Skip to content

Jak odzyskać usunięte pliki z wewnętrznej pamięci urządzenia z systemem Android bez rootowania

4 de styczeń de 2022

Czy chcesz dowiedzieć się, jak odzyskać usunięte pliki? Android bez rooT? Musisz więc wiedzieć, że poniżej pokażemy Ci dwie aplikacje i sposób ich działania, gdy masz te problemy. Zasadniczo wkrótce dowiesz się, jakie uważamy za dwie najlepsze platformy do odzyskiwania plików, które zostały omyłkowo usunięte na Androidzie, bez bycia rootem.

Prawda jest taka, że ​​chociaż wiemy, że istnieje wiele aplikacji, które możemy rozważyć w tym segmencie, szczególnie interesuje nas omówienie dwóch z nich: EaseUS Data Recovery i Recuva, tych ostatnich można nauczyć się odzyskiwać wszystkie usunięte lub usunięte pliki z Twojego komputera. W tym sensie musimy podkreślić, że nauczymy Cię tych dwóch opcji, ponieważ uważamy, że to właśnie one mają obecnie największe szanse na odzyskanie Twoich plików.

Odzyskaj usunięte pliki Androida bez roota

Aby zacząć uczyć Cię, jak odzyskać usunięte pliki w Android bez korzenia, musisz przede wszystkim wziąć pod uwagę, że musisz użyć którejkolwiek z tych aplikacji tak szybko, jak to możliwe, po usunięciu zawartości. Prawda jest taka, że ​​zawartość nie jest automatycznie usuwana, dlatego im szybciej podejmiesz działania, tym większe szanse na odzyskanie tych zdjęć, filmów, dokumentów itp.

Kroki, aby odzyskać usunięte pliki z Androida bez rootowania

 • Pobierz Recuva z tego linku lub EaseUS Data Recovery z linku na swoim komputerze.
 • Pamiętaj, że oba aplikacje praca na komputerach, nie mobilnych
 • Podłącz telefon do komputera za pomocą oryginalny kabel usb
 • Otworzyć Program które pobrałeś i poczekaj, aż wykryje urządzenie
 • Naciśnij przycisk Początek aby rozpocząć odzyskiwanie zawartości
 • Gdy proces się zakończy, pojawią się pliki usunięte, które zostały odzyskane
 • Wybierz opcję Tylko wyświetlacz został usunięty przedmiotów
 • Kiedy tam będziesz, wybierz plik które chcesz odzyskać
 • dać Zdrowieć
 • Jeśli chodzi o trasę docelową, wybierz inną niż mobilny, Jasne
 • Wreszcie, kopiuj i wklej lub wytnij i wklej tę treść na komórkę

Nasze telefony komórkowe towarzyszą nam w codziennym życiu iw nich nosimy wiele plików, które są ważne dla nas. Muzyka, której lubimy słuchać w drodze do pracy lub na zajęcia, zdjęcia z ostatnich wakacji itp.

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy gromadzą dużą liczbę plików na telefonie komórkowym, śmiało możesz zrobić to kopia bezpieczeństwaW ten sposób, jeśli zgubisz telefon komórkowy lub zostanie on skradziony, nie stracisz całej jego zawartości.

Są jednak przypadki, w których przegrywamy informacje przez pomyłkę. Zdarzyło się nam wszystkim więcej niż jeden raz, że z powodu jakiegoś błędu lub pomyłki w końcu usuwamy to zdjęcie, piosenkę itp. jak bardzo nam się podobało. Na szczęście, jeśli używamy urządzenia z systemem operacyjnym Android istnieje kilka sposobów na odzyskanie utraconych informacji.

usunięte pliki android

Odzyskaj usunięte dane z urządzenia z Androidem za pomocą dr Fone

Jeden z najprostszych mechanizmów do odzyskać informacje zagubiony korzysta z aplikacji Dr Fone, który pozwala nam odzyskać kontakty, zdjęcia, pliki audio, filmy, dokumenty, wiadomości tekstowe, wiadomości WhatsApp i inne.

Działa z telefony i tablety Samsung, Huawei, ZET, LG, Sony i wiele innych. Obsługuje również większość wersji systemów operacyjnych Android.

Jeśli przypadkowo zgubiłeś jakieś dane, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to odłączyć od niego telefon.do sieci Wi-Fi i komórkowej transmisji danychW ten sposób pamięć urządzenia nie ma czasu na przepisanie, a pliki nie są całkowicie usuwane.

Następnie zainstaluj Dr. Fone na swoim komputerze (jest kompatybilny z komputerami PC i Mac) i podłącz do niego telefon przez USB.

Aplikacja zadba o wykonanie skanowanie pamięci urządzenia i pokaże Ci pliki, które zostały usunięte. Jedyne, co musisz teraz zrobić, to wybrać pliki, które chcesz przywrócić.

Odzyskaj dane na Androidzie za pomocą Dumpster

Śmietnik to kolejna aplikacja, której możemy użyć do odzyskania danych, które usunęliśmy z telefonu. Ta aplikacja jest dostępna w Google Play za darmo i specjalizuje się w odzyskiwaniu zdjęć, dokumentów, filmów itp. działa w bardzo podobny sposób do kosza recykling komputerów.

W takim przypadku musisz wcześniej mieć zainstalowaną aplikację skasuj zdjęcie lub plik przez pomyłkę. W ten sposób wszystko, co usuniesz, trafi najpierw do tego kosza i będziesz mógł je odzyskać.utracone pliki pamięć wewnętrzna Androida

Aplikacje dla zrootowanych urządzeń

Jeśli Twój telefon jest zrootowany, możesz użyć DiskDigger lub Undeleter. Obie aplikacje pozwalają odzyskać pliki, które usunąłeś z wewnętrznej pamięci urządzenia, choć w przypadku Undeletera darmowa wersja pomaga nam jedynie w odzyskaniu zdjęć.

Udostępnione zdjęcia

Czasami tracimy ważne dla nas zdjęcie i wpadamy w kryzys, ale zanim stracimy panowanie nad sobą, lepiej pomyśleć. Jeśli udostępniłeś zdjęcie przez WhatsApp lub Telegram, nie będzie konieczne odzyskiwanie, zdjęcie znajdziesz w Folder mediów WhatsApp, wraz z innymi udostępnionymi plikami.

Czy udało Ci się odzyskać usunięte pliki Android bez rootowania z tym krok po kroku? Dzisiaj przedstawiamy kilka opcji odzyskiwania usuniętych danych z urządzenia z Androidem. Powinieneś wiedzieć, że istnieje wiele aplikacji, których możesz użyć do odzyskania usuniętych zdjęć z telefonu komórkowego i innych plików.