Skip to content

Jak pobierać muzykę z Spotify? Szybko i łatwo

15 de luty de 2022

Wielokrotnie zdarza się nam, że nie mamy dobrego internetu do korzystania z tej aplikacji. Co sprawia, że ​​piosenki lub to, czego słuchamy, ciągle się wycina.

Oprócz tego istnieją inne problemy, które pojawiają się podczas korzystania z tej aplikacji. Co prowadzi nas do wspólnego pytania, Czy mogę pobierać muzykę ze Spotify? Więc kiedy nie mam Internetu, mogę cieszyć się muzyką, którą lubię i bez tylu problemów.

Odpowiedź brzmi tak. Muzykę ze Spotify możemy pobierać na różne sposoby, niektóre mniej skomplikowane niż inne. Z tego powodu pokażemy, jak pobierać utwory z tej aplikacji, gdzie szybko i łatwo wyjaśnimy.

Jak pobierać muzykę z Spotify bez programów na smartfonie

Jednym z najłatwiejszych sposobów pobierania muzyki ze Spotify jest ta sama aplikacja, wystarczy wykonać serię kroków, które wyjaśnimy później.

Aby rozpocząć, wystarczy umieścić pliki do pobrania, w tym przypadku utwory. Albo w pamięci zewnętrznej, takiej jak karta micro SD, albo w pamięci wewnętrznej telefonu.

Co zrobimy, to otworzymy aplikację Spotifynastępnie przechodzimy do opcji, z której wychodzi „Twoja biblioteka” a na górze wybieramy opcję konfiguracji, która jest pokazana jako koło zębate lub koło zębate.

W oknie konfiguracji wybierz opcję „Przechowywanie”. Gdzie możesz wybrać dokładnie, gdzie chcesz zapisać swoje utwory.

Już to robię, potrzebowalibyśmy najprostszego pobrania muzyki. To, co musimy zrobić, to wyszukać dowolny album lub utwór, który chcemy pobrać.

Wchodzimy w okładkę utworu i jednym dotknięciem zmieniamy opcję, w której jest napisane: „Ściągnij”. Więc Spotify wykona zadanie pobrania i zapisania w lokalizacji, którą wybraliśmy wcześniej.

Ponadto możesz zapisać swoje ulubione utwory na liście odtwarzania, wystarczy wybrać ikonę z trzema kropkami, która znajduje się po prawej stronie każdego utworu, istnieje możliwość „Dodaj do listy odtwarzania”.

Na koniec, jeśli nie masz danych mobilnych lub nie chcesz wydawać danych, wróć do „Twoja biblioteka”. potem idziemy do „ustawienie” czyli ikona koła zębatego, znajdująca się u góry ekranu.

W części Odtwarzanie tuż poniżej znajduje się „Tryb offline”. Musisz ją włączyć, aby Spotify działał w trybie offline z pobraną wcześniej muzyką.

Należy zauważyć, że każdy 29 dni musisz połączyć się ponownie, aby aplikacja działała.

Jak pobrać muzykę Spotify z komputera?

Chociaż programów do pobierania dźwięku z tej aplikacji jest zwykle kilkadziesiąt, nie wszystkie z nich zwykle dają dobre wyniki. Tutaj pokażemy najszybsze i najłatwiejsze sposoby pobierania.

Spotydl

Jest kilka aplikacji, za pomocą których możemy bezpłatnie pobierać muzykę ze Spotify, wśród nich jest Spotydl.

Spotydl to program, który jest instalowany z komputera. To znaczy, pobierzmy muzykę Spotify z komputera. Pierwszy, który Należy pamiętać, że potrzebujesz konta Spotify.(Wyraźnie).

Wystarczy pobrać i zainstalować. Jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Okna Y System operacyjny Mac. Ważne jest, aby wyjaśnić, że tę aplikację można usunąć, umożliwiając pobieranie muzyki bez płacenia. Z tego powodu, że jeśli nie można go pobrać, to dlatego, że jest już wyłączony.

Rejestrator głosu online

Istnieje jednak wiele sposobów na bezpłatne pobieranie utworów Spotify, inną alternatywą jest internetowy dyktafon. Niekoniecznie oznacza to pobieranie piosenek, ale ich nagrywanie i zapisywanie.

Z Online Voice Recorder możemy to zrobić. Najpierw musimy przejść na oficjalną stronę tego narzędzia. Istnieją dwa sposoby korzystania z niego, pobierając i instalując jego aplikację lub bezpośrednio online.

Wystarczy wybrać opcję nagrywania, wtedy w Spotify odtworzymy muzykę, którą chcemy zapisać. Następnie, pod koniec dźwięku, zatrzymamy nagrywanie i otrzymamy nagranie wysokiej jakości, tak jakbyśmy pobierali wspomnianą muzykę.

Chociaż może to być nagranie, dyktafon zapisuje nagrania w wysokiej rozdzielczości, dając poczucie jakości i czystości dźwięku.

Konwerter muzyki Spotify (SIDIFY)

Ostatni, ale nie mniej ważny jest Spotify Music Converter lub SIDIFY. Ta darmowa aplikacja odpowiada za pobieranie muzyki ze Spotify i konwertowanie jej do różnych formatów w łatwy i szybki sposób.

Najpierw musisz zainstalować aplikację, którą można pobrać z jej oficjalnej strony internetowej. Po zainstalowaniu wystarczy przeciągnąć do programu utwory lub albumy, które chcemy pobrać, a następnie wybrać opcję „Gotowe”.

Następnie wybieramy format audio, który najbardziej nam się podoba, MP3, AAC, FLAC, WAV. Następnie jakość, szybkość odtwarzania i folder, w którym będziemy zapisywać pobrane pliki. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przycisk „ZMIENIĆ SIĘ W” i rozpocznie się pobieranie.

Aby uzyskać dźwięk, udajemy się do folderu docelowego, który umieściliśmy, lub możemy to również zrobić bezpośrednio z aplikacji w historii konwersji. Dzięki tym prostym krokom mamy już pobraną naszą muzykę w najlepszej jakości.

dołącz do naszego kanału telegram