Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Android Studio 3.0 w języku hiszpańskim na moim komputerze z systemem Android lub Windows

29 de czerwiec de 2023

AndroidStudio jest oficjalnym programistycznym IDE firmy Google do programowania Androida zrodzonego z Eclipse w celu zaspokojenia potrzeb użytkowników podczas tworzenia aplikacji od podstaw w Javie lub C. Od momentu uruchomienia to narzędzie jest ulepszane i wdrażane nowe funkcje, które sprawiają, że jest przydatne.

I choć ten system operacyjny możemy znaleźć we wszystkich rodzajach smartfonów i tabletów, to poza tym rynkiem prawda jest taka, że ​​sprawy komplikują się od Google nie obsługuje innych architektur. Dlatego nie można zainstalować oficjalnego Androida Google na komputerach.

Aby maksymalnie uprościć tworzenie profesjonalnych aplikacji a ponadto dostosować do potrzeb deweloperów. W związku z tym Google właśnie uruchomił stabilną wersję nowego Android Studio 3.0, nową wersję, która zawiera świetne ulepszenia i nowe funkcje, jak zobaczymy poniżej.

Nowa Android Studio 3.0 zostało już ogłoszone w maju ubiegłego roku podczas Google I/O 2017. Po wspomnianej konferencji rozmawialiśmy już o tej nowej wersji programistycznego IDE, a także o wszystkich nowościach i ulepszeniach, które Google zapowiedział dla swojego środowiska programistycznego.

Android Studio 3.0 jest już dostępne do pobrania w stabilnej wersji, po wielu komentarzach i zainteresowaniu użytkowników na jego temat. Prawda jest taka, że ​​po wielu tygodniach oglądania wersji beta tego systemu mamy już oficjalną wersję Android IDE, która jest w trzeciej generacji.

I w tym artykule chcemy Ci pokazać Jak mogę mieć ten system?Należy również zauważyć, że ważne jest, aby zaktualizować system operacyjny telefonu komórkowego, aby nie przegapić wiadomości, które przynoszą.

Zapowiadane w minionym Google I/O 2017, nie ma wątpliwości, że jesteśmy w obecności jednego z najlepsze wersje studia Android które widzieliśmy, a wobec braku szczegółowych testów, najlepsze z tych, które istniały.

Nawet ta aplikacja Jest ładowany z wszelkiego rodzaju wiadomościami., więc poniżej przeanalizujemy niektóre z nich, abyś mógł je krok po kroku poznać. W rzeczywistości niektóre z tych nowych funkcji są tak ważne, że chcieliśmy o nich wspomnieć na początku.

A trzeba powiedzieć, że są one związane z możliwością wyeliminowania wcześniejszych błędów, tworzyć aplikacje w znacznie szybszy sposóboferują nam pełne wsparcie dla Kotlina, a także kilka nowych narzędzi i nowy oficjalny język programowania dla Androida.

Co nowego w Android 3.0 Studio dla programistów

Ok, w czasie wyróżnić niektóre z nowych funkcji Androida 3.0 Studiomusimy wspomnieć na przykład o wsparciu dla Kotlina, oprócz ulepszeń dla JAVA 8 oraz o nowych edytorach warstw, które będziemy mieli pod ręką.

Poza tym znajdziemy adaptacyjne ikony, których do tej pory nie było, nie tracąc z oczu źródeł XML czy emulatora sklepu Google Play. Inne nowe funkcje w Android Studio 3.0 mają związek ze wsparciem dla Androida Rzeczy, aktualizacja aplikacji w systemie Android jest istotna.

Oprócz platformy IntelliJ, wsparcie dla Aplikacja błyskawiczna firmy Google i OpenGL ES 3.0. Poza nim znajdziemy Google Maven i kilka ogólnych usprawnień wydajności. Nie możemy też zapominać o pojawieniu się funkcji Szybki start emulatora Androida.

Zobaczymy także obsługę serwerów proxy, debugowanie plików APK lub możliwość zgłaszania błędów w emulatorze. Eksplorator plików został całkowicie odnowiony, a dodano nowy profiler Androida. Jak widać, Android Studio 3.0 ma kilka interesujących nowych funkcji, które naszym zdaniem należy oczywiście wziąć pod uwagę w tego typu sytuacjach.

telefon komórkowy z zainstalowanym Androidem

Jak pobrać Android Studio 3.0

Wszyscy użytkownicy, którzy mają już to programistyczne IDE zainstalowane na swoich komputerach, kiedy je otworzą, zobaczą okno, które poprosi ich pobrać i zainstalować jego nową wersjęponieważ jego posiadanie jest niezbędne.

Proces aktualizacji jest praktycznie automatyczny i nie poprosi nas o nic poza czasem. Ponadto zainstalowany przez nas zestaw SDK zostanie zaktualizowany, a konfiguracja będzie przestrzegana, więc po otwarciu IDE zapyta nas, czy chcemy zaimportować starą konfigurację, czy też chcemy zacząć od zera.

Cóż, prawdopodobnie przyszedłeś do tego artykułu, chcąc wiedzieć, jak to zrobić. zainstaluj Android Studio 3.0 na swoim telefonie komórkowymdlatego aby to zrobić, musisz przejść do tego linku, który przeniesie Cię na oficjalną stronę projektu, abyś mógł uzyskać szukaną treść.

Co myślisz o Android Studio 3.0 teraz, gdy znasz go szczegółowo?

dołącz do naszego kanału telegram