Skip to content

Jak pobrać edytor „Lightworks” na mój komputer? | Instruktaż

27 de styczeń de 2022

To imponujące, ile osób musi edytować nagrania, które nagrywają. Jest to częściowo konieczne, ponieważ dzięki tym edycjom można uwydatnić niektóre szczegóły filmu.

Z tego powodu będziemy rozmawiać o aplikacji na komputery, którą będziesz mógł pobrać, aby edytuj filmy, które chcesz. To jedna z najlepszych aplikacji do edycji wideo. Dlatego śledź wszystko, co wskażemy, abyś mógł cieszyć się wszystkim, co oferuje Ci Lightworks.

Ile waży komputerowa wersja aplikacji „Lightworks”?

Ta aplikacja na komputery pochodzi z firmy EditShare. Dzięki niemu będziesz mógł edytować wszystkie filmy, które tworzysz. Znajdziesz w nim dużą liczbę filtrów kolorów, dzięki którym możesz edytować filmy i dzięki którym możesz nadać mu najbardziej efektowny akcent. Za jego pomocą możesz dokonywać wszelkiego rodzaju edycji, tak jak w Sony Vega.

Możesz także wykonywać inne rodzaje edycji, takie jak montaże, zmieniać dźwięk, montować inne dźwięki, a nawet dodać efekty specjalne który jest zawarty w programie. Ta aplikacja ma wagę zaledwie 80 megabajtów, co sprawia, że ​​jest bardzo lekka i przyda się w komputerach o niskiej specyfikacji, ponieważ będzie zużywać mało miejsca w pamięci RAM i nie będzie wymuszać na procesorze.

Jest to aplikacja komputerowa, która nie jest tak ciężka, ponieważ funkcje, które oferuje, są profesjonalne. Z tego powodu jest jeden z najbardziej poszukiwanych przez ludzi edytować swoje filmy w najlepszy możliwy sposób i aby byli jak najbardziej zadowoleni z wyniku.

Gdzie możesz znaleźć najnowszą i najlepszą wersję Lightworks na swój komputer?

Jedną z rzeczy, które na pewno będziesz chciał zrobić, jest posiadanie najnowszej i najlepszej wersji Lightworks, ponieważ pozwoli ci to zrobić więcej podczas edycji filmów. Ten program jest szeroko używany przez dużą liczbę osób.

Aby pobrać najnowszą wersję, musisz przejść na oficjalną stronę Lightworks. Tutaj zobaczysz reklamę, która mówi zacznij używać i klikniesz na nią.

Jakie są kroki, aby go pobrać i zainstalować?

Po wykonaniu tego, co Ci powiemy, zostaniesz przekierowany na nową stronę, na której będziesz musiał utworzyć konto. Następnie musisz aktywować swoje konto za pomocą otrzymanego e-maila, zobaczysz link do aktywacji konta. Możesz go kliknąć, aby otworzyć. Po utworzeniu konta Będziesz musiał zalogować się danymi, które przed chwilą podałeś.

pobierz logo

Zamierzasz wejść w lewy pasek boczny i kliknąć „Pobrane”. Następnie zobaczysz nową zakładkę, w której będziesz musiał wybrać typ systemu operacyjnego, w którym chcesz zainstalować program. Następnie wybierz, czy twój system jest 64 czy 32-bitowy, naciskając opcję, której potrzebujemy rozpocznie się pobieranie pliku.

Po zakończeniu pobierania musisz przejść do folderu, w którym przechowywany był pobrany plik. Następnie klikniesz prawym przyciskiem myszy pobrany plik .exe i klikniesz Uruchom jako administrator. W ten sposób rozpocznie się instalacja programu, co musisz zrobić, to Zezwól na wszystkie uprawnienia, a instalacja zostanie zakończona.

Jak zacząć korzystać z edytora wideo Lightworks?

Teraz, po zainstalowaniu tego programu, będziesz mógł zacząć z niego korzystać w najprostszy możliwy sposób. Na początku zobaczysz serię siatek, w których pokazane są projekty w toku. Kliknięcie jednego z nich przeniesie Cię do menu edycji filmów. Do stworzyć nowy projekt wystarczy kliknąć na utwórz projekt i umieścisz jego nazwę oraz inne ważne specyfikacje.

osoba edytująca wideo

Teraz, gdy rozpocząłeś nowy projekt, będziesz mógł zobaczyć na ekranie trzy sesje. Po prawej stronie będzie podgląd wideo, które edytujesz, po lewej wszystkie części, których użyłeś do edycji wideo, a na dole będą pasek stanu wideo, który pokazuje czas trwania.

Wiedząc o tym, powiemy Ci, jak możesz dodaj pliki audio lub wideo który chcesz edytować. Najłatwiej to zrobić przeciągając je z folderu, w którym są przechowywane, ale jeśli chcesz to zrobić z tej samej aplikacji, będziesz musiał kliknąć w prawy górny róg, a następnie kliknąć plik, dzięki czemu móc to dodać.

dołącz do naszego kanału telegram