Skip to content

Jak odzyskać i przywrócić pliki usunięte lub usunięte przez Avast Free na moim komputerze

15 de kwiecień de 2021

Programy antywirusowe są niezbędne i bardzo pomocne w ochronie i bezpieczeństwie naszych komputerów i urządzeń mobilnych, dzięki czemu możemy zapewnić, że nasze terminale będą działać normalnie bez żadnych niedogodności czy problemów. Są one dostępne na setkach platform i różnych można je uzyskać całkowicie za darmo.

Wśród najbardziej znanych i używanych przez użytkowników możemy wziąć pod uwagę takie jak antywirus McAfee, Windows Defender (Windows Own), 360 Total Security i wiele innych. Ale niewątpliwie na tej liście znajduje się jeden z najpotężniejszych i najbardziej znanych programów antywirusowych, oprócz oferowania użytkownikom płatnych i bezpłatnych wersji. To jest Avast Antivirus.

Następnie powiemy Ci wszystko o programie Avast Antivirus, który może nam zaoferować, oraz o tym, jak rozwiązać niektóre problemy, które mogą się pojawić podczas korzystania z szerokiej gamy opcji, narzędzi i usług. Śledź nas i poznaj wszystkie dane, szczegóły i informacje o to oprogramowanie antywirusowe.

Co to jest program Avast Antivirus i co może nam zaoferować?

Jest to obecnie jeden z najlepszych programów i aplikacji antywirusowych. Jego sukces jest taki, że Avast Antivirus ma dużą część rynku, a dokładniej około 40% użytkowników z programem antywirusowym na swoim komputerze ma Avast i jakby tego było mało, dodatkowo jest jednym z trzech najpotężniejszych programów antywirusowych dla komputerów i telefonów komórkowych w dzisiejszych czasach.

Avast Antivirus to marka z Czech, to miało swój oficjalny start w 1991 roku iz biegiem czasu rozwijało się i ewoluowało w najlepszy możliwy sposób. Do 2002 roku Avast miał już 1 milion użytkowników ze względu na możliwości, jakie oferował swoim klientom, takie jak możliwość posiadania całkowicie darmowego programu antywirusowego.

Po tych strategiach na 2007 rok Avast miał już nie więcej i nie mniej niż 40 milionów użytkowników w różnych częściach świata i stopniowo stawali się jednym z najbardziej rozpoznawalnych programów antywirusowych na świecie, nie tylko ze względu na swoją bezpłatną wersję, ale także jakość, którą oferuje swoim użytkownikom bez konieczności płacenia żadnej kwoty.

Wyraźnie, Avast ma również wersję płatną, który oferuje znacznie więcej opcji, narzędzi i usług chroniących komputer lub urządzenie przed wszelkiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem i wzmacniających zabezpieczenia przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami spowodowanymi przez te problemy i niedogodności. Krótko mówiąc, w przypadku obu wersji Avast zawsze się rozwijał.

Do 2013 roku ponad 200 milionów użytkowników pobrało i zainstalowało Avast na swoim komputerze i telefonie komórkowym. Avast oferuje wiele usług W ramach tych możemy określić globalne skanowanie, które pozwala nam na głębokie przeszukiwanie naszych terminali w poszukiwaniu wszelkiego rodzaju szkodliwych plików, które mają wpływ na prawidłowe działanie komputera lub telefonu komórkowego.

Masz również inne opcje jako rozszerzenie dla przeglądarek takich jak Google Chrome, Opera i Mozilla Firefox. Odpowiada za znajdowanie i prezentowanie wszystkich stron, które nie są dla nas bezpieczne i które w związku z tym mogą uszkodzić nasz komputer przez wirusa. Wśród nich najbardziej znanym jest wirus trojański.

Jak mogę odzyskać i przywrócić pliki usunięte lub usunięte przez Avast Free na moim komputerze?

W momencie przeprowadzania głębokiego wyszukiwania w naszym komputerze i eliminowania wszystkiego, co jest uważane za śmieci lub szkodliwe dla naszego komputera jest prawdopodobne, że w trakcie tego procesu usuniemy ważny dokument lub plik. Aby go przywrócić, będziemy musieli wykonać następujące kroki.

przywracanie plików

Przejdziemy do zakładki „Ochrona”, tam wybierzemy skrzynkę Kwarantanny. Następnie zobaczymy długą listę plików, które usunęliśmy. Gdy już tutaj będziemy szukać naszego usuniętego pliku lub dokumentu, klikamy prawym przyciskiem myszy i wybierzemy „Wyodrębnij”.

Na koniec pojawi się okno, które powie nam, czy chcemy zapisać plik, naciśniemy przycisk OK, aby kontynuować proces i to wszystko. Przywrócimy nasz plik lub dokument usunięty bez problemu.