Skip to content

Jak oglądać i pobierać muzykę lub filmy anime i otaku na mój telefon z Androidem?

28 de październik de 2022

Anime Jest to rodzaj pochodzący z Japonii. ale to zyskuje coraz więcej zwolenników w kulturze zachodniej. Anime wywodzi się z japońskiej wersji słowa animacja. Jego użycie jest szeroko rozpowszechnione wśród zagranicznej publiczności w odniesieniu do wszelkiego rodzaju animacji pochodzenia japońskiego.

Ten gatunek obejmuje komercyjne i kulturalne produkty rozrywkowe skierowane do wszystkich odbiorców, chociaż istnieją seriale skierowane bardziej do dzieci, młodzieży i dorosłych. wewnątrz anime istnieją również podgatunki takie jak manga, co odnosi się do seriali animowanych wywodzących się z komiksów lub komiksów.

Istnieją anime na każdy gust, gatunków tak różnorodnych, jak miłość, science fiction, horror, komedia, fantasy i wiele innych.

Anime jest dystrybuowane w Japonii za pośrednictwem różnych kanałów, takich jak kino, telewizja, Blu-ray itp. W Europie, mimo że jest coraz bardziej popularnym gatunkiem, nie jest szeroko rozpowszechniony w telewizji, więc fani tego gatunku zwykle muszą uciekać się do alternatywne sposoby oglądania ulubionego serialu.

Jeśli chcesz pobrać muzykę i filmy anime na swój telefon komórkowy, najpierw zapraszamy do Pobierz i zainstaluj Sklep Google Play za darmo na swoim telefonie z Androidem ponieważ dzięki niemu będziesz mógł znaleźć różne aplikacje, które pomogą Ci w dążeniu do cieszenia się ulubionymi anime.

Indeks()

Aplikacje do oglądania anime za darmo

Jeśli lubisz anime, nie możesz przegapić aplikacji Crunchyroll, która ma ponad 25 000 tytułów z serii Anime. To więcej, aktualizuje rozdziały zaledwie godzinę po ich ukazaniu się w telewizji. Co najlepsze, możesz Pobierz Crunchyroll ze sklepu Google Play bez żadnych kosztów.

Wśród jego najwybitniejszych tytułów są Hunter X, Knights of the Zodiac, Naruto, Dragon Ball i Dragon Ball Z. Oznacza to, że znajdziesz od najbardziej klasycznych serii po najnowocześniejsze.

Wspaniałą rzeczą w Crunchyroll jest to, że działa bez członkostwachociaż jeśli chcesz, możesz mieć konto Premium, dzięki któremu będziesz cieszyć się następującymi zaletami:

 • Ciesz się dowolnym anime bez reklam
 • Najnowsze japońskie premiery telewizyjne
 • Możliwość korzystania z treści na różnych platformach gier wideo

Jednak dzisiaj w Sklepie Play jest wiele różnych aplikacji, więc znalezienie odpowiedniej aplikacji nie jest łatwym zadaniem, więc jeśli chcesz cieszyć się anime z telefonu komórkowego, w jakości HD, zapraszamy aby przejrzeć następujące aplikacje:

 • Centrum Anime
 • amime flix
 • ukiku
 • Seriale anime
 • Anime i manga Amino dla Otakusa po hiszpańsku

Są niewątpliwie dużo opcji które są prezentowane, aby cieszyć się ulubionymi anime.

Pobierz muzykę anime, aby słuchać muzyki anime i otaku

Muzyka anime staje się niezwykle popularna i czasami trudno nam znaleźć ten motyw, który tak bardzo nam się podoba. Z muzyką anime ten problem się skończył. Chodzi o odtwarzacz muzyczny specjalizujący się w muzyce anime i otaku, który klasyfikuje muzykę według wykonawcy i gatunku.

Wśród jego głównych cech są:

 • Obsługuje prawie wszystkie formaty audio.
 • Możliwość odtworzenia i zamówienia muzyki.
 • Szerokie możliwości dzięki korektorowi.
 • Możliwość dostosowania folderów do stylu muzyki.
 • Posiada widżety na ekranie głównym.
 • Personalizacja aplikacji za pomocą różnych tapet.
 • Zawiera muzykę z prawie wszystkich serii anime.

Ta aplikacja Muzyka anime Możesz go również pobrać ze sklepu Google Play.

ilustracja kolorowe postacie z anime okrągłe ułożone w stos

Jak widać, w sklepie Google jest nieskończona liczba aplikacji, które zapewniają, że możesz cieszyć się ulubionym anime tak, jakbyś oglądał je w telewizji, ale w rzeczywistości jest naprawdę niewiele, które spełniają to doświadczenie. Aby poprawnie wybrać aplikację do zainstalowania, sugerujemy wykonać krótki przegląd ocen i komentarzy użytkowników w ten sposób dokonaj dobrego wyboru i zdecyduj się na najlepsze.

Tak proste, że możesz ciesz się godzinami rozrywki Oglądanie anime, które lubisz najbardziej.

dołącz do naszego kanału telegram