Skip to content

Jak pobierać bezpłatne książki ePub

14 de wrzesień de 2022

Formy wypoczynek są bardzo zróżnicowane, możemy grać w nasze ulubione gry wideo, uprawiać sport, słuchać muzyki itp. Czytanie jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych hobby, a dzięki takim urządzeniom jak tabletki i smartfony dziś możemy cieszyć się czytaniem w dowolnym miejscu, nawet jeśli jesteśmy z dala od domu i bez konieczności noszenia ciężkiej książki. Jeśli jesteś fanem czytania, dziś wyjaśnimy jak pobrać darmowe książki ePub na iPada lub tablet.

Indeks()

Co to jest ePub?

Kiedy mówimy o czytaniu na urządzeniach elektronicznych, zwykle odnosimy się do formatu ePub. Chodzi o standardowy format, który ułatwia czytanie e-booków na dowolnym urządzeniu.

Ten format umożliwia dostosowanie tekstu do różnych typów ekranów i rozmiarów czcionek, co ułatwia czytanie.

Pobierz i przeczytaj książkę na Apple i Android

Jeśli masz iPhone’a lub iPada, możesz czytać książki w formacie elektronicznym za pomocą natywnej aplikacji iBooks. Jeśli jednak masz urządzenie Android zanim zaczniesz szukać książek, musisz pobrać w Sklep Google Play niektóre aplikacja do czytania na Androidajak to możliwe Aldiko zarówno Czytnik Moon+opcji jest wiele i wszystkie zwykle dają dobry wynik, co pozwala spersonalizuj czytanie.

Strony internetowe do pobierania książek

Jest ich sporo strony internetowe, z których można pobrać książki w formacie ePub bezpłatne lub płatne. Wszystkie z nich mają zwykle prostą operację i duży zbiór tytułów, które obejmują od wielkiej klasyki po najnowsze nowinki literackie.

Jak pobrać bezpłatne książki ePub

Po pobraniu aplikacji do czytania i znalezieniu interesującej strony do pobierania plików zobaczmy, jak pobrać bezpłatne książki ePub.

Aby ułatwić operację, lepiej pobierz bezpośrednio na urządzenie, na którym będziemy czytaćmożemy też pobrać pliki na komputer, ale w tym przypadku będziemy musieli przenieść je później na tablet, telefon lub e-czytnik, z którego będziemy korzystać.

jak pobrać darmowe książki epub

Wchodząc na strony pobierania książek zobaczymy, że mamy z czego wybierać, ale musisz być przytłoczony. Zdecydowana większość z nich posiada kategorie, które pozwalają nam wyszukiwać według gatunek, tytuł, nazwisko autoraitp.

Po znalezieniu żądanego pliku możemy go pobrać z wyświetlonego nam linku.

W przypadku korzystania strony internetowe do pobierania bezpłatnych książek To normalne, że pojawiają się reklamy. Zamykamy reklamę lub czekamy, aż zniknie i wtedy możemy normalnie pobrać.

Po pobraniu książki pozostaje tylko otworzyć ją za pomocą pobranej aplikacji do czytania i możemy zacząć cieszyć się czytaniem.

dołącz do naszego kanału telegram