Skip to content

Jak pobierać bezpłatne dokumenty i książki ze Scribd bez przesyłania plików – szybko i łatwo

27 de Luty de 2021

W czasach pandemii Narzędzia technologiczne Nabrały nowej wartości, zwłaszcza w środowisku akademickim. Czy nauka na odległość jest naprawdę taka łatwa?

W dzisiejszych czasach istnieje duża ochrona treści umieszczanych w Internecie, a jeśli nie masz książek, niektóre czynności mogą być trudne. Dlatego musisz się uczyć jak szybko i łatwo pobierać darmowe dokumenty i książki ze Scribd bez przesyłania plików.

Tego typu sztuczki mogą być bardzo przydatne, gdy informacji jest bardzo niewiele. Na szczęście w tym artykule dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć. Ośmielisz się?

Co to jest Scribd?

Czy możesz sobie wyobrazić wchodzenie do ogromnego biblioteka wirtualna? Więc nie zalogowałeś się do Scribd. Na tej stronie z pewnością znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz na prawie każdy temat.

Platforma ta została uruchomiona w 2007 roku i ma swoje główne biura w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Obecnie ma ponad 120 milionów dokumentów. Więc jeśli chcesz coś wiedzieć znajdziesz go na Scribd.

Subskrybuj lub współtworz

Teraz ten projekt jest zbyt piękny, aby mógł być prawdziwy. Niestety, Scribd nie jest to usługa bezpłatna. Musisz więc opłacić subskrypcję lub wesprzeć platformę, przesyłając dokumenty, aby mieć możliwość czytania innych.

A co, jeśli nie masz możliwości opłacenia abonamentu lub przesłania dokumentu? Tutaj nie warto wiedzieć, które są najlepsze, najbezpieczniejsze i najbardziej prywatne przeglądarki w Internecie, sprawy stają się trudne. Jednak internet ma odpowiedź na wszystko. Czas więc dowiedzieć się, czy możesz pobierz darmowe dokumenty i książki ze Scribd.

Jakie są opcje?

Jeśli zrobiłeś wszystko, aby bezpiecznie poruszać się po Internecie i nadal nie możesz znaleźć potrzebnych informacji, nie rozpaczaj! Oto kilka bardzo potrzebnych alternatyw, aby pobrać bezpłatne dokumenty i książki Scribd.

W rzeczy samej! Pamiętaj, że z różnych powodów niektóre metody mogą zawieść. Nie oznacza to, że strona nie działa … po prostu poziom szyfrowania może się różnić w zależności od dokumentu. Innymi słowy: niektóre dokumenty są łatwiejsze do pobrania niż inne.

Wykonaj test Scrdownloadera

Pierwsza opcja to Scrdonwloader. To portal internetowy, który umożliwia pobieranie bezpłatnych dokumentów i książek ze Scribd całkiem proste. Wszystko co musisz zrobić to:

 1. Wejdź na stronę Scrdownloader.
 2. Następnie przejdź do Scribd i znajdź potrzebny dokument.
 3. Skopiuj adres tego dokumentu i wklej go do Scrdownloadera.
 4. Kliknij przycisk „Get Link”.
 5. Zaznacz pole „Nie jestem robotem”, aby zatwierdzić Captcha.
 6. Kliknij „Sprawdź i pobierz PDF”.
 7. Otworzy się okno reklamowe. Następnie pojawi się przycisk „Pobierz PDF” z liczbą stron dokumentu. Teraz gotowe do pobrania.

Czas zabłysnąć DocDownloader

Jak wspomniano wcześniej, jeden z plików usługi mają problemy z pobraniem dokumentu. Wiele ma związek z szyfrowaniem. Więc jeśli Scrdownloader nie zadziałał, czas wypróbować DocDownloader.

Strona główna docdowloader

Sama procedura nie różni się zbytnio. Jednak skuteczność może być znacznie niższa niż w przypadku pierwszej opcji. Aby otrzymać dokument, należy:

 1. Wejdź na stronę DocDownloader.
 2. Idź do Scribd. Skopiuj plik adres dokumentu aby pobrać i wkleić go do DocDownloader.
 3. Kliknij przycisk „Get Link”.
 4. Nastąpi przekierowanie do zilo.app (host DocDownloader).
 5. Poczekaj 15 sekund i kliknij przycisk „Kontynuuj”.
 6. Masz już swój plik! Możesz chcieć wiedzieć, jak wyświetlić historię pobranych plików z Google Chrome.

Który wolisz?

Jedni bardziej, inni mniej skuteczni, ale bez wątpienia najlepsi. Istnieją inne metody, ale z biegiem czasu stały się one przestarzałe. Plik Środki bezpieczeństwa Scribd są różne i są bardziej wymagający.

Wszystko to sprawia, że ​​pobieranie bezpłatnych dokumentów i książek ze Scribd jest coraz trudniejsze. Ale kiedy już to zrobisz, będzie to błogosławieństwo. W ten sposób będziesz mógł wstawić pokaz slajdów PowerPointa do Bloggera z pobraną zawartością.