Skip to content

Jak pisać ręcznie na telefonie komórkowym lub tablecie z systemem Android? – Szybko i łatwo

28 de luty de 2021

Dzisiaj zobaczymy jak pisać ręcznie na moim telefonie komórkowym lub tablecie z Androidem w kilku prostych krokach. Dzięki niektórym aplikacjom możemy pisać notatki ręcznie lub używać go np. Do wysyłania wiadomości przez WhatsApp.

Nie możemy zaprzeczyć, że jedną z aplikacji, z których najczęściej korzystamy na naszym urządzeniu, jest klawiatura. Czy ten, który masz teraz, jest naprawdę wygodny? Jeśli lubisz pisać ręcznie, czy są to notatki do zapisywania, czy wysyłania wiadomości tekstowych, to aplikacje, które udostępnimy poniżej, z pewnością Cię pokochają.

Stworzyliśmy szczegółową listę aplikacji, które uważamy za najlepsze do ręcznego pisania na telefonie komórkowym lub tablecie z Androidem. Większość z nich jest całkowicie bezpłatna i pozwala napisz w dowolnym polu tekstowym: media społecznościowe, notatnikitp.

Wraz z upływem czasu i rozwojem technologii wielu z nas zbyt długo nie pisze odręcznego. Nie robiąc tego, tracimy przyzwyczajenie, a kiedy wrócimy do pisania ołówkiem i papierem, wszystko może się zdarzyć.

Dzięki tym aplikacjom nie musisz tracić nawyku podczas pisania na urządzeniu mobilnym.

Najlepsze aplikacje do pisania odręcznego na moim telefonie komórkowym lub tablecie

Pismo odręczne Google

Pierwsza z aplikacji, o której będziemy mówić, pochodzi od Google, nigdy nie lepsza. Jest to prosta aplikacja działa w 82 językach i pozwala nam narysować palcem, co tylko zechcemy.

Co najlepsze, pismo odręczne Google może być używane do wysyłania wiadomości do znajomych za pośrednictwem różnych aplikacji, to całkiem fajne.

WritePad

Celem tej aplikacji jest wymień klawiaturę, której zwykle używamy dzięki tej aplikacji, która jest w stanie doskonale rozpoznać, co piszemy ręcznie. Możesz używać WritePad w dowolnej aplikacji, która umożliwia dołączanie tekstu.

Z kolei ma automatyczny korektor Działa wyjątkowo dobrze, obsługuje wiele języków i podstawowe tryby rozpoznawania. Aplikacja jest dość kompletna i jedna z najlepszych, jakie znajdziesz w Sklepie Play. Jedyną złą rzeczą jest to, że mówimy o płatnej aplikacji.

napisz tablet ręczny

Pisz odręcznie na tablecie lub telefonie komórkowym z systemem Android

Papier bambusowy

Czy chcesz występować szkicować, rysować, robić notatki, pisać dowolny tekstitp. Z Bamboo Paper możesz robić, co chcesz. Ma kilka typów wskaźników, takich jak ołówki, pędzle itp. Możesz wybrać kolory, obrazy tła i pisać na górze i wiele innych rzeczy.

W kilku słowach, dzięki tej aplikacji zamienisz swoje urządzenie w notatnik Dzięki któremu spisanie dowolnego rodzaju rzeczy, o których pomyślisz, będzie dość zabawne i dynamiczne.

Nebo App

Jest w stanie rozpoznać do 64 języków. Możesz używać aplikacji do pisania w dowolnym polu tekstowym aplikacji. Nebo zostało zaprojektowane tak, aby dopasować się do każdego rozmiaru ekranu tak prosto, jak to tylko możliwe, dzięki czemu możesz skupić się wyłącznie na pisaniu.

Aplikacja jest całkowicie bezpłatna, Przynajmniej na razie. Skorzystaj więc z okazji i spróbuj.

Jak możesz to docenić pisać ręcznie na moim telefonie komórkowym lub tablecie z Androidem dzięki tym aplikacjom jest to coś niezwykle prostego Czy piszesz ręcznie, aby wysyłać wiadomości? Te aplikacje z pewnością będą dla Ciebie bardzo przydatne.

Pamiętaj, że jeśli masz jakieś pytania lub chcesz polecić aplikację, której nie ma na liście, możesz to zrobić za pomocą komentarzy, które znajdziesz nieco poniżej. W ten sposób możemy rozszerzyć naszą listę aplikacji do ręcznego pisania na Androida.