Skip to content

Jak otworzyć lub mieć dwa konta Facebook Messenger w tym samym czasie na moim telefonie komórkowym z Androidem i iOS

5 de marzec de 2021

Facebook Messenger to rozszerzenie usługi przesyłania wiadomości, która oferuje rozszerzenie oryginalna aplikacja na Facebooku. Ma więcej funkcji, które są atrakcyjne i interesujące dla użytkowników podczas komunikowania się z kimś innym za pośrednictwem tego medium.

Nie wspominając o tym, że ma ogromne zalety w stosunku do czatu oryginalnej aplikacji. Wtedy ci powiemy wszystko o tej aplikacji i jak go używać z dwoma lub więcej kontami w telefonie.

Co to jest Facebook Messenger?

Facebook Messenger to aplikacja podobna do WhatsApp, ponieważ Facebook ma system wiadomości błyskawicznych, ale tylko za pośrednictwem wiadomości tekstowych, podczas gdy Facebook Messenger umożliwia między innymi wykonywanie połączeń, wideorozmów, edytowanie zdjęć przed ich wysłaniem.

Wszystkie te czynności możemy wykonać pod warunkiem posiadania konta zarejestrowanego na Facebooku lub w przypadku braku numeru telefonu. zweryfikowany przez aplikację.

Jeden z cechy charakterystyczne programu Facebook Messenger Jest to praktyczny i wyjątkowy projekt, w którym wyświetla wiadomości za pośrednictwem bąbelków czatu, dzięki czemu użytkownicy mogą bez problemu odpowiadać na rozmowy podczas uruchamiania dowolnej innej aplikacji.

Jeśli jesteś miłośniczka czatów w mediach społecznościowych, ta aplikacja będzie dla Ciebie bardzo przydatna i przyjemna. Używając go, będziesz mógł modyfikować i dostosowywać projekt okna czatu, pokaże ci dokładniej, kto z twoich znajomych jest w tym momencie online.

Możesz rozpocząć tajne rozmowy, ustawić automatyczną odpowiedź na swoim Facebook Messenger, a nawet cieszyć się niektórymi grami i tak samo jak Facebook, możesz zaktualizować Facebook Messenger na swoim iPhonie lub Androidzie.

Czego potrzebuję, aby mieć Facebook Messenger?

Ta aplikacja jest dostępna dla systemów operacyjnych iOS i Androidi aby uzyskać do niego dostęp, wystarczy pobrać go za pośrednictwem biblioteki aplikacji systemu operacyjnego, powiązać swoje konto na Facebooku, jeśli je masz, lub numer telefonu, a to wystarczy, aby uzyskać do niego dostęp.

Facebook Messenger działa niezależnie od oryginalnej aplikacji Facebooka, choć trudno w to uwierzyć, jednak nadal często używa się jednej aplikacji jako uzupełnienia drugiej. W przypadku nieposiadania konta lub profilu zarejestrowanego na Facebooku jest to również ważne zarejestrować numer telefonu.

Aby mieć Facebook Messenger bez konieczności rejestracji profilu lub konta w oryginalnej aplikacji Musimy tylko pobrać to przez sklep z aplikacjami naszego telefonu, a kiedy go otworzymy, zrzuci nam pytanie, czy mamy już zarejestrowane konto na Facebooku, wybieramy opcję, której nie mamy, i to od razu prosi nas o numer telefonu, pod którym mamy zamiar umieścić swój, stamtąd będziemy czekać na wiadomość potwierdzającą i to wszystko.

Dzięki temu będziemy mogli korzystać z Facebook Messenger niezależnie od oryginalnej aplikacji. Jest to jedna z najczęściej pobieranych aplikacji ze względu na rozszerzenie Popularność na Facebooku oraz wady Twojego oryginalnego komunikatora internetowego.

dwie kobiety trzymające logo facebooka

Jak mieć jednocześnie dwa konta Facebook Messenger na moich telefonach komórkowych z systemem iOS i Android?

Inną godną uwagi cechą tej aplikacji jest to, że możesz mieć otwarte pliki dwa lub więcej profili z różnych kont w tym samym czasie na telefonie z systemem Android lub iOS. Jest to również bardzo łatwe do zrobienia.

Aby dodać kolejne konto do Facebook Messengera, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zalogować się do każdego, mając już otwartą aplikację z kontem, masz zamiar przejść do swojego profilu i kliknąć na niego. ikona zdjęcia Profil znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu.

Następnie pojawią się wszystkie ustawienia twojego konta, wybierzesz opcję, w której jest napisane Przełącz konto, który jest bliski końca wszystkich opcji. W tej opcji znajdziesz konto, którego używasz i wszystkie te, które dodałeś, na wypadek, gdybyś dodał już więcej.

Jeśli masz tylko jedno i chcesz zintegrować więcej kont, po prostu musisz nacisnąć symbol + który pojawi się w prawym górnym rogu, dodaj nazwę i hasło konta lub numer telefonu, z którego chcemy korzystać i to wszystko. Zmiana konta to w zasadzie ta sama procedura.

dołącz do naszego kanału telegram