Skip to content

Jak pobierać i instalować aplikacje ze sklepu w systemie Windows 10 bez konta

28 de luty de 2021

Dzisiaj zobaczymy jak pobierać i instalować aplikacje ze sklepu w systemie Windows 10 bez konta i bez żadnych ograniczeń. Pobierz wszystkie aplikacje ze Sklepu Windows bez logowania się za pomocą konta Microsoft.

W ten sam sposób, co stało się z Windows 8. W W10 musimy wejść na konto, aby skorzystać ze wszystkich zalet, które nam oferuje. Jedną z tych korzyści jest możliwość dostępu do tysięcy aplikacji, w tym motywów i tła, za pośrednictwem sklepu Microsoft.

Wiele z tych aplikacji jest bezpłatnych i można je pobierać i instalować w taki sam sposób, jak w przypadku Androida. W pełni automatyczny, więc jest niezwykle prosty. Problem polega na tym, że do działania wymaga konta Microsoft.

Nie ma znaczenia, jaki masz powód, aby go nie tworzyć, jeśli nie chcesz tego robić, po prostu nie chcesz. ¿Nie możesz pobierać aplikacji ze sklepu Microsoft Store? Nie, ponieważ istnieje dość prosty sposób na obejście tego ograniczenia.

Pracownicy firmy Microsoft wiedzą, że wiele osób nie chce tworzyć konta lub po prostu nie widzi potrzeby logowania się za jego pomocą. Więc włączyli opcję pobierania za pomocą konta lokalnego, tego samego, za pomocą którego uruchamiasz system Windows.

Problem w tym, że ta opcja jest nieco ukryta, więc żeby się do niej dostać musimy bardzo uważać. Podobnie nieco dalej pokażemy, jak należy postępować, aby pobrać wszystkie aplikacje ze sklepu systemu operacyjnego bez konieczności logowania się na żadne konto.

Jak pobierać aplikacje ze Sklepu Windows bez konta

  • To, czego będziemy używać, to konto lokalne. Jest to ten sam, którego używasz teraz w swoim systemie operacyjnym podczas czytania tych wierszy. W tym celu musimy otworzyć sklep Windows z menu Start i wpisać „Sklep”.
  • Następnie będziesz musiał wyszukaj ikonę w postaci osoby lub awatara znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Możesz go zobaczyć po lewej stronie paska wyszukiwania.
  • Jeśli nie mamy otwartego konta, ani nie mamy go w systemie Windows. Po naciśnięciu przycisku wyboru konta pojawia się opcja wyboru konta Microsoft. Jeśli spojrzysz pod hasło, możemy to docenić opcja, która pozwala nam korzystać z konta lokalnego.

Jak widać, dość łatwo jest ominąć to ograniczenie i pobierać aplikacje bez posiadania konta Microsoft. Jest to coś, czego wielu użytkowników w ogóle nie lubi, ponieważ nie widzą znaczenia dodawania konta w celu pobierania aplikacji na swój prywatny komputer.

Jak instalować aplikacje ze sklepu Microsoft Store bez konta

Oczywiście, mimo że konta firmowe są bezpieczne, często jest to niewygodne Zaloguj sie lub po prostu nie chcesz mieć u nich konta.

Ale Microsoft wie, jak niezwykle ważne jest posiadanie danych jak największej liczby osób. W końcu to najlepszy sposób na operowanie w internecie, gdzie informacja daje siłę i możliwości.

logo w tle app store windows

Odkładając to na bok, będziesz teraz w stanie pobieraj wszystkie aplikacje, które chcesz, bez żadnych ograniczeń i bez konieczności rejestracji konta Microsoft. W ciągu kilku sekund możesz pobrać i zainstalować wszystkie aplikacje, które chcesz, bez ograniczeń.

Na naszej stronie znajdziesz również artykuł, w którym znajdziesz dość szczegółowe wyjaśnienie, jak łatwo ponownie zainstalować sklep lub Microsoft Store w Windows 10

Jak zawsze pamiętaj, że jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, więc jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące pobierania i instalowania aplikacji ze sklepu Windows Możesz to zostawić w sekcji komentarzy, którą znajdziesz nieco poniżej, a my pomożemy Ci we wszystkim, czego potrzebujesz.

dołącz do naszego kanału telegram