Saltar al contenido

Jak pobrać, grać i wejść na serwery Ragnarok Online 2 na PC lub Androida w języku hiszpańskim?

29 de mayo de 2022

Zgodzisz się, że Ragnarok Online jest jednym z najbardziej efektowne gry wideo koreańskiego pochodzenia i pełna wirtualności, która istnieje dzisiaj.

Już samo zobaczenie, jak jest rozwijana i motyw tworzenia postaci i interakcji z innymi użytkownikami na scenie, walka z potworami i wiele innych rzeczy, czyni ją całkowicie interesującą. Ponadto połączenie grafiki drugiego i trzeciego wymiaru sprawia, że ​​jest to wyjątkowy i przyciągający wzrok projekt.

Teraz, jeśli długo czekałeś, aby móc zagrać w tę wspaniałą grę na telefonie komórkowym z systemem operacyjnym Android, zacznij świętować, ponieważ po wykonaniu kroków, które znajdziesz później, będziesz mógł to zrobić.

Prawdopodobnie zastanawiasz się, jak to się może stać. wszystko jest w AndRO, który jest klientem MMORPG dla Androida, który współpracuje z serwerami MMORPG opartymi na Athenie.

Pech polega na tym, że dostępny jest tylko jeden serwer iRO Chaos w wersji publicznej i międzynarodowej. Ale mimo to możesz grać całkiem nieźle, więc jeśli chcesz Pobierz Ragnarok Online na swojego Androida a także chcesz wiedzieć, jak to zagrać, po prostu musisz czytać dalej, ponieważ znajdziesz cały samouczek bez zapisywania czegokolwiek w potoku, więc przejdźmy do tego.

Co to jest Ragnarok Online i jak go zainstalować

ragnarok online to gra stworzona na komputery ale jest to taki sukces, że wielu użytkowników ma nadzieję, że będzie w stanie odtworzyć go również ze swoich telefonów komórkowych. I najwyraźniej może się to wydarzyć wkrótce, ponieważ pojawiło się wiele plotek, że iOS i Android lada moment wypuszczą wersję tej świetnej gry na urządzenia mobilne.

Chociaż najlepszą wiadomością jest to, że nawet teraz, zanim zostanie oficjalnie wydany, możesz już bez problemu cieszyć się nim na swoim telefonie.

Później znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać, aby móc mieć tę niesamowitą grę na telefonie komórkowym, mimo że nie została jeszcze oficjalnie uruchomiona, jest sztuczka, z której można zacząć cieszyć się od terazz tym krótkim przewodnikiem poniżej.

Kroki, aby pobrać Ragnarok Online na telefon z Androidem

Najpierw musisz wiedzieć, że aby uruchomić go na swoim telefonie, konieczne jest posiadanie niektóre wymagania dotyczące Twojego telefonu. Niestety, tego typu gry nie są dla wszystkich zespołów i mówimy niestety, ponieważ jest to przeszkodą dla większej liczby obserwujących, aby połączyć się z zabawą na tej platformie.

Czego potrzebujesz? musisz mieć system Android w wersji 4.0 lub nowszej. Aby wiedzieć, czy jest kompatybilny, poznaj swój system w sekcji konfiguracji, a tam dowiesz się, czy spełniasz to wymaganie. Jeśli się do tego zastosujesz, nie będziesz miał problemu z optymalnym działaniem.

  instrukcje instalacji ragnarok na urządzeniu mobilnym z systemem Android

Mówimy ci to wcześniej, abyś nie robił całego procesu. Jak wspomnieliśmy wcześniej tego typu gry są pełne wirtualności, grafiki 2D, 3D; i jest prawie obowiązkowe, że masz wersję Androida, która jest spójna i obsługuje ten typ technologii, jeśli masz ją w ten sposób, możemy kontynuować następujące instrukcje.

Aby pobrać Ragnarok Online na Androida, musisz wykonać następujące kroki:

  1. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to Pobierz AndRo APK a następnie wykonaj instalację na swoim urządzeniu.
  2. Następnie będziesz musiał pobrać iRO Client i zainstalować go na swoim komputerze.
  3. Następnie skopiuj folder z folderu Klient Ragnorak Online który ostatnio zainstalowałeś, będziesz musiał wkleić go do katalogu swojego telefonu komórkowego „/sdcard / Ragnarok chociaż jeśli nie czujesz się komfortowo, możesz zmienić katalog aplikacji.
  4. W końcu będziesz musiał otworzyć AndRO na swoim urządzeniu i wybrać żądany serwer.

Jak widać, jest to dość proste i musisz wykonać kilka kroków, więc po wykonaniu tej czynności będziesz mógł grać w Ragnarok Online na Androida, jedną z najlepszych gier dostępnych dla tego systemu operacyjnego. Chociaż jeśli to nie działa, nie myśl, że zrobiłeś coś złego, ponieważ może to być z twoim urządzeniem jest przeładowany aplikacjami a może musisz zwolnić miejsce i pamięć.

dołącz do naszego kanału telegram