Skip to content

Jak odzyskać zawieszone konto Pinterest i móc ponownie się zalogować

6 de kwiecień de 2021

Platforma Pinterest to sieć społecznościowa, która umożliwia użytkownikom zarządzanie, tworzenie, projektowanie i zbierać różnego rodzaju obrazy, które wyrażają pomysły; czy to wydarzenia, hobby czy po prostu tematy, które odzwierciedlają Twoją osobowość. Mieć Konto na Pinterest Procedura jest prosta i bezpłatna, ponieważ wystarczy zarejestrować się na stronie.

Pamiętaj jednak, że musisz przestrzegać przepisów, aby konto było aktywne, ponieważ platforma zawsze stara się zapewnić bezpieczeństwo społeczności a jeśli ktoś naruszy zasady to zostanie zawieszony, o czym przy próbie logowania zostaniesz powiadomiony, że jest zawieszony.

Przez zautomatyzowane procesy, cała zawartość jest sprawdzana pod kątem zgodności z ustalonymi standardami aby można było go opublikować na Pintereście, czyli zarówno komentarze, piny, Zdjęcia są oceniane, ponieważ to, czy naruszysz jedną zasadę, czy kilka, jest wystarczającym powodem do zawieszenia.

Jeśli masz konto, możesz utwórz obraz na Pinterest za pomocą serwisu Canva To bardzo ci pomaga, a tym samym unikasz problemów z prawami autorskimi, aby nie zostać zawieszonym.

Ale jeśli Twoje konto na Pintereście zostało już zawieszone bez znajomości dokładnej przyczyny, która skłoniła społeczność do podjęcia takiej decyzji; Wskazujemy, że jeśli jest dla Ciebie rozwiązanie, które chcesz wiedzieć, jak odzyskać zawieszone konto Pinterest i móc ponownie wejść?

Zawieszone konto Pinterest

Pinterest może zawiesić konto jak każda sieć społecznościowa, o ile naruszasz ustalone przez nich zasady. Aby uniknąć zawieszenia konta, warto znać i szczegółowo zapoznać się z zasadami, które pozwalają wiedzieć, co jest zabronione, a czego nie; dzięki czemu możesz cieszyć się społecznością, a także wiedzieć, jak to zrobić pobierz aplikację Pinterest na telefon komórkowy i komputer.

Jak odzyskać zawieszone konto na Pinterest?

Aby odzyskać konto na Pinterest, musisz odwołać się od zawieszenia konta; Z tego powodu musisz skontaktować się z Pinterestem, aby złożyć skargę lub skargę, która zostanie przekazana za pośrednictwem formularza, który musisz wypełnić, podając powód, dla którego nie jesteś zadowolony z podjętej przez niego decyzji.

Oprócz argumentuj, dlaczego skontaktują się z tobą i odpowiedz na prośbę o zawieszenie konta Pinterest.

Aby złożyć to odwołanie, musisz przejść do sekcji „Problem z zalogowaniem się do Centrum pomocy Pinterest„, Następnie musisz wybrać opcję” zawiesiliśmy twoje konto „, abyś mógł kliknąć link, który się tam pojawi, gdzie jest napisane, że chcesz skontaktować się z Pinterestem.

Gdy pojawi się obraz, musisz go wyświetlić i wybrać opcję „Mam problemy z dostępem do mojego konta” a następnie „odwołać się od zawieszenia konta”. Do Powinno to umożliwić wypełnienie formularza, który wygląda następująco:

  • Tytuł wiadomości (w tym miejscu najlepiej napisać: konto zawieszone).
  • Opis.
  • Załączony plik.
  • Imię i nazwisko.
  • E-mail powiązany z Pinterestem.
  • Nazwa użytkownika Pinterest to „Nick”, którego używasz w społeczności.
  • Zaznacz, czy jesteś firmą, czy nie.

Po wpisaniu wszystkich żądanych danych należy wysłać formularz, klikając przycisk „Wyślij”. Teraz musisz tylko poczekać na odpowiedź Twoje odwołanie, które zwykle następuje w ciągu kilku dni. W przypadku poważnych naruszeń przepisów odpowiedź jest przecząca, ale w pozostałych przypadkach jest pozytywna.

pinterest ikony sieci społecznościowych

Jak reaktywować swoje konto na Pinterest?

Aby aktywować konto, po prostu musisz zaloguj się do Pinteresta z adresem e-mail powiązanym z Twoim kontem; W przypadku, gdy nie masz dostępu do tego e-maila, jeśli musisz utworzyć nowe konto.

Ale tylko odpocznij musisz wejść na stronę Pinterest wpisz swój adres e-mail i hasło. Nawet jeśli nie pamiętasz hasła, możesz kliknąć opcję resetowania hasła, aby je zmienić.

Gdzie otrzymasz wiadomość na swój adres e-mail z kilkoma krokami do wykonania. Należy zauważyć, że jeśli na stałe zamknąłeś swoje konto Pinterest, możesz się tylko zalogować aktywuj go ponownie w ciągu 14 dni od zamknięcia. I tak dalej korzystaj z usług społeczności i możesz pobieraj filmy z Pinteresta na swój telefon komórkowy lub komputer.

dołącz do naszego kanału telegram