Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Kiwi, bezpłatną aplikację z pytaniami i odpowiedziami dla systemu Android

1 de grudzień de 2022

Kiedy chcemy kogoś poznać, zaczynamy oczywiście od zadania mu różnych pytań na bardzo różne tematy. W niektórych przypadkach być może nie mamy relacji zaufania, która jest niezbędna do zadawania takich pytań lub z jakiegokolwiek powodu nie chcemy tego robić. okładzina lub w rozmowie.

Na takie chwile jest Kiwi, dość prosta aplikacja na Androida, ale przede wszystkim rzeczy, które są zbyt zabawne, gdzie będziesz mógł zobaczyć na czymś w rodzaju ściany, wszystkie pytania, na które twoi znajomi odpowiadali swoimi odpowiednie odpowiedzi.

Otrzymasz również wiele pytań, które mogą dotyczyć zupełnie różnych tematów, a ponadto musisz pamiętać, że mogą one pochodzić z jakikolwiek przyjaciel lub wyznawca masz, kto wie, może tajemniczy wielbiciel zadaje ci pytania, aby cię poznać.

Pobierz Kiwi na Androida

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś oczywiście zrobić pl utwórz profil i spersonalizuj gonależy wziąć pod uwagę, że w kilku słowach Kiwi jest podobny do sieci społecznościowej i nie idąc dalej, ze względu na swoją prostotę, myślę, że Twitter będzie wydawał się wielu znajomy, najpierw naucz się rejestrować lub Utwórz konto na Twitterze, jest to bardzo łatwe i szybkie.

pobierz kiwi na telefon komórkowy

Za każdym razem, gdy wyślą Ci pytanie, na które musisz odpowiedzieć, lub że ktoś nawet odpowiedział na pytanie, które zadałeś, będziesz mieć powiadomienia na telefonie komórkowym, aby móc je w tej chwili przejrzeć, w ten sposób będziesz mógł być stale aktualizowany i pytać kolejne pytanie, kiedy nadejdzie czas. Jest to niewątpliwie jedna z Usług Google Play

CoJak pobrać? To naprawdę nie jest zbyt skomplikowane, ponieważ powinieneś po prostu kliknąć link, który zostawiam poniżej, aby ci to ułatwić.

[appbox googleplay com.chatous.pointblank]

Gdy link jest otwarty, powinieneś przejść tylko do miejsca, w którym jest napisane „Zainstaluj”, aby kliknąć to miejsce, a następnie poczekamy na rozpoczęcie pobierania i natychmiast rozpocznie się instalacja na naszym Androidzie. Po zakończeniu wszystko, co będziemy musieli zrobić, to zlokalizować ikonę aplikacji na naszym urządzeniu i po prostu uruchomić ją, aby następnie utworzyć konto i ciesz się kiwim.

Obecnie z tej aplikacji korzystają miliony ludzi na całym świecie, pamiętaj też, że aby z niej korzystać, Twoje urządzenie musi ją mieć Android 4.0 lub nowszy.

Jak widać, jest to zabawna i interesująca aplikacja, która może nie jest niezbędna dla naszego urządzenia, ale niewątpliwie zapewni nam wiele godzin rozrywki. Jeśli chcesz pobrać tę aplikację na swój telefon komórkowy, pokażemy Ci, jak zaprogramować i stworzyć aplikację na Androida.

Inna i interesująca sieć społecznościowa

Obecnie ludzie z łatwością korzystają z sieci społecznościowych, jednak wielu z nich często ma nierozwiązane pytania. Dlatego użytkownicy często szukają sposobu odpowiedz na swoje pytania lub odpowiedz na pytania innych.

Jedną z najnowszych form, która się pojawiła, jest dobrze znana aplikacja o nazwie Kiwi, która stała się popularna w ostatnich latach. Ta aplikacja jest częściej używana jako sieć społecznościowa, w której możesz łatwo wysyłać i odbierać pytania.

Dzięki szybkiej rejestracji ludzie będą mogli znaleźć szerokie grono użytkowników, którym będą mogli zadawać pytania lub na nie odpowiadać.Poznawanie nowych osób za pośrednictwem aplikacji jest nieco łatwiejsze niż w innych sieciach. Z interakcją, którą wielu porównuje do Twittera.

Jednak interakcja między użytkownikami jest zwykle umiarkowanie bezpośrednia w porównaniu z Twitterem, ponieważ wiele razy pytania są zazwyczaj bezpośrednie, a czasem nieco intymne. Pozwala to na większy kontakt w porównaniu z innymi istniejącymi sieciami.

Mieć dostęp do Kiwi jest niezbędny do jego pobraniaco można zrobić ze Sklepu Play, po pobraniu i zainstalowaniu przystąpisz do rejestracji w aplikacji, aby rozpocząć spotykać się z ludźmi i zadawać pytania. Było to bardzo popularne w czasie pandemii COVID-19, oferując wyjątkowy kontakt z innymi użytkownikami.

Korzystanie z tego typu Aplikacji jest zwykle dobrym sposobem na walkę z problemami psychologicznymi spowodowanymi izolacją spowodowaną pandemią, dlatego wiele osób lubi korzystać z tej ciekawej Aplikacji.

dołącz do naszego kanału telegram