Skip to content

Jak pobrać Google Chrome Portable Offline dla systemu Windows za darmo (przykład)

26 de luty de 2021

Google Chrome stał się jedną z przeglądarek najczęściej używane i rozpoznawane Na całym świecie dzięki temu wiele osób pobiera Google Chrome Portable offline.

Chodzi o to, że dzięki dużej liczbie funkcji i rozszerzeń oferowanych przez Google Chrome, takich jak tworzenie niestandardowego motywu online, wiele osób z niego korzysta. Ponadto mając bezpośrednie połączenie z wieloma usługami świadczonymi przez Google, co czyni go szybkie i wygodne narzędzie.

Następnie wyjaśnimy, jak pobrać wersję za darmo Google Chrome Portable dla systemu operacyjnego Windows; Dzięki temu możesz ładować go w trybie offline tyle razy, ile chcesz.

Co to jest Google Chrome Portable offline

Google Chrome Portable to alternatywa dzięki temu możesz łatwo pobrać i zainstalować przeglądarkę Chrome bez konieczności pobierania oprogramowania. Zwykle są dostarczane w skompresowanym pliku i aby go użyć, wystarczy wyodrębnić wspomniany program.

Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że programy przenośne mają pewne ograniczenia, takie jak ich automatyczna aktualizacja. Należy to zrobić ręcznie, to znaczy należy pobrać zaktualizowaną wersję na często używany komputer i zapisać ją tam, gdzie zwykle to robisz.

Dzięki temu prezentowi wygodnie jest zwracać uwagę na aktualizacje, które stale prezentuje Google Chrome. W ten sposób możesz ręcznie zaktualizować zainstalowane rozszerzenia Chrome w kilku krokach.

Ponadto, ponieważ przenośne wersje przeglądarki Chrome nie są oficjalne, najlepiej jest pobrać ją z bezpiecznych witryn internetowych. Po otrzymaniu przenośnego Chrome możesz uruchomić go na swoim komputerze i zawsze noś go przy sobie na pamięci USB lub pendrive.

Jak pobrać Google Chrome Portable offline dla systemu Windows

Przenośny Google Chrome offline został zaprojektowany w prosty i elegancki sposób. Dzięki temu po pobraniu tego programu możesz uzyskać dostęp do swoich stron internetowych z największą możliwą prędkością na dowolnym komputerze z systemem Windows.

Aby pobrać wersję zgodną z systemem Windows, należy przejść do strony Google Chrome Portable. Pozostaje tylko kliknąć przycisk „Ostatnia wersja” i gotowy. Będziesz mieć przenośną aplikację, dzięki czemu możesz zabrać ze sobą przeglądanie.

Zauważysz, że Google Chrome Portable jest kompatybilny z Windows 7, 8 i 10, ale także z innymi systemami operacyjnymi, dzięki czemu możesz cieszyć się nim na różnych urządzeniach.

Ludzie tak mówią możesz go użyć w tryb offline, ponieważ nie potrzebujesz połączenia internetowego, aby go otworzyć. Będziesz musiał tylko rozpakować skompresowany plik, który wcześniej pobrałeś z programem i będziesz mieć go dostępnego, gdy będziesz mieć dostęp do Internetu.

Funkcje przenośnej przeglądarki Google Chrome

Google Chrome Portable ma te same funkcje, co Oryginalny chrom, tego, którego używasz na swoim komputerze. Przyjrzyjmy się kilku powodom, dla których stał się ulubionym z niektórych:

 • Szybkość zarówno startu, jak i procesu ładowania stron internetowych.
 • Aplikacje działają łatwiej.
 • Posiada prosty i intuicyjny interfejs.
 • Dostęp do organizowania kart według własnego uznania.
 • Możesz dodaj motywy do swojej przeglądarki.
 • Stała aktualizacja bezpieczeństwa.
 • Prywatne przeglądanie.
 • Dodaj przydatne i niestandardowe wtyczki i rozszerzenia.

przenośny Google Chrome

Nawiązując do ostatniego punktu, rozszerzenia, które można kupić w celu dostosowania Chrome, są tak przydatne, że stały się jednym z głównych powodów, dla których ta przeglądarka jest uważana za jedną z najlepszych. Do najczęściej używanych należą:

 • Poper Bloker. Automatycznie blokuj wszystko rodzaj wyskakujących okienek lub wyskakujące okienka, które pojawiają się podczas przeglądania sieci.
 • OneTab. Zapisz wszystkie otwarte karty na liście, oszczędzając pamięć o 95% i przyspieszając przeglądarkę.
 • Tłumacz Google. Tłumaczy wybrany tekst, który musisz zrozumieć, i pokazuje wyniki w małej karcie.
 • Kieszeń. Strzec strony internetowe które chcesz przeczytać innym razem bez połączenia z Internetem.
 • Niesamowity zrzut ekranu. Przechwytuj dowolną część przeglądarki, której potrzebujesz. Możesz wprowadzać modyfikacje, takie jak dodawanie kształtów, tekstów itp.
 • Słownik Google. Pokaże ci definicję słowa, którego nie znasz. Wystarczy go zaznaczyć, a pojawi się małe okienko ze znaczeniem.
 • EmojiONE. Jest to rozwijane okno, w którym możesz zobaczyć wszystkie emotikony sieci społecznościowych, aby móc ich używać w przeglądarce Google Chrome.

A lista jest długa, ale dzięki tym pomysłom możesz już zobaczyć wszystko, co można cieszyć się z Google Chrome, dlaczego nie zabrać go ze sobą wszędzie? Pobierz bezpłatnie Google Chrome Portable i używaj go, kiedy tylko chcesz. Możesz nawet poprosić o to, gdzie chcesz go zapisać przed pobraniem Chrome, aby po zakończeniu pobierania wiedział, gdzie iść.