Skip to content

Jak odzyskać konto Amazon, jeśli zapomniałem hasła lub jesteś zablokowany?

7 de sierpień de 2021

Jeśli masz konto Amazony masz problemy z wejściem do niej, Możliwie, że ty jesteś próbuje uzyskać dostęp z niewłaściwym hasłem lub firma podjęła decyzję o zablokowaniu twojego ckonto.

Jeśli masz Zapomniałeś hasła, możesz go przywrócić, wykonując kilka bardzo prostych kroków za pomocą poczty e-mail elektroniczny lub numer numer telefonu powiązany z kontem.

w walizka że Twoje konto zostało zablokowane, Amazon powiadomi Cię, wysyłając wiadomość na Twój adres e-mail obok powód, dla którego zdecydowali się zablokować Twoje konto. Jeśli tak się stanie, procedura odzyskiwania nie jest tak łatwa, ale to nie znaczy, że jest to niemożliwe.

Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem najczęstsze powody, dla których nie możesz zalogować się na swoje konto Amazon i możliwe rozwiązania dla tych przypadkówWiedz, że później to skomentujemy.

Indeks()

Powody, dla których Amazon blokuje konta

Jeśli masz otrzymałem e-mail od Amazon informujący, że Twoje konto zostało zablokowane, puczy powinieneś wiedzieć, że może być? różne przyczyny blokady.

Mogło to nastąpić z powodu problemów z kartą kredytową, czy to było anulowane, nieautoryzowane lub uznane za nienależące do Ciebie. W takich przypadkach Amazon jest bardzo ostrożny, i to samo dzieje się, gdy dane bankowe nie pasuje.

Jeśli chodzi o produkty, jeśli kupujesz wiele przedmiotów z tego samego konta bankowego i wysyłasz produkty do różnych lokalizacji, jest bardzo prawdopodobne, że Twoje konto zostanie zablokowane. Innym powodem może być to, że zwracasz firmie zbyt wiele produktów.

W tym samym czasie, Amazon nie pozwala na pożyczenie konta aby osoba trzecia mogła dokonywać zakupów lub aby przesyłki dotarły pod wskazany adres to nie jest twoje.

Wreszcie, Amazon może rozważyć blok tTwoje konto Czemu ty robisz zakupy zImpulsywnie drogie lub zbyt luksusowe produkty.

SJeśli nie chcesz, aby Twoje konto zostało zablokowane, musisz najpierw unikaj zalegania z warunki i Polityka firmy. Pamiętaj, że robią to jako metodę asekuracyjny.

Czy można odzyskać zablokowane konto Amazon?

Chociaż możliwe jest odzyskanie konta Amazon, to nie jest to bardzo prosty proces. Po otrzymaniu wiadomości e-mail z informacją, że Twoje konto zostało zablokowane i wyjaśniają przyczynę, którą musisz podaćSkontaktuj się z firmą rozwiązać sytuację Tak co więcej znać swój status blokady, który może być zawieszone, odrzucone lub ograniczony.

Co mogę zrobić, aby odzyskać konto, jeśli weryfikacja dwuetapowa się nie powiodła?

Jeśli weryfikacja się nie powiedzie w dwóch krokach, musisz zeskanuj swój dokument tożsamości wydane przez rząd do wysłania do Amazon. Jeśli nie możesz go zeskanować, możesz też zrobić mu zdjęcie i wysłać. Pamiętaj, że weryfikacja tych informacji może zająć Amazonowi do dwóch dni.

Jakie są najczęstsze powody, dla których Amazon nie zezwala na dostęp do Twojego konta?

Usługi Amazon

A jednym z najczęstszych powodów jest to, że błędnie wpisujesz swoje dane, hasło, adres e-mail lub numer telefonu. W innych przypadkach dzieje się tak, ponieważ Amazon mógł zablokować Twoje konto z różnych powodów. Na Twój adres e-mail zostanie wysłane uzasadnienie zablokowania konta.

Procedura odzyskiwania konta Amazon

Aby odzyskać swoje konto Amazon, konieczne jest, aby Zresetuj swoje hasło. Jeśli zapomniałeś swojego e-maila, Możesz również uzyskać do niego dostęp, wykonując szereg kroków.

Jeśli zapomniałeś hasła

Aby zresetować hasło, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobićr jest wejście na platformę w sekcji o nazwiePomoc dotycząca hasła”. Tam musisz podać swój adres e-mail lub numer telefonu. W ten sposób mogą wysłać Ci e-mail lub SMS z tymczasowym hasłem. Wprowadź to hasło i naciśnij „Kontyntynuj”. jako ostatni pawięc wprowadź nowe hasło.

Jeśli nie pamiętasz swojego e-maila

Wchodząc na platformę w sekcji „Pomoc z hasłem” należy kliknąć w miejscu „Obsługa Klienta” i wybierz konkretny problem. W tym przypadku, że z „Nie mogę się zalogować na swoje konto”. Może być konieczne skontaktowanie się z firmą.