Skip to content

Jak odzyskać hasło Dazn na komputerze lub telewizorze Smart TV

13 de Maj de 2021

Jeśli jesteś fanem sportu i myślisz o dobrej zabawie, to Platforma streamingowa Dazn To najlepsza opcja, którą możemy zobaczyć na SmartTV różnych marek.

Będąc pierwszą tego typu usługą, która jest dedykowana tylko i wyłącznie do treści sportowychbędąc tym samym nieograniczonym serwisem dla wszystkich fanów, jego premiera odbyła się w Hiszpanii, dzięki czemu udało mu się dotrzeć do wielu krajów świata.

Mając najszerszy zakres tego sportu, a najlepsze jest to, że możemy cieszyć się jego usługami na każdym urządzeniu podłączonym do internetu, takim jak tablety, telefony komórkowe, komputery, które oferuje połączenie do pięciu osób na tym samym koncie, ale różne profile, bardzo podobne do platformy Netflix.

Chociaż jego uruchomienie nastąpiło niedawno, od momentu jej powstania użytkownicy sieci wykazują duże zainteresowanie tą nową platformą, w ten sam sposób istnieją aplikacje do streamowania. filmy na żywo.

Jakie sporty mogę oglądać na platformie Dazn?

Niewątpliwie, gdy mówimy o Dazn, jest to synonim sportu, ta platforma sportowa oferuje nam różne treści, które śledzą lub oglądają miliony fanów na całym świecie, z jednej strony oferuje nam ”Premier League”, który jest prawdopodobnie jednym z najczęściej oglądanych przez użytkowników, w taki sam sposób, w jaki możemy cieszyć się ”Liverpool” iw ten sposób zrób coś innego z naszym czasem.

Oferuje nam również ligi koszykówki, takie jak ”Euroliga” co ma ogromne znaczenie dla zwolenników tego tak autentycznego i ciekawego sportu, warto wspomnieć, że możemy cieszyć się tą platformą za pośrednictwem telefonów komórkowych z systemem operacyjnym iOS i jest to świetna wiadomość.

Rozwój tej sportowej platformy do strumieniowego przesyłania danych w ogóle rośnie i tak właśnie jest preferowany wybór dla sportowców, do tego stopnia, że ​​zebrał tysiące pozytywnych recenzji od użytkowników z różnych krajów, którzy doceniają to i proszą o coraz więcej treści, takie narzędzie to potęga.

Czy mogę odzyskać hasło Dazn z mojego komputera lub telewizora Smart TV?

Jest to częste pytanie, które pojawia się wśród subskrybentów platformy, ponieważ zdarzyło się nam wszystkim w pewnym momencie naszego życia, zapomnieliśmy hasła do jakiejś stronylub najczęściej używane sieci społecznościowe lub platformy do przesyłania strumieniowego, co ma miejsce.

I rzeczywiście tak jest można go odzyskać w zaledwie kilku prostych krokach Opowiemy o nich poniżej, abyś mógł nadal korzystać z ich rozrywkowych usług, ale należy zauważyć, że musimy umieścić nowy, jeśli nie pamiętamy poprzedniego.

Z naszego komputera lub telewizora Smart TV to ta sama procedura, pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest wprowadzenie następującego linku ’„https://www.dazn.com/en-VE/account/forgot-password”, ponieważ tylko wtedy możemy uzyskać nowe hasło, proszą nas o umieszczenie adresu e-mail w celu przesłania nam wiadomości odzyskiwania, wskazujemy to i naciskamy ”Wysłać

Następnie uzyskujemy dostęp do naszej poczty i sprawdzamy, czy poczta dotarła, co mówi ”Dazn wsparcie techniczne„” z opcją „”Zmień hasło

Następnie klikamy przycisk ”Zmień hasło” i natychmiast zostaniemy automatycznie przekierowani na inną stronę, na której musimy podać nowe hasło, po wykonaniu tej czynności kliknij ”zapisać” i voila, będziemy mogli ponownie uzyskać dostęp do platformy Dazn.

oszołomiony przez telefon

Niektóre wady Dazn

Jak wiemy, każda platforma ma swoje wady, w tym przypadku mówimy o platformie sportowej Dazn, wśród jej największych wad musimy nie jest kompatybilny ze starszymi telewizoramiwięc jeśli taki mamy, to lepiej użyć telefonu komórkowego lub tabletu, aby móc cieszyć się usługą lub upewnić się, że nasz telewizor to smart tv.

A także po to, aby móc się po nim poruszać bezwzględnie potrzebujemy korzystania z internetu lub danych mobilnych, chociaż ta ostatnia opcja jest mało wykonalna, ponieważ platforma wymaga wysokiej wydajności połączenia, aby działać.