Skip to content

Jak oglądać filmy online na komputerze na Chromecaście krok po kroku?

26 de wrzesień de 2021

Obecnie Oglądać filmy online stało się bardzo wygodne a przede wszystkim dzięki nowym technologiom.

Szybkości połączeń internetowych, które stają się coraz szybsze, a dzięki platformom takim jak Netflix, oglądanie seriali i filmów online bez problemów jest niezwykle proste, ale co z tym?Jak oglądać filmy online za darmo na Chromecaście? Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, nie martw się, ponieważ teraz porozmawiamy o tym.

Chromecast jest fantastyczny, ponieważ jest urządzenie, które łączy się przez HDMI z telewizorem iw ten sposób możesz przesyłać dowolne treści z urządzenia mobilnego do telewizora.

Jeśli chcesz oglądać filmy online za pomocą Chromecasta, jedyne, co musisz mieć, to aplikacja o nazwie Web Video Caster, która jest bardzo przydatną aplikacją kompatybilną z Chromecastem.

Który jest dostarczany ze zintegrowaną przeglądarką, która zapewni Ci odtwarzanie dowolnego filmu znajdującego się na stronie możliwość odtworzenia go na Chromecaście.

W ten sposób możesz bardzo łatwo oglądać filmy online na swoim telewizorze

Podobnie, jeśli opcja się nie pojawi, pojawia się nad symbolem podobnym do telewizora aby móc połączyć się z Chromecastem, a tym samym móc oglądać wspomniany film lub serial na telewizorze.

Jeśli chcesz sprawdzić film lub serial przez Chrome, Możesz to zrobić, a po znalezieniu sieci, w której znajduje się film, musisz przejść do menu, nacisnąć przycisk „Udostępnij”, a następnie wybrać „Web Video Caster”.

Istnieją inne aplikacje podobne do tej jako Vega Cast i Przeglądarka Cast video, chociaż Web Video Caster jest tym, który dał nam najlepsze wyniki.

Zalecamy, jeśli jesteś miłośnik oglądania filmów w pojedynkę lub w towarzystwie, Najlepsze jest to, że wiesz, które aplikacje są najlepsze do poznania harmonogramów i programów telewizyjnych na Androida.

Możesz więc odtwarzać filmy na telewizorze za pomocą Chromecasta

To wcale nie jest skomplikowane znajdź internetowe strony z filmami i serialami, jest ich nieskończenie wiele i możesz je znaleźć za pomocą prostego wyszukiwania Google, więc nie musimy ich szczególnie polecać.

Istnieje również możliwość korzystania Netflix chociaż jest płatny, Nie jest zbyt drogi i prawdopodobnie jedyne, co tak naprawdę służy, to ekskluzywne seriale i filmy przez nich produkowane, ponieważ pod względem seriali i premier filmowych są dość słabe.

Opóźnienie za długo, aby dodać do katalogu, więc jeśli to, co naprawdę Cię interesuje, to nowe wydania, Netflix nie jest platformą dla Ciebie.

Inną opcją jest użycie Popcorn Time na Androida który do dziś działa, ale to już jest tematem innego artykułu, jeśli chcesz go pobrać, możesz to zrobić ze Sklepu Play pod nazwą Darmowe filmy i programy telewizyjne.

Wszyscy miłośnicy filmów prędzej czy później będą chcieli nauczyć się oglądać filmy z komputera na Chromecaście, a w tym przypadku szczególnie zależało nam na tym, aby artykuł, który uważamy, został specjalnie zaprojektowany dla tych osób, które nie wiedzą, jak wysłać swoje zawartość komputera na Chromecasta.

Jeśli napotkałeś te problemy, musimy o tym powiedzieć, że będziesz mógł oglądać filmy z komputera na Chromecaście tak długo, jak mieć domowe połączenie Wi-Fi do podłączenia urządzeń.

Jedna z najlepszych rekomendacji o filmach to komedia, dlatego chcemy, abyś wiedział, jakie są najlepsze filmy komediowe wszechczasów, które powinieneś zobaczyć

Jeśli można oglądać filmy z komputera lub komputera w szybkim Chromecaście

Otóż ​​dzięki Chromecastowi mamy możliwość połączenia się przez sieć WiFi, nasz telewizor i komputer lub telefon komórkowy, choć w tym przypadku skupimy się na tym pierwszym. Dzięki tej łatwości połączenia pozwoli Ci cieszyć się dowolnym filmem, który Cię interesuje, w dowolnym momencie.

Gdy skończysz z tym krok po kroku, możesz oglądać seriale i filmy z witryn takich jak Netflix lub YouTube, aby wymienić kilka przykładów. Rzeczywiście, najlepszy sposób, aby w takich przypadkach unikaj podłączonych kabli.

Aby kontynuować, musisz najpierw skonfigurować Chromecasta zgodnie z instrukcją, chociaż wtedy musisz zainstaluj rozszerzenie Google Cast w przeglądarce, który bez problemu można dostać w tym linku.

wybierz różne alternatywy

Po otwarciu Google Cast pojawi się okno i musisz kliknąć strzałkę, która pojawi się u góry ekranu. Więc musisz wybierz opcję Wyślij pulpit. Za pomocą tego programu możesz wysłać bieżącą kartę bezpośrednio do Smart TV za pomocą Chromecasta.

Po zakończeniu poprzednich kroków następną rzeczą będzie udostępnienie ekranu, a także wyjścia audio z komputera bezpośrednio na komputer w sieci. Poza tym musisz to wiedzieć musisz zaakceptować kilka próśb który pojawi się na ekranie.

Na końcu wszystkich poprzednich elementów masz tylko w tym przypadku wybierz preferowany film. W tym momencie prawie będziesz mógł oglądać filmy z komputera na Chromecaście i zauważyłeś, że jest to naprawdę łatwe.

Jeśli chcesz oglądaj seriale i filmy za darmo, chcemy, abyś wiedział, jak możesz bezpłatnie oglądać filmy i seriale Netflix na telefonie komórkowym lub komputerze.

Czy byłeś w stanie oglądać filmy na PC na Chromecaście za pomocą tego krok po kroku? Jeśli masz jakieś pytania i chciałbyś, abyśmy rozwiązali je poprzez samouczek, możesz to zostawić w komentarzach a my z chęcią odpowiemy na nie w najlepszy sposób.

dołącz do naszego kanału telegram