Skip to content

Jak odzyskać usunięte pliki z mojego iPhone’a za pomocą Tenorshare UltDATA?

10 de luty de 2022

Każdemu z nas może się zdarzyć, że po celowe lub błędne usunięcie pewnej ilości plików uważamy, że nie można nic zrobić, aby je odzyskać. Jeśli jesteś użytkownikiem iOS, ta obawa może być podwójna, ponieważ automatycznie rezygnujesz z danych.

Prawda jest taka, że ​​istnieje oprogramowanie o nazwie Tenorshare UltDATA, opracowane dla odzyskać informacje i utracone pliki na iPhonie, iPada i iPoda touch. Jeśli ten temat Cię interesuje, czytaj dalej, wyjaśnimy wszystko, co musisz wiedzieć.

W jaki sposób można odzyskać zdjęcia, filmy i pliki z mojego iPhone’a?

Zwykle podczas próby odzyskania informacji i usuniętych plików na iPhonie przechodzisz bezpośrednio do aktualizacji oprogramowania układowego, uruchamiając Tryb odzyskiwaniaNie jest jednak tajemnicą, że w tym stanie urządzenie może się zablokować. W tym miejscu do gry wchodzi UltData, najwydajniejsze odzyskiwanie danych iPhone’a.

Program ten otwiera możliwość dostępu do kopii zapasowych przechowywanych bezpośrednio na urządzeniu iOS za pomocą USB, a także do zaszyfrowanych plików w iTunes lub iCloud. A) Tak uda Ci się odzyskać wszystkie rodzaje formatówna przykład kontakty, WhatsApp, zdjęcia, SMS-y, Viber, Wechat, filmy, historia Safari i inne.

Bez skonfigurowanej kopii zapasowej

Nie jest tajemnicą, że zdarzają się incydenty i nikt nie jest od nich zwolniony, od wyciek plików, awaria fizyczna lub systemowa w urządzeniu, kradzież, utrata lub inne, mogą oznaczać prawdziwy ból głowy. Dlatego niezwykle ważne jest, aby wiedzieć o narzędziu do odzyskiwania Tenorshare UltDATA.

Gdy utrata pliku nastąpi nieoczekiwanie, bezpośrednio na iPadzie, iPodzie touch lub iPhonie, z pewnością te nie były obsługiwane. Pozytywne jest to, że dzięki temu oprogramowaniu możesz je odzyskać za pomocą prostych kroków, korzystając z komputera.

Trwale usunięte pliki

Nawet jeśli zdecydowałeś się trwale usunąć obrazy z iPhone’a lub jakiekolwiek inne pliki, UltDATA współpracuje z zaawansowaną technologią, która pozwala śledź te pliki w kilka sekund. Najlepsze jest to, że jest kompatybilny z iPhone’em w wersji 4 i nowszych, co obejmuje prawie wszystkich użytkowników.

odzyskaj usunięte pliki za pomocą tenorshare ultdata

Jakie kroki należy wykonać, aby przywrócić usunięte pliki za pomocą Tenorshare UltDATA?

Nadszedł czas, aby rozpocząć odzyskiwanie utraconych plików na urządzeniu z systemem iOS, niezbędnym krokiem jest Ściągnij i zainstaluj UltDATA ze sklepu internetowego Apple Store lub oficjalnej strony programu. Przekonasz się, że interfejs UltDATA jest niezwykle intuicyjny, a ponadto oferuje pięć opcji odzyskiwania i poprawiania danych.

Odzyskaj usunięte dane bezpośrednio z iPhone’a lub iPada

Pierwszym przypadkiem, który ocenimy, jest sytuacja, gdy masz pod ręką urządzenie mobilne, w tym przypadku najbardziej realną opcją jest otwarcie aplikacji UltDATA i natychmiastowe podłączyć urządzenie przez przedłużacz USB do komputera MAC lub PC, tak, wcześniej upewnij się, że jest włączony i odblokuj jego ekran.

Automatycznie aplikacja rozpoznaje podłączone urządzenie i zacznij znajdować usunięte pliki i dane, aby je przywrócić. Jeśli tak się nie stanie, program poinformuje, że nie był w stanie wykryć urządzenia, wskaże również zalecenia do naśladowania, spróbuj i spróbuj ponownie.

 1. Gdy UltDATA zakończy analizę telefonu komórkowego pokaże na ekranie wszystkie typy plików, które można odzyskać.
 2. W tym przypadku interesuje nas filtrowanie z „Pokaż tylko usunięte”.
 3. Kiedy awansujesz, możesz wyświetlić podgląd plików przed ich odzyskaniem. Sprawdzenie ich daje większą pewność co do nich, uniemożliwiając przynoszenie niepotrzebnych rzeczy.
 4. Po zaznaczeniu wyłącznie tego, co chcesz odzyskać, klikniesz „Odzyskaj do komputera”, kończąc w ten sposób proces.

Przywróć dane z kopii zapasowej iTunes

W przypadku awarii sprzętu w telefonie i konieczności pozostawienia go w serwisie technicznym do naprawy pamiętaj o wyłączeniu funkcji „Znajdź mój iPhone”, w przeciwnym razie nie będą w stanie rozwiązać problemu. Jeśli w tych okolicznościach, pilnie potrzebujesz odzyskać pliki lub danych, masz również opcje.

aplikacja z iTunes na PC ma domyślne ustawienie tworzenia kopii zapasowej urządzenia z systemem iOS za każdym razem, gdy jest ono podłączone do komputera przez USB, więc jeśli masz tendencję do częstego robienia tego, prawdopodobnie większość twoich plików znajduje się w danych aplikacji i możesz skorzystać UltDATA, aby je odzyskać:

 1. Uruchom aplikację UltDATA na swoim komputerze, upewnij się, że iTunes jest zamknięty.
 2. Teraz wybierz opcję „Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes”, zobaczysz dostępne kopie zapasowe z odpowiednimi szczegółami.
 3. Wybierz kopię, która Cię interesuje, wprowadź hasło, jeśli jest wymagane i kliknij „Rozpocznij analizę”
 4. Sprawdź kategorie, które chcesz odzyskać w lewej części okna, i kliknij „Odzyskaj do komputera”.
 5. Przypisz lokalizację informacji i poczekaj, aż się skończą proces.

odzyskiwanie plików z kopii zapasowej icloud

Odzyskaj pliki z kopii zapasowej iCloud

W sytuacjach kradzieży, utraty lub poważnych awarii na poziomie sprzętu, w których pierwsza opcja odzyskiwania nie jest opłacalna, ale jest została wygenerowana kopia zapasowa iCloud, Zaleca się rozważenie ich odzyskania w ten sposób:

 1. Na komputerze kliknij prawym przyciskiem myszy UltDATA i wybierz opcję „Uruchom jako administrator”.
 2. Poczekaj, aż zakończy się uruchamianie i wybierz „Odzyskaj z kopii zapasowej iCloud”.
 3. Wprowadzasz swój identyfikator Apple ID i kod weryfikacyjny, aby wyświetlić listę przechowywanych kopii zapasowych.
 4. Wybierać najnowsze i przechodzisz do następnego, zaznacz typy danych, które chcesz odzyskać i przejść dalej.
 5. Czekasz na zakończenie kompilacji, potwierdzasz pliki i kończysz na przycisku „Odzyskaj” przypisując lokalizację.