Skip to content

Jak pobrać dowolną aplikację lub grę APK ze sklepu Google Play bez logowania?

24 de luty de 2022

Z pewnością więcej niż jeden raz chciałeś lub miałeś potrzebę pobieraj aplikacje lub gry ze Sklepu Playale nie miałeś dostępnego konta lub z jakiegokolwiek powodu nie chciałeś się zalogować, tutaj pokazujemy, jak pobrać aplikację ze sklepu Play bez logowania.

Dziś chcemy polecić „Apk Downloader”. Krótko mówiąc jest to aplikacja, dzięki której możemy pobierz dowolną aplikację ze Sklepu Play w APK bez konieczności logowania się. Jedyne, czego nie będziemy mogli pobrać, to aplikacje premium.

Pamiętaj, że pobieranie aplikacji za pomocą Apk Downloader ma kilka ciekawych zalet, Wśród nich przede wszystkim nie udzielamy nikomu informacji o niczym osobistym.

Czasami nie cały katalog sklepu Google jest odpowiedni dla całego repertuaru urządzeń, ponieważ są aplikacje, które nie działają na starych telefonachoprogramowanie wymagające minimalnych wymagań, aplikacje, które nie są dostępne dla niektórych krajów lub modeli telefonów lub aplikacje na wyłączność, na przykład, więc przy dostępie do sklepu z niekompatybilnym Androidem, Google Play nie daje opcji pobierania, więc inne należy szukać alternatyw.

W tym przypadku dzięki Apk Downloader nie będziemy musieli radzić sobie z tego rodzaju problemem, ponieważ będziemy mogli pobrać wszystko, co chcemy.

Co to jest plik APK?

APK i pliki do pobrania boczne są związane z instalowaniem aplikacji na Androida poza Sklepem Play.

APK to skrót od Android Package Kit, format pliku używany przez system operacyjny Android dla dystrybucja i instalacja aplikacji mobilnych a sideloading omija zwykły „sklep z aplikacjami”.

Służy do instalowania komponentów na urządzeniu z platformą Android. W większości przypadków chodzi o dostarczenie informacji niezbędnych do instalacja aplikacji i gier na telefonie komórkowym lub komputerze bez konieczności dostępu do sklepu Google.

Co to jest narzędzie do pobierania plików APK?

Ta aplikacja jest przeznaczona dla telefony komórkowe, które nie są kompatybilne ze Sklepem Play lub nie przynoszą sklepu z aplikacjami Google, tak jest w przypadku nowych urządzeń Huawei, tak samo dla każdego, kto nie chce korzystać ze sklepu Google Play, ale zamiast tego szuka opcji.

ta aplikacja umożliwia pobieranie całkowicie darmowych aplikacji ze sklepuoznacza to, że nie jest to w ogóle nielegalne i pomoże Ci pobrać aplikację ze sklepu Play bez logowania.

Przedstawiona tutaj aplikacja nie działa w celu pobierania płatnych lub premium aplikacji lub gier, wystarczy pobrać dowolną DARMOWĄ aplikację czyli w sklepie Google w formacie APK, z tym wyjątkiem, że nie jest konieczne logowanie.

Należy pamiętać, że dana aplikacja nie jest nagradzana ani interfejsem, ani łatwością interakcji z nią.

Nie można zaprzeczyć, że brakuje mu w tym zakresie dużo pracy, ale mimo to, biorąc pod uwagę możliwości, jakie nam daje, w końcu ją pokochaliśmy i w końcu jego użyteczność znacznie przewyższa wszelkie problemy projektowe, które można docenić.

ta sama aplikacja Możesz go pobrać ze sklepu Google lub z wyszukiwarki PCi jasne jest, że jest całkowicie darmowy, przedstawia listę kategorii o różnych tematach, z których możesz wybierać zgodnie z zainteresowaniami.

kategorie aplikacji i gier do pobrania

Jak korzystać z Apk Downloader, aby pobierać aplikacje i gry ze sklepu Play bez logowania?

Należy pamiętać, że urządzenia z systemem Android nie pozwalają na instalację aplikacji innych niż oficjalne sklepy, dlatego przed ich pobraniem należy skonfigurować telefon, aby umożliwić instalację aplikacji z alternatywnych źródeł.

W tym celu musisz:

  • Wprowadź ustawienia, sekcję zabezpieczeń, nieznane źródła i aktywuj
  • Po pobraniu pliku APK należy zlokalizować i aktywować ekran instalacyjny.
  • Sprawdź uprawnienia i zainstaluj.
  • Pod koniec procesu zaleca się ponowne dostosowanie preferencji pobierania z ustawieniami przed instalacją.

dołącz do naszego kanału telegram