstalowana gra wyścigowa Cię nie przekonuje, prawdopodobnie znajdziesz zabawę, której szukasz w jednym z poniższych.

pobierz gry wyścigowe online

Prawdziwe wyścigi 3

Real Racing 3 to z pewnością jedna z najbardziej znanych gier w kategorii gier wyścigowych online na Androida. Nie bez powodu jest jednym z najlepiej ocenianych w sklepie Google Play. Poza tym musisz wiedzieć, że wyróżnia się całą swoją sekcją wyścigów online, więc jeśli chcesz dobrze się bawić z innymi graczami, musisz spróbować.

Symulator jazdy dla wielu graczy

Multiplayer Driving Simulator to darmowa gra, podobnie jak poprzednie, o których wspominaliśmy, ale jednocześnie wyróżnia się kilkoma funkcjami dodanymi do klasycznych, takich jak jakość grafiki, która jest jedną z najlepszych w segmencie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące jego działania, wystarczy zainstalować go na swoim terminalu i spróbować.

Asfalt 8: w powietrzu

Prawdopodobnie jedną z najbardziej znanych gier wyścigowych online jest Asphalt 8: Airborne i dlatego nie chcieliśmy przestać o tym mówić. Przy tym trzeba zaznaczyć, że jest to jeden z najbardziej rozrywkowych w segmencie, wyróżniający się ponadprzeciętną jakością graficzną. Jeśli masz inne pytania, po prostu zapytaj nas o to.

Wyścigi buggy na plaży

Zakończymy bezpośrednio Beach Buggy Racing , ostatnią z gier wyścigowych online na telefony komórkowe z Androidem, o której powinieneś wiedzieć, która przyciąga uwagę przede wszystkim dlatego, że została stworzona dla najmłodszych. Wystarczy, że rzucisz na nią okiem, aby upewnić się, że został praktycznie opracowany z myślą o dzieciach, więc nie możemy nie polecić go również.

Gry takie jak szybki i wściekły 8 na Androida

Myśląc o głównych filmach, które w tym roku ukazały się na wielkich ekranach całego świata, nie można nie wspomnieć o przypadku  Szybcy i Wściekli 8 jako jednego z najważniejszych w 2017 roku, a prawda jest taka, że ​​mówimy o franczyza z milionami obserwujących.

Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że z tej samej sławy jest wielu użytkowników urządzeń mobilnych lub graczy , którzy chcą cieszyć się grami na swoje smartfony, związanymi z tą historią.

Jeśli w ostatnich tygodniach zadawałeś nam pytania związane z szybkim i wściekłym 8 na Androida, szybkim i wściekłym 8 pobieraniem przez przeglądarkę na Androida, pobierz szybkie i wściekłe 8 gry lub pobierz za darmo Fast & Furious 8 apk, musisz to wiedzieć Zamierzamy zaoferować Ci wiele informacji związanych z grami, które uważamy za najbliższe serii, zawsze pamiętając, że nie ma absolutnie żadnej oficjalnej gry dla tej nowej części sagi.

szybkie i wściekłe gry na Androida

Wściekły wyścig 8

Zaczynamy od jednej z najbardziej polecanych obecnie gier wyścigowych na Androida. Furious Racing 8 wyróżnia się tym, że jest jedną z samochodowych gier wideo na Androida z najlepszą grafiką i jak sama nazwa wskazuje, naśladuje wiele aspektów składających się na oryginalną historię filmu.

Mechanika gry jest dość prosta, ponieważ musisz rywalizować z przeciwnikami, którzy mają lepsze samochody od ciebie, pokonać ich, a od tego momentu zacząć uzyskiwać dostęp do ulepszonych pojazdów i innych korzyści. W sumie możesz wybierać spośród ponad 8 różnych samochodów o różnych właściwościach i jeździć po ulicach niektórych największych miast świata, takich jak Tokio.

Losy wściekłych wyścigów

Przechodzimy do drugiej opcji, którą chcielibyśmy, aby wszyscy użytkownicy w tym segmencie wzięli pod uwagę. Mówimy konkretnie o Fate of Furious Racing , która jest również jedną z gier, które ostatnio otrzymały najwięcej pobrań na terminale mobilne.

Oczywiście znowu znajdujemy wiele elementów podobieństwa między oficjalną historią a tym tytułem , ponieważ Toretto zdradza rodzinę, a oni robią wszystko, co możliwe, aby go znaleźć i dowiedzieć się, jaki był powód tego wszystkiego. Nie wahaj się też spróbować.pobierz darmowe gry wyścigowe

Wściekły wyścig 2017: Szybki 8

I na koniec zakończymy Furious Racing 2017: Fast 8. Oczywiście posiada wszystkie elementy graficzne, jakich możemy spodziewać się wśród najlepszych gier samochodowych i sportowych. Należy zauważyć, że ma całą swoją darmową zawartość, więc nie będziesz musiał wydawać pieniędzy, aby się nią cieszyć. Poza tym, w ten sam sposób należy powiedzieć, że ma jedne z najbardziej reprezentacyjnych samochodów sportowych wszechczasów, takie jak Subaru Impreza, Alfa Romeo i inne.

Najlepsze gry samochodowe na Androida

Ilekroć upieramy się, że urządzenia mobilne z Androidem są najbardziej konfigurowalne na świecie, podkreślamy, że wynika to z ogromnej liczby aplikacji, z których możemy na nich korzystać, na przykład do zabawy . W związku z tym w ostatnim czasie stworzyliśmy wszelkiego rodzaju kompilacje dotyczące najlepszych gier na Androida w ogóle, chociaż od czasu do czasu określiliśmy również niektóre segmenty.

Z tej okazji i korzystając z faktu, że w ostatnich dniach wielu pytało nas o najlepsze gry samochodowe lub gry samochodowe na Androida, chcieliśmy pokazać Wam kilka dobrych propozycji. Oczywiście wiemy, że to zainteresowanie wynika bezpośrednio z wcześniejszego wymienienia najlepszych gier z kierowaniem ciężarówkami na Androida, artykułu, którego nie można przegapić.

Najlepsze gry samochodowe na Androida

Jazda po mieście 3D

City Driving 3D to pierwsza z gier samochodowych na Androida, którą naszym zdaniem powinieneś wypróbować, ponieważ może to być idealne doświadczenie dla tych, którzy chcą testować różne typy pojazdów. W tej grze możesz znaleźć się przed samochodami, autobusami, karetkami i innymi, jeżdżąc swobodnie po mieście, strasząc ludzi na swojej drodze i ciesząc się bardzo dobrą grafiką.

4X4 Monster Truck 3D

Dla wielu  4X4 Monster Truck 3D jest ich ulubionym, jeśli chodzi o symulatory jazdy na telefony komórkowe, i w rzeczywistości jest to ten, który pokazaliśmy na obrazku dołączonym do tego artykułu. To, co musimy zrobić, to jeździć ciężarówkami, pokonywać przeszkody i starać się zdobyć jak najwięcej punktów, przeskakując rampy, uwalniając w ten sposób nowe scenariusze.

Wyścigi CSR

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które po prostu nie mogą się oprzeć, gdy niektóre filmy Szybcy i Wściekli są pokazywane w telewizji, musisz wiedzieć, że CSR Racing to prawdopodobnie idealna gra dla Ciebie. Chodzi o to, aby brać udział w tajnych wyścigach w całym mieście, zdobywać pieniądze, dostosowywać i ulepszać nasze samochody, a tym samym kontynuować awans, aż do ukończenia wszystkich wyzwań.

Zmiażdżyć gliniarzy ciepło

Smash Cops Heat to czwarta propozycja, którą chcielibyśmy wyróżnić w ramach tego segmentu gier samochodowych na telefon, do tego stopnia, że ​​będziemy musieli wcielić się w rolę twardego policjanta. Aby to zrobić, będziesz musiał być gotowy i przeprowadzić pościg przez niektóre z najważniejszych miast na świecie, próbując złapać przestępców, którzy staną na twojej drodze.

Symulator ciężarówki 3Dpobierz mobilne gry wyścigowe na Androida

I na koniec kończymy Truck Simulator 3D , który, jak sama nazwa wskazuje, jest niczym innym jak symulatorem ciężarówki, ale wyróżnia się na tle innych podobnych tytułów tym, że posiada trójwymiarową grafikę. Poza tym nie możemy stracić z oczu faktu, że jest inspirowany słynnym Euro Truck Simulator, więc musimy postarać się dostarczyć towar na miejsce na czas… inaczej poniesiemy konsekwencje.

Najlepsze gry samochodowe na Androida

Jeśli czytałeś nasze artykuły w ostatnim czasie, przekonałeś się, że uwielbiamy tworzyć kompilacje najlepszych aplikacji z każdego segmentu na urządzenia mobilne z systemem Android, a także inne. W tym przypadku, biorąc pod uwagę, że wielu naszych czytelników wydaje się lubić gry, chcieliśmy przejrzeć to, co uważamy za najlepsze gry samochodowe na Androida .

Rzeczywiście, gry samochodowe lub gry wyścigowe na Androida to jedne z gier, których użytkownicy tego środowiska operacyjnego szukali najbardziej, a które są obecne w około 8 na 10 telefonów komórkowych na świecie. Gry samochodowe należą do najpopularniejszych zarówno na tabletach, jak i smartfonach , a jeśli chcesz poznać te najlepsze, wystarczy, że przeczytasz ten artykuł.

Najlepsze gry wyścigowe na Androida

Prawdziwe wyścigi 3

Zaczynamy od tego, co wielu prawdopodobnie uzna za najlepszą grę wyścigową w systemie operacyjnym Android, a to oznacza, że ​​jeśli masz telefon komórkowy klasy średniej lub wysokiej, Real Racing 3 jest po prostu nie do pominięcia. Z tego tytułu musimy podkreślić, że ma on indywidualne zachowanie dla każdego samochodu ze względu na jego wagę, silnik i inne warunki, co pozwala nam wybierać między przedstawicielami głównych firm na rynku, takich jak Lamborghini, Porsche, Mercedes- Benz, Audi i Ferrari.

Need for Speed ​​No Limits

Wydany kilka miesięcy temu i będący jednym z najnowszych w segmencie, Need for Speed ​​No Limits należy przede wszystkim podkreślić, że ma jedną z najlepszych grafik w tym segmencie. A jeśli saga Need for Speed ​​jest już bardzo dobrze wyceniana z biegiem czasu, w No Limits znajdziemy propozycję całkowicie dopasowaną do okoliczności.

Asfalt 8: w powietrzu

Kolejną absolutną klasyką, jaką możemy cieszyć się w grach samochodowych na telefony z Androidem, jest to, że dzięki  Asphalt 8: Airborne będziemy mieli dostęp do takich samochodów jak słynne Lamborghini Veneno. Gra rzuca nam wyzwanie, aby udowodnić, że lokalnie jesteśmy najlepsi, jeśli chodzi o wykonywanie wszelkiego rodzaju skoków i akrobacji na ponad 13 torach oraz wykorzystanie zalet prawie 100 samochodów.

Wyścigi GT 2

Podobnie jak poprzednia, GT Racing 2 to kolejny ze słynnych tytułów stworzonych przez ludzi z Gameloft, kiedy myślimy o czerpaniu przyjemności z jazdy samochodem wyścigowym, grą, która wyróżnia się przede wszystkim ogromną liczbą samochodów i poczuciem realizmu, które oferuje nam. GT Racing 2 ma 81 samochodów od producentów z całego świata i możemy jeździć po 13 torach, biorąc udział w prawie 1400 imprezach na całym świecie.

Prawdziwe wyścigi samochodów driftowych

I kończymy z innym tytułem, który naszym zdaniem nie mógł nie zostać wzięty pod uwagę w tym segmencie, Real Drift Car Racing , który jest idealny, gdy chcemy driftować samochodem. Jednak ta gra ma dwie wersje, jedną całkowicie darmową i jedną płatną, co pozwala nam uzyskać dostęp do całej zawartości za jedyne 1 dolara, więc oczywiście polecamy.

Istnieje ogromna różnorodność gier, bez wątpienia wiele gatunków, a także musimy pamiętać, że w zależności od czasu niektóre stają się modne, podczas gdy inne pozostają w przeszłości, przynajmniej tymczasowo (Guitar Hero jest tego wyraźnym przykładem).

darmowe gry samochodowe na Androida

Ale gry samochodowe zawsze były tego rodzaju tytułami, które trzeba mieć, nawet jeśli jest to tylko jeden dla odmiany, są to gry, które nigdy nie wychodzą z mody.

Z tego powodu, jeśli chcesz wiedzieć, jak pobierać gry samochodowe , a przede wszystkim, które z tych gier pobrać, to chcę polecić kilka, które bez wątpienia utrzymają Cię w kontakcie z ekranem Twojego urządzenia dobra liczba godzin.

Jak pobierać gry samochodowe

Jedną z gier, które bez wątpienia polecam, jest Asphalt Street Storm Racing, ponieważ oczywiście pochodzi z serii Asphalt, która na urządzeniach mobilnych jest jedną z najlepszych, jakie można znaleźć, z po prostu niesamowitą jakością, wszyscy zgodzimy się, że jest o Need for Speed na urządzenia mobilne.

Dzięki imponującej grafice, bardzo wygodnej rozgrywce i bardzo dobrze przystosowanej do urządzeń mobilnych, jest to jedna z pierwszych opcji, które polecam, jeśli chcesz pobrać wysokiej jakości gry samochodowe.

Ponadto, jeśli poprzednia gra Cię nie przekonała, możesz w prosty sposób pobrać gry samochodowe w stylu Fast and Furious 8, aby nie tylko bawić się na swoim urządzeniu, ale w pewien sposób zapamiętać ekscytujące momenty, które powiedział film generowana w nas, jedna z najbardziej znanych franczyz pod względem filmowym.

mobilne gry wyścigowe na Androida

Ale jeśli chcesz pobrać gry samochodowe , ale na swoim urządzeniu mobilnym nie masz zbyt dużo wolnego miejsca, to muszę ci polecić kilka gier, które ważą mniej niż 200 MB i mają dobrą jakość grafiki, a także nie są tylko grami. zbyt proste, ale prawdopodobnie tego rodzaju gry, które polecam, mogą zapewnić rozrywkę na kilka godzin.

Prawdą jest, że wiele urządzeń ma ten problem, co niewątpliwie jest kłopotliwe dla ich właścicieli, którzy muszą żonglować, aby móc pobierać gry samochodowe lub instalować inne aplikacje, dlatego posiadanie lekkich gier dostępnych do pobrania jest po prostu świetne, a nawet więcej, gdy te gry są bardziej uzależniające od drugiego.

Inne bardzo częste pytania w tym segmencie, które mogliśmy zobaczyć zarówno w sieciach społecznościowych, jak i na forach , nawet w wyszukiwarkach, dotyczą następujących rzeczy: najlepsze gry wyścigowe na Androida, najlepsze gry wyścigowe na Androida bez internetu , darmowe gry wyścigowe dla Androida, gry wyścigowe dla Androida apk, Jeśli masz inne pytania, nie przestawaj nas pytać, abyśmy mogli Ci pomóc.

Jakie znasz inne gry wyścigowe online na Androida? Którą z tych gier w stylu Fast and Furious 8 lubisz najbardziej na urządzenie mobilne z Androidem? Możesz także pobrać grę samochodową Drive Ahead! na Twój telefon z Androidem.

dołącz do naszego kanału telegram