Skip to content

Jak pobrać i zainstalować bezpłatne niestandardowe kursory dla systemu Windows 10 — umieść nowy kursor

9 de październik de 2021

Jeśli spędzasz dużo czasu przed komputerem, powiemy Ci, że możesz dostosować jego kursor tak, aby wyglądać o wiele bardziej atrakcyjnie i przyjemnie. Wszystko to jest możliwe, ponieważ system operacyjny Windows 10 ma dużą liczbę dostępnych opcji, aby nadać inny akcent każdej z jego funkcji.

Również Wszechstronność systemu operacyjnego Windows 10, pozwoli Ci również pobrać i zainstalować różne czcionki, które nadadzą Twojemu komputerowi dużo oryginalności i stylu. Dlatego nie możesz przegapić tego prostego samouczka, w którym dowiesz się, jak poprawnie i całkowicie bezpłatnie pobrać i zainstalować najlepsze niestandardowe kursory na swoim komputerze.

Najlepsze witryny do pobierania bezpłatnych niestandardowych kursorów dla systemu Windows 10

Jeśli masz poprzednią wersję systemu operacyjnego Windows 10, zalecamy jej jak najszybszą aktualizację, aby móc korzystać ze wszystkich nowych funkcji. Z drugiej strony ważne jest, aby wiedzieć, że system jest już wyposażony w wybór dostępnych kursorów Aby jednak je zastosować, najlepsze opcje można znaleźć w Internecie, w niezawodnych witrynach, które będziemy polecać, a które mają szeroką gamę pięknych projektów do personalizacji.

Archive.org

Tutaj możesz wybrać dostępnych ponad 5000 opcji aby skutecznie i szybko dostosować kursor. Ponadto proces pobierania jest dość bezpieczny, a witryna jest jedną z najlepiej ocenianych w całym Internecie. Aby pobrać, wystarczy umieścić nazwę tej strony w wyszukiwarce i znaleźć modele kompatybilne z Windows 10 i rozpocząć pobieranie za darmo.

DeviantArt.com

Na tej stronie znajdziesz szereg unikalnych wzorów i wzorów, które ozdobią Twój kursor. Ponadto proces pobierania jest bardzo prosty i szybki, więc wszystko, co musisz zrobić, to wybrać opcję, która najbardziej Ci się podoba i kliknąć w miejscu, w którym jest napisane Pobierz i Ty proces pobierania zostanie zakończony.

Kursory-4u.com

Na tej bezpłatnej platformie będziesz również mógł uzyskać bardzo atrakcyjne i unikalne opcje dostosowywania kursora. Gdzie znajdziesz ponad 10 różnych kategorii, które są zaprojektowane tak, aby odpowiadały szczególnym zainteresowaniom każdego użytkownika. Tak więc, jeśli umieścisz słowa kluczowe w odniesieniu do tego, czego szukasz, strona zaoferuje Ci najdokładniejsze wyniki.

jak zainstalować darmowe kursory w systemie Windows

Jak zainstalować niestandardowe kursory w systemie Windows 10?

Teraz, gdy masz już oficjalne strony, na których możesz pobrać opcje, które najlepiej odpowiadają Twoim gustom, nadszedł czas, aby przejść do zainstaluj wszystko na swoim komputerze. Należy zauważyć, że wszystkie alternatywy, które wskazaliśmy powyżej, mają dobry poziom ochrony przed wirusami, jednak jeśli chcesz sprawdzić przed zainstalowaniem jakichkolwiek, możesz użyć wykrywacza złośliwego oprogramowania Chrome.

  • Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść do menu startowego i umieścić słowa ustawienia myszy, gdzie pojawi się okno dialogowe umożliwiające modyfikację dostępnych opcji.
  • Następnie musisz poszukać przycisku z dodatkowymi opcjami myszy, który znajduje się po prawej stronie panelu.
  • Kiedy pojawi się nowe okno, powinieneś przejść do sekcji, która mówi wskaźniki, a otrzymasz przycisk z napisem sprawdzaj który jest na dole.
  • Po wykonaniu tego kroku będziesz musiał zlokalizować folder, który zawiera wszystkie opcje, które wcześniej pobrałeś z Internetu. Musisz więc tylko wskazać, gdzie jest napisane „otwarte” i wybierz żądany model.
  • Na koniec wybrany kursor będzie gotowy do rozpoczęcia korzystania z niego, będziesz musiał jedynie zastosować zmiany z panelu i to jest cały proces.

Należy zauważyć, że często pliki kursorów, które pobierasz, mają format cur, ani i inf, więc powinieneś być ostrożny.

Teraz, gdy znasz już najlepsze witryny do pobierania wszelkiego rodzaju innowacyjnych kursorów, nadszedł czas, abyś zastosował to wszystko w praktyce. Dlatego radzimy zdobyć maksymalne wykorzystanie wszystkich funkcjonalności że system Windows 10 nam oferuje, informujemy również, że istnieją aplikacje i narzędzia zaprojektowane specjalnie dla systemu Windows 10, które również z przyjemnością pobierzesz na swój komputer.