Skip to content

Jak pobrać i używać licznika skurczów na telefonie komórkowym z systemem Android

9 de grudzień de 2022

Wiele cudownych rzeczy dzieje się w czasie ciąży, a niektóre nie tak bardzo. Nie jest łatwo spędzić te dziewięć miesięcy, ale jednocześnie jest to czas magiczny i pełen wielkich pragnień. Skurcze pojawiają się stopniowo, a ponieważ wszędzie zabieramy nasze telefony komórkowe, nie ma nic lepszego niż pobranie pliku skurcze dla androida i w ten sposób móc mieć wszystko pod kontrolą.

Aplikacja do liczenia skurczów w czasie ciąży

Skurcze są bardzo ważne, zwłaszcza gdy jesteśmy w ciąży ostatni etap ciąży. Ten etap jest dość złożony i musimy być bardzo uważni na wszystko, co się dzieje. Posiadanie licznika skurczów może ułatwić stwierdzenie, czy doszło do porodu.

Nazwa aplikacji, którą zamierzamy polecić, to „licznik skurczów”. Wiemy, że ma dość oryginalną nazwę. Ale dobrą rzeczą w tej aplikacji jest to, że jest aktualizowana, łatwa w użyciu i bezpłatna. Możesz więc pobrać ją na swoje urządzenie i zacząć używać do liczenia skurczów bez żadnych ograniczeń.

Aby pobrać aplikację, możesz to zrobić, klikając ten link. Aplikacja jest dość intuicyjny i ma przyjemny dla oka design. Wiele ciekawych opcji i nie ogranicza się tylko do liczenia skurczów, ponieważ zawiera również szereg wskazówek i zaleceń, z którymi bez wątpienia warto się zapoznać przed osiągnięciem ostatniego etapu ciąży.

Policz skurcze na Androidzie

Jak tylko uruchomisz aplikację, zobaczysz to jest niezwykle łatwy w użyciu. Kiedy masz skurcz, otwórz aplikację i naciśnij duży zielony przycisk u dołu, a pojawi się napis „POCZĄTEK”, kiedy skurcz się skończy, będziesz musiał ponownie nacisnąć dany przycisk.

Aplikacja licznika skurczów na Androida

Aplikacja zawsze Ci pomoże, polecając wiele rzeczy i zapewniając różne informacje o ciąży i skurczach, które okażą się całkiem przydatne.

Do dziś nosimy komórka wszędzie. Posiadanie tego rodzaju aplikacji do kontroli nad jednym z najważniejszych momentów w życiu kobiety jest po prostu wspaniałe, ułatwia przejście przez ten etap, który jak powiedzieliśmy na początku: jest skomplikowany, ale jednocześnie piękne, a przede wszystkim wyjątkowe rzeczy, ponieważ z tym aniołkiem, który jest w drodze, już nigdy nie spędzisz tej chwili w swoim życiu, możesz pobrać aplikacje, aby poprawić swoją aktywność fizyczną.

Dowiedz się o najlepszych dostępnych aplikacjach do kontrolowania ciąży

Nosić kontrola całej ciąży jest bardzo ważne, więc powiemy Ci, jakie są Aplikacje dostępne na Androida i iOS mieć kontrolę nad całą ciążą od początku do końca.

  • ciąża +: Jest dostępny w Google Play Store i App Store, ta aplikacja jest bardzo kompletna, zawiera kalkulator terminu, interesujące artykuły, porady ekspertów i wiele więcej.
  • iNatal: opracowany przez Barcelona Fetal Medicine Foundation, informuje o wszystkich testach, które należy wykonać w czasie ciąży, zawiera interesujące filmy, ma plan żywieniowy, a także fora, na których można wymieniać się pomysłami lub wątpliwościami z innymi kobietami w ciąży.
  • kiełkować: Jest to jeden z najczęściej używanych, również zalecany przez Hiszpańskie Towarzystwo Ginekologii i Położnictwa, oferuje porady, przewodnik, planer i dziennik, który można wypełnić przez 9 miesięcy.
  • Gestorama i kalkulator ciąży Facemamá: oferuje kontrolę tygodni podając przybliżoną datę dostawy; powie Ci, w którym jesteś tygodniu i na podstawie niektórych danych możesz oszacować wysokość macicy i skurcze.
  • Moja ciąża tydzień po tygodniu: Ta aplikacja nie zawiera reklam i jest bezpłatna, dostarcza ważnych informacji, możesz sporządzić listę zadań do wykonania, a także listę tego, co musisz mieć, aby iść do szpitala, więc kiedy nadejdzie czas, będziesz bądź w pełni przygotowany, te aplikacje dla kobiet są niesamowite.

Prowadzenie życia w sobie jest imponujące, ważne i wyjątkowe, dlatego polecamy tylko najlepsze aplikacje, które dostarczą Ci wszystkich informacji, których będziesz potrzebować przez cały okres ciąży, wszystkie z nich posiadają przydatne narzędzia, z których możesz korzystać przez cały czas. lepiej monitorować ciążę; wszystkie są dostępne zarówno na Androida, jak i iOS.

dołącz do naszego kanału telegram