Skip to content

Jak pobrać i grać w Free Fire na PC z emulatorem BlueStacks

14 de kwiecień de 2021

Obecnie istnieje szeroka gama gier na Androida z różnych gatunków, takich jak puzzle, przygodowe, akcji i strzelanki, z których ta ostatnia opracowała bardzo popularne gry wśród użytkowników urządzeń mobilnych, takie jak Call Of Duty Mobile, Pubg i Free Fire, który od czasu jego uruchomienia zyskał popularność i miał dużą liczbę pobrań w Sklepie Play.

O czym jest gra Free Fire?

Z pewnością słyszałeś o trybie Battle Royale w ostatnich wydanych grach, cóż, Free Fire to strzelanka Battle Royale dla wielu graczy, w której będziesz musiał pokonać wszystkich przeciwników i spróbować być ostatnim, który wygra, W grze będziesz mógł znaleźć bardzo różnorodny arsenał i wyposażenie, będziesz mógł również kupić i wyposażyć się w różne ubrania dla swojej postaci, a tym samym uzyskać lepszy wygląd.

Aby móc kupić te ubrania i ulepszenia broni, będziesz musiał zebrać określoną liczbę punktów i monet, które zdobędziesz po zwycięstwach w różnych grach. Prawdopodobnie Free Fire to plik prostsza wersja a to wymaga mniej zasobów niż słynna gra Pubg, którą można również pobrać ze sklepu Google Play.

Mimo to większość użytkowników grających w Free Fire woli używać swojego komputera do grania, ponieważ sterowanie na nim może być wygodniejsze i łatwiejsze w obsłudze pod względem rozgrywki, problem tkwi w tym, kto nie zna drogi pobierz go na ten sam komputerJeśli tak jest w Twoim przypadku, nie martw się już, w tym artykule pokażemy, jak pobrać Free Fire na komputer w bardzo prosty sposób.

Jak możemy pobrać i grać w Free Fire na naszym komputerze z emulatorem BlueStacks?

Aby pobrać Free Fire i móc grać z PC, będziemy musieli najpierw pobrać emulator, ponieważ nadal nie ma wersji oficjalnej gry dostosowanej do komputerów, wykonaj następujące kroki, aby móc pobierz i zainstaluj Free Fire na swoim komputerze:

  • Najpierw musisz pobrać emulator BlueStacks na jego oficjalnej stronie, aby móc pobierać gry i aplikacje na Androida na swój komputer
  • Następnie będziesz musiał zalogować się na swoje konto Google, a następnie uzyskać dostęp do platformy Sklep Google Play lub App Store
  • Będąc w sklepie, wejdź do panelu wyszukiwania i wpisz nazwę gry w tym przypadku „Garena Free Fire”wybierz opcję oficjalnej gry, w której wyślemy ci opis i informacje o grze
  • Kliknij przycisk «Ściągnij” aby rozpocząć proces pobierania gry na komputer
  • Po zakończeniu pobierania możesz otworzyć grę, która będzie znajdowała się w folderze pobierania lub na pulpicie komputera, otwórz ją i zacznij grać w Free Fire na swoim komputerze!

Aby skonfigurować sterowanie w grze, możesz skorzystać z aplikacji BlueStacks, która zawiera bardzo rozbudowaną konfigurację sterowania, dzięki czemu możesz modyfikować sterowanie, które chcesz i dostosowywać do swoich potrzeb. bardzo wygodne, jeśli chodzi o zabawę na komputerze możesz także dostosować rozmiar okna aplikacji Free Fire do własnych upodobań, aby uzyskać lepsze wrażenia.

gra na pc

Istnieją również inne dodatkowe opcje oferowane przez aplikację BlueStacks, aby móc modyfikować niektóre parametry gry na naszym komputerze, takie jak:

Dzięki tej opcji będziesz mógł grać w różne gry w tym samym czasie, lub w przypadku grania w ogień wolny, będziesz mógł grać z różnych kont za pomocą funkcji Wiele instancji który ma aplikację BlueStacks

  • Aktywuj tryb eco

Tryb ekologiczny pozwoli Ci zmniejszyć zużycie zasobów komputera w celu poprawić wydajność i uniemożliwić zespołowi zbyt wiele pracy, podobnie ta opcja pozwoli grze działać szybciej, nawet jeśli jakość gry nieco spadnie.

  • Synchronizacja wielu instancji

Synchronizacja wielu instancji jest funkcją BlueStacks, która jest w stanie dokładnie odtworzyć to, co dzieje się na ekranie początkowym na wszystkich innych ekranach, co pozwoli ci grać więcej, a także pomoże ci awansuj szybciej w grze Free Fire na komputerze