Skip to content

Jak pobrać darmowy Power Point na PC Windows? -Windows 7 i 10

8 de grudzień de 2022

Czy chcesz wiedzieć, jak pobrać bezpłatny program Microsoft PowerPoint na system Windows na PC? Więc trafiłeś do właściwego artykułu, a mianowicie nauczymy Cię, jak postępować w takich przypadkach w bardzo szybki i prosty sposób.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że pokażemy Ci, jak pobrać pakiet Microsoft PowerPoint Office w systemie Windows na PC, bez konieczności płacenia dla tego programu.

Rzeczywiście, nikt tego nie uniknie, gdy myślimy o głównych programach, które możemy znaleźć na komputerach z tym systemem operacyjnym. Natknęliśmy się na Power Point, więc dzisiaj chcemy nauczyć Cię, jak go pobrać. Dlatego kiedy mówimy o programie PowerPoint, mamy na myśli dołączoną klasyczną aplikację w ramach pakietu biurowego Microsoft Officenajsłynniejszy w swoim rodzaju.

Dzięki Microsoft Power Point masz wtedy możliwość tworzenia wszelkiego rodzaju prezentacji. Dzięki czemu będziesz mógł wystawiać się przed publicznością, lub dobry do nauki lub praca, jeśli dotyczy.

W każdym razie musisz wiedzieć w ten sam sposób, że ta platforma na to pozwala dodawać obrazy, zdjęcia lub filmy do prezentacji. Tak więc, chociaż istnieją inne podobne programy, żaden nie jest taki jak ten.

Jak pobrać darmowy PowerPoint na PC Windows 7?

Jeśli chcesz pobrać pakiet biurowy Power Point na komputer z systemem Windows 7. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to przejść do komputera lub komputera osobistego i przejść do Internetu przez Twoją przeglądarkę internetową.

Później szukasz „Pobierz pakiet Office dla systemu Windows 7″. Następnie na ekranie komputera pojawi się kilka opcji do pobrania we wspomnianym programie.

Dlatego musisz wybrać ten, który jest godny zaufania, a następnie przystąpić do pobierania oprogramowania, pamiętając że jest to oprogramowanie bezpłatne, czyli za darmo. Jednak w przypadku nowszych wersji musisz zapłacić licencję, aby uzyskać pakiet biurowy gdzie ten w zestawie Biuro PowerPointa. Ale z ten wersja lub jedna i trochę bardziej zaawansowana, będziesz mógł bez problemu robić swoje prezentacje.

Pobierz darmowy Power Point na PC Windows 10

Zanim nauczę Cię, jak pobrać program Microsoft PowerPoint za darmo w systemie Windows w ciągu zaledwie 1 minuty. Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, jakie są cechy, które pozwolą Ci się najbardziej wyróżnić w swojej dziedzinie do tej aplikacji.

Rzeczywiście, będziesz mógł nie tylko tworzyć prezentacje i dodawać do nich obrazy lub filmy. Ale również, umieść im alternatywne motywy, lub wyrównaj tekst w sposób, który uważasz za poprawny.

Poza tym masz tzw możliwość zastosowania Zoomu przechodzić do różnych obszarów prezentacji, przełączać się między nimi, a nawet oczywiście przeglądać niektóre treści poza sekwencjami. Jednocześnie platforma ta oferuje nam system synchronizacji z OneDrive lub SharePoint, przestrzenią chmurową Microsoftu, dzięki czemu zawsze masz dobrze zapisaną pracę.

Power Point posiada również, dla niektórych wersji, zintegrowany system pracy korporacyjnej. Idealny dla pracować w zespole z kolegami lub przyjaciółmi.

Jeśli chcesz pracować z wieloma slajdami, a następnie dodawać do nich wszelkiego rodzaju komentarze. Musisz wiedzieć, że możesz to zrobić w ciągu sekundy, a potem twoi współpracownicy lub przyjaciele mogą Dodaj swój własny.

W ten sposób i po przeanalizowaniu wszystkich szczegółów dotyczących tego narzędzia, jeśli chcesz pobrać program Microsoft PowerPoint na swój komputermusisz wykonać kroki, których nauczymy Cię w następnej kolejności.

Nie ma innego sposobu na zabawę Darmowy PowerPoint w swoim oficjalnym formacie. Zacznij więc już teraz, aby jak najszybciej przygotować prezentacje.

  • Pobierz program Microsoft PowerPoint z tego łącza.
  • uruchom plik instalacji.
  • Otwórz program z jego ikony za każdym razem, gdy potrzebujesz zrobić prezentację.

Jak zainstalować pakiet Microsoft Office na komputerze z systemem Windows?

Jeśli chcesz zainstalować pakiet Microsoft Windows Office na PC, masz różne opcje. Cóż, obecnie możesz korzystać z tych narzędzi przez Internet, czyli podłączony do sieci.

  zainstaluj pakiet Microsoft Office na komputerze z systemem Windows

A poprzez Twojego konta Microsoft Office, który, jest darmowym oprogramowaniem online, czyli darmowym. Gdzie możesz korzystać ze wszystkich jego aplikacji bez instalowania czegokolwiek na komputerze, a nawet przesyłać pliki ze swojego komputera i tam je edytować.

Jeśli jednak nie chcesz mieć tych aplikacji online, możesz wybrać opcję zainstalować pakiet biurowy. Gdzie można pobrać pakiet plików do instalacji wspomnianego oprogramowania, w tym pakietu Office Power Point.

Jednakże, po wybraniu opcji wspomnij. Powinieneś poczekaj pobierz aplikacjetak, później Możesz zweryfikować ich instalację na swoim komputerze.

Tak musisz Zostań online, to znaczy w Internecie podczas całego procesu pobierania i obiekt. Aby pliki były poprawnie uruchamiane na Twoim komputerze.

Jakie programy są dołączane podczas instalacji pakietu Microsoft Office?

Po zainstalowaniu darmowego pakietu Office dla Microsoft Windows PC możesz zauważyć, że na twoim komputerze pojawi się darmowe oprogramowanie, którego nie było w nim zawarte. Na przykład, Microsoft Word, Office PowerPoint, Excel, Outlook, wśród wielu innych narzędzi biurowych.

Jeśli jednak nie masz dostępnej tej opcji lub nie możesz pobrać tych bezpłatnych aplikacji biurowych na PC. mieć szansę korzystać z VPN. Który polega na zmianie identyfikatora komputera i możesz go skonfigurować w kraju, takim jak Stany Zjednoczone, który umożliwia pobranie systemu Microsoft Windows dla PC, a tym samym zdobądź na nim pakiet Office za pomocą VPN.

Jakie cechy musi spełniać mój komputer, aby móc korzystać z pakietu Office?

Główną cechą, która powinna zastosować się komputer, aby móc zainstalować pakiet Microsoft Office na PC. Chodzi o to, że on sam ma system operacyjny Windows, W ten sposób może działać płynnie na twoim komputerze i nie zapomnij, że możesz użyć VPN, jeśli sprawia ci to problemy. Mimo to istnieją inne cechy, które należy wziąć pod uwagę, a są one następujące:

powerpoint na pc

Wersja systemu operacyjnego

Przed zainstalowaniem jakiegokolwiek pakietu Office Windows należy zweryfikować the wersja dthe system operacyjny. PW zależności od tego możesz pobrać i zainstalować oprogramowanie na swoim komputerze; sobie z tym poradzić, Program biurowy Power Point.

pojemność procesora

Równieżmusisz sprawdzić the umiejętność zprocesor; aby nie pobierać ani nie instalować pakietu Office lub programu, zrób to więcej ciężki niż Twój komputer jest w stanie przetworzyć. Dlatego nie pozwoli ci zainstalować na nim pakietu Windows Office ze względu na duży rozmiar i niekompatybilność z komputerem PC.

Przestrzeń magazynowa

W końcu mamy zdolność z magazynowanie z komputer. Ponieważ, jeśli on sam ma nasycona pamięć, pakietu Office na PC, nie można pobrać ani zainstalować. Nie będzie też możliwe korzystanie z biura Power Point.

komputer stacjonarny

Inne bardzo często zadawane pytania że czytelnicy nie przestali nas pytać o tego typu tematy, mają do czynienia z następującymi rzeczami: pobierz darmowy program PowerPoint 2016, pobierz darmowy program PowerPoint w języku hiszpańskim.

Wszelkie inne pytania dotyczące tego krok po kroku, wystarczy zostawić nam komentarz, abyśmy mogli Ci pomóc. Ty to zrobiłeś pobierz darmowy program Microsoft PowerPoint z tym krok po kroku

dołącz do naszego kanału telegram