Skip to content

Jak profesjonalnie edytować motywy lub szablony w Prezi? Bezpłatne (przykład)

29 de styczeń de 2021

Jak zapewne wiesz, Prezi to nie tak nowe, ale innowacyjne narzędzie do tworzenia prezentacji, które pozostawiło Power Point w tyle. Z tym możesz przedstawić swoje pomysły na wiele sposobów poprzez swoje domyślne modele. Jeśli chcesz profesjonalnie edytować szablony w Prezi, po prostu czytaj dalej.

Rozpoczęcie pracy w Prezi jest tak proste, jak przejście do sieci i utworzenie konta, istnieje płatna wersja, która oferuje pewne dodatkowe korzyści, które z pewnością przyciągną Twoją uwagę. Po rejestracji będziesz gotowy do tworzenia nowych prezentacji.

Prezi to platforma, która umożliwia łatwe i proste tworzenie dynamicznych prezentacji, a także posiada wiele narzędzi ułatwiających to zadanie. Dzięki temu programowi masz również możliwość konwersji prezentacji PowerPoint na prezentację Prezi.

Prezi i Prezi Next, nowa i ulepszona wersja

Prezi Next to ostatnia wersja lub aktualizacja, którą miałeś Prezi, dość podobny do klasycznego, ale z dużymi różnicami w dziedzinie oprogramowania. Działa z HTML5, co otwiera o wiele więcej możliwości podczas tworzenia prezentacji.

Prezi Next koncentruje się bardziej na świecie zawodowym, oferując więcej opcji w tym obszarze, a dzięki intuicyjnemu interfejsowi poprawia wrażenia użytkownika. Gdy korzystasz z jego szablonów, przedstawia on więcej pomysłów zgodnie z Twoimi upodobaniami i ma znacznie bardziej atrakcyjne i minimalistyczne motywy. Dobrą rzeczą jest to, że aby edytować szablony w Prezi w profesjonalny sposób, możesz użyć jednej z dwóch wersji.

Naucz się profesjonalnie tworzyć i edytować szablony w Prezi

Jeśli jesteś nowy w świecie Prezi, załóż konto i przechodząc przed wprowadzeniem jego funkcji, możesz zacząć. W panelu, który jest stroną powitalną, wybierz „Zacznij tworzyć„A kiedy już jesteś na tablicy, wybierz”Utwórz nowe Prezi”.

Jedna z najlepszych opcji, jakie oferuje Prezi W dwóch wersjach jest to biblioteka motywów, które można dostosować. Dzięki temu będziesz mógł profesjonalnie edytować szablony Prezi w kilka sekund. Aby nadać mu pożądany dotyk, najważniejsze jest, aby jasno określić, dokąd chcesz się udać.

Możesz wybrać odpowiedni szablon, ale jeśli nie jesteś pewien, jaki efekt chcesz osiągnąć, możesz się zgubić, dlatego zawsze dobrze jest kierować swoimi pomysłami od samego początku.

Tak jak możesz pracować z wstępnie zaprojektowanymi szablonami w Prezi, możesz także tworzyć prezentacje od podstaw.

Wybierz idealny szablon

Przycisk, który wcześniej nacisnąłeś w celu „Utwórz nowe Prezi”, Przeniesie Cię na płótno lub obszar roboczy. Tam możesz wybrać „Rozpocznij puste Prezi„Lub”Utwórz z szablonu”. Wspaniałą rzeczą w tej bibliotece motywów jest to, że możesz zawęzić wyszukiwanie na podstawie filtrów, takich jak kolor lub kategoria.

Potrafisz za pomocą podglądu szablonów klikając na nie i używając lewej i prawej strzałki. Wybierz szablon w „Użyj tego szablonu„I rozpocznij proces profesjonalnej edycji szablonów Prezi.

Edytuj swój idealny szablon

Gdy masz już szablony, możesz zacząć modyfikować je według własnych upodobań i zdobyć pracę zawodową, a nawet dodać dodatkowe tematy i podtematy.

Zmień obraz i kolor tła, klikając „Styl” znajduje się w górnej części ekranu. Obok opcji „Tło” Kliknij trzy kropki, aby otworzyć boczny panel opcji, w którym możesz wprowadzić te zmiany.

szablony aplikacji Prezi

Jeśli chcesz zmienić szablon, ale nie chcesz stracić informacji ani ich zresetować, utwórz nową prezentację i skopiuj zawartość za pomocą „Ctrl + CMD + C„Wklej je ponownie, indywidualnie między jedną prezentacją a drugą za pomocą”Ctrl + CMD + V”.

Dobrą wskazówką, jeśli chcesz, aby Twoje prezentacje wyglądały bardziej profesjonalnie, jest wybranie szablonu Prezi, którego motyw najlepiej pasuje do Twojego celu. Te szablony zwykle są dostarczane z ustawioną ścieżką w miarę postępu prezentacji.

Oznacza to, że jeśli będziesz mówić o wycieczce lub doświadczenie w rozwojuDobrze, że wybierasz temat, który zyskuje na popularności, i tak z każdą prezentacją, którą robisz.

Po przygotowaniu prezentacji Prezi na pewno będziesz chciał ją zapisać i zabrać ze sobą, więc powinieneś wiedzieć, że masz możliwość zapisania prezentacji na pendrive.