Skip to content

Jakie są najlepsze darmowe programy do odczytu formatu ePub na PC?

10 de lipiec de 2022

Program do czytania ePub to oprogramowanie, które umożliwia czytanie książek elektronicznych w Format ePub bezpośrednio z komputera. Z biegiem czasu rozszerzono kompatybilność między programami, umożliwiając uruchamianie nie tylko plików ePub, ale także innych formatów książek cyfrowych. Ta dywersyfikacja pomaga otwierać więcej plików z tego samego interfejsu, ułatwiając procedurę dla zwykłych użytkowników lub osób z mniejszym doświadczeniem w zakresie kompatybilności z komputerem.

Program do czytania ePub

Jeśli lubisz czytać i pobrałeś kilka książek elektronicznych w formacie ePub, zdecydowanie zalecamy pobranie programu zdolnego do otwórz i przejrzyj te książki. Jako darmowy format, ePub może być używany bez wydawania ani grosza. Dlatego mówimy Ci, które programy są najlepsze do czytania ePub na PC i zabawy z najlepszymi historiami, jakie możesz sobie wyobrazić.

Kaliber

Program do zarządzania, organizacji i czytania książek cyfrowych Calibre jest jednym z najbardziej polecanych do czytania ePub. Pozwala nie tylko otwierać e-booki w liczne formatyjest również łatwy w użyciu, może dokonywać zmian formatu, ma intuicyjne opcje sterowania i jest podstawowym elementem umożliwiającym czytanie ePub bezpośrednio na komputerze, można łatwo pobierać książki.

Adobe Digital Editions

Adobe nie chce pozostać w tyle, jeśli chodzi o oferowanie użytkownikom najlepszej lektury. Dlatego bezpłatne narzędzie Adobe Digital Editions umożliwia otwieranie zarówno ePub, jak i w formacie pdf. Jest bardzo łatwy w użyciu i pozwala zachować listę przeczytanych, wypożyczonych, zakupionych lub aktualnie czytanych książek. Jedynym minusem jest to, że aplikacja obsługuje kilka formatów.

programy komputerowe w formacie epus

Sumatra

kolejny program dla czytaj ePub na PC za darmo i szybko. Sumatra jest bardzo lekka i ma minimalistyczny design, opracowany specjalnie po to, aby móc otwierać pliki, czytać je, a następnie przejść do czegoś innego. Nie kończy się na tworzeniu kolorowego interfejsu lub pełnego opcji, szybko zmierza do określonego celu: zachęcenia do czytania cyfrowych książek w formacie ePub, MOBI, PDF, CBZ, CBR lub XPS na komputerze, możesz je pobrać do komputera.

Fajny Czytelnik

Bardzo lekka alternatywa dla przeczytaj ePub i inne formaty w Twoim komputerze. Cool Reader korzysta z niezwykle prostego interfejsu, aby zapewnić, że skupienie aplikacji jest bezpośrednio związane z czytaniem. Interakcja z programem opiera się na bardzo szybkim i prostym systemie menu.

najlepsze darmowe programy komputerowe

Epurader dla Firefoksa

Ostatnia rekomendacja dla przeczytaj ePub na swoim komputerze to Epubreader dla Firefoksa. To rozszerzenie zmienia przeglądarkę Mozilla Firefox w czytnik e-booków, umożliwiając przeglądanie zawartości pliku ePub bezpośrednio z karty przeglądarki.

Wybierz program, który najbardziej Ci się podoba i zacznij cieszyć się wygodnym, szybkim czytaniem tysięcy książek w rozszerzonym formacie epub o otwartym kodzie źródłowym. Zainstaluj jeden z tych bezpłatnych programów, aby czytać ePub na komputerze i przenosić swoje ulubione historie na komputer w kilka sekund. Idealny dla miłośników czytania cyfrowego.

Freda

To jest jeden z najbardziej niezwykłych programów do czytania wszelkiego rodzaju książek cyfrowych w tym formacie, dzięki doskonałemu poziomowi dostosowania, który pozwala użytkownikom na całkowitą modyfikację wyglądu na ekranie.

W celu, aby osoby mogły szybko się z nimi zapoznać. Ponadto posiada zarówno prosty i przyjazny interfejs użytkownika, jak i własną bibliotekę, która zawiera 50,000,00 tytułów domen publiczne do czytania.

pokrywa

Ten program jest wysoce zalecany dla osób czytelnicy komiksów i powieści graficznych lub książki, które mają wiele ilustracji w tym konkretnym formacie, poza tym, że ten program jest bezpłatny.

Czytanie to najlepszy sposób, aby dowiedzieć się więcej każdego dnia, są miliony książek i jeśli jesteś prawdziwym miłośnikiem czytania, na pewno z nimi darmowe programy do czytaniabędziesz miał wielką wiedzę.

Wiesz już, jakie są najlepsze programy do odczytu plików ePub dostępne obecnie na rynku komputerów z systemem operacyjnym firmy Microsoft, które pozwolą Ci czytać wszelkiego rodzaju książki cyfrowea jeśli chcesz dodać więcej udostępnij to w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram