Skip to content

Jak odzyskać konto Snapchat po zapomnieniu hasła lub usunięciu go?

29 de lipiec de 2021

Często zdarza się, że ludzie podejmują decyzję o usunięciu swojego konta z sieci społecznościowej lub zapominają część swoich danych dostępowych. Snapchat biorąc pod uwagę te możliwości, Daje ci dwie opcje, dzięki którym możesz odzyskać dostęp do sieci społecznościowej.

Więc jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o jak odzyskać swoje konto Snapchat, tutaj wyjaśnimy kroki, które należy wykonać, aby móc dalej korzystać z aplikacji.

Metody odzyskania dostępu do naszego konta Snapchat

Wtedy będziesz wiedział 2 metody, które oferuje Snapchat dzięki czemu możesz odzyskać dostęp do swojego konta.

Korzystanie z powiązanego telefonu

Mając numer telefonu, pod którym zarejestrowałeś swoje konto na Snapchacie, możesz: poproś o kod przez SMS dzięki czemu możesz odzyskać swoje konto.

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to nacisnąć przycisk „rozpocznij sesję”, a następnie „Zapomniałeś hasła?”. Następnie musisz wybrać opcję odzyskiwania według numeru telefonu. Następnie otrzymasz SMS-em unikalny sześciocyfrowy kod, który musisz wpisać w polu „wprowadź kod”.

Następnie możesz wprowadzić nowe hasło i nacisnąć przycisk „Trzymać”Aby zakończyć resetowanie i uzyskać dostęp do swojego konta.

Jeśli zdarzy Ci się, że SMS nie dotrze, możesz kliknąć „ponownie wyślij SMS-a”. Jeśli to nie zadziała, pojawi się również opcja, w której otrzymasz telefon z podaniem odpowiedniego kodu. Jeśli żadna z powyższych opcji nie działa dla Ciebie, być może będziesz musiał skontaktować się z operatorem komórkowym.

Oczywiście zawsze będzie inna opcja, a mianowicie odzyskanie konta Snapchat przez e-mail.

Z e-mailem

Opcja e-mail może być pomocna w przypadku, gdy nie możesz odzyskać dostępu przez weryfikację SMS-em. Naciskając przycisk „rozpocznij sesję”, w którym zapyta Cię później, czy zapomniałeś hasła, wybierzesz opcję zresetuj hasło przez e-mail.

Wpisując e-mail i naciskając przycisk „wyślij” Na Twój adres e-mail powinien zostać wysłany link umożliwiający zmianę hasła. Wypełniając wymagane pola nowym hasłem, wystarczy kliknąć „Zapisz”. Pod koniec procesu ponownie będziesz mieć dostęp do swojego konta Snapchat.

Jeśli nie otrzymasz wiadomości e-mail w skrzynce odbiorczej, wróć do Snapchata i naciśnij przycisk z napisem „Wyślij email ponownie”.

Co możesz zrobić, jeśli nie masz dostępu do telefonu lub poczty?

Odzyskaj konto Snapchat z telefonu komórkowego

Jeśli nie pamiętasz lub nie masz dostępu do adresu e-mail lub numeru telefonu, nie będziesz mieć dostępu do swojego konta. Do tej pory Snapchat oferował tylko te dwa mechanizmy, dzięki czemu możesz ponownie odzyskać swoje konto. Zalecamy utworzenie nowego konta w sieci społecznościowej i nie zapomnienie danych, aby móc wejść bez problemu.

Czy mogę ponownie aktywować usunięte konto Snapchat?

Jeśli usunąłeś swoje konto Snapchat i nadal Nie minęło 30 dni odkąd to zrobiłeś, możesz ponownie aktywować swoje konto bez problemu. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z procedurami, które wskazujemy poniżej.

Musisz się zalogować tak, jakbyś nie usunął swojego konta, czyli wpisując swoją nazwę użytkownika i hasło. Po pomyślnym uzyskaniu dostępu aplikacja zapyta Cię za pośrednictwem wiadomości, czy chcesz ponownie aktywować swoje konto. Gdy odpowiesz, wystarczy poczekać kilka minut, aż pojawi się przycisk „OK”, po jego wciśnięciu Twoje konto znów będzie aktywne.

Dlaczego dostęp do konta Snapchat może zostać zablokowany?

Zablokowane konta mogą być spowodowane Snapchat wykrył aktywność niezgodną z jego zasadami.

Snapchat blokuje konta, gdy użytkownicy spamują, udostępniać treści dla dorosłych, zachowują się obraźliwie, nie zweryfikowali adresu e-mail lub numeru telefonu lub po prostu blokują go ze względów bezpieczeństwa.

Aby tak się nie stało, zaleca się zapoznanie się z zasadami i warunkami Snapchata, aby uniknąć tego rodzaju niedogodności.