Skip to content

Jak otworzyć lub mieć dwa lub więcej różnych kont Badoo na tym samym telefonie

27 de styczeń de 2021

Czy trudno Ci znaleźć nowego partnera? Nie masz wielu umiejętności społecznych? Postęp technologiczny był wielką pomocą, nawet dla osób, które choć romantyczne są nieśmiałe.

Badoo jest właśnie bardzo popularną platformą, jeśli chodzi o znalezienie partnera. Ale, Jak otworzyć lub mieć dwa lub więcej różnych kont Badoo na tym samym telefonie?

To pytanie pojawia się często. Niezależnie od powodu, dla którego chcesz mieć dwa konta, powinieneś wiedzieć, że jest to możliwe! Musisz tylko zwrócić szczególną uwagę na niektóre zalecenia.

Co to jest Badoo i do czego służy?

Przede wszystkim, jeśli nadal nie znasz całkowicie tej platformy, poświęć chwilę na przeczytanie tej sekcji. Badoo to platforma lub sieć społecznościowa do randek z siedzibą w Soho w Anglii.

Ta sieć społecznościowa została założona przez biznesmena pochodzenia rosyjskiego Andreya Andreeva. Został uruchomiony w 2006 roku i od tego czasu jego popularność rośnie. Jest obecnie dostępny w ponad 20 językach i ma prawie 400 milionów zarejestrowanych użytkowników.

Aplikacja randkowa badoo

Ważna ekspansja

Badoo zostało wyparte w ostatnich latach przez pojawienie się aplikacji jak Tinder. Nie umniejsza to jednak jego znaczenia. Po 6 latach aktywności Badoo przekroczyło barierę 150 milionów użytkowników.

Łatwość, z jaką możesz rozmawiać i flirtować na Badoo, rozszerzyła ją na co najmniej 180 krajów. Tam, gdzie wykazała największą aktywność, miała miejsce w krajach Ameryki Łacińskiej, oprócz Włoch, Hiszpanii i Francji.

Ocenzurowana aplikacja

Bez wątpienia Badoo odegrało ważną rolę w przypadku internetowych portali randkowych. Jednak pomimo tego, że jest uważany za bezpieczną platformę … zawsze istnieje ryzyko. Chodzi o to, że niektórym użytkownikom udało się zrobić spam lub phishing na Badoo.

Usługi tej aplikacji zostały ocenzurowane w niektórych krajach. W 2011 roku Badoo stało się niedostępne w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Natomiast w Iranie platforma została zablokowana przez rząd w 2010 roku.

Jak otworzyć lub mieć dwa lub więcej różnych kont Badoo na tym samym telefonie?

Rejestracja lub tworzenie konta na Badoo jest łatwe, ale… czy posiadanie dwóch będzie równie łatwe? Proces rejestracji składa się z odpowiedzieć na serię pytań. Wypełniasz formularz swoimi danymi osobowymi, łączysz e-mail i ustalasz hasło.

Reszta to bułka z masłem. Wybierz idealne zdjęcie i zacznij korzystać z Badoo na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

Jeden e-mail, dwa konta

Dla tych, którzy chcą utwórz dwa profile z tego samego e-mailaniestety niemożliwe. Jak każda inna platforma, Badoo pozwala tylko na jeden profil dla każdego połączonego e-maila.

Jeśli więc chcesz zalogować się na Badoo za pomocą innego konta, musisz utworzyć nowy e-mail. Ponadto oczywiście w celu przeprowadzenia nowej rejestracji lub procesu przynależności do platformy.

Jedno urządzenie, dwa konta

To, co można zrobić, to używać dwóch różnych kont na tym samym urządzeniu. Szczególną rzeczą w tej sprawie jest to, że musisz wybrać sposób, w jaki chcesz korzystać z konta.

konto aplikacji badoo

Czy można otworzyć lub mieć dwa lub więcej różnych kont Badoo na tym samym telefonie komórkowym? Tak, czy możliwe jest jednoczesne korzystanie z tych kont przez aplikację? Nie.

Otwórz lub masz dwa lub więcej różnych kont Badoo na tym samym telefonie komórkowym wymaga dość prostej sztuczki. Po utworzeniu nowego konta musisz tylko podjąć następującą decyzję:

  • Konto, z którego korzystasz najczęściej, możesz z niego korzystać za pośrednictwem aplikacji Badoo.
  • W przypadku innych kont możesz zaloguj się przez przeglądarkę zainstalowaną na Twoim smartfonie.

Czy masz już zainstalowany Badoo?

Dzięki tym prostym i skutecznym wskazówkom można otworzyć lub mieć dwie lub więcej różne konta Badoo. Na co czekasz, aby pobrać i zainstalować tę aplikację na swoim urządzeniu mobilnym? Lub w każdym razie, aby użyć go z komputera.

Badoo może być rozwiązaniem Twoich problemów miłosnych i po prostu zaprzyjaźnić się. Zacznij dodawać lub dodawać kontakty i rozmawiać z nowymi znajomymi … lub potencjalnym partnerem!